همکاری با ما

خیلی خوشحالیم که قرار هست کنارِ ما باشید 🙂

  • اگر مترجم یا دانشجوی زبان های خارجی هستید و برای ترجمه متن ها یا فیلمهای آموزشی، به زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی تسلط کافی دارید،

ایتوک سنتر جایی است که میتوانید بصورت دورکاری یا حضوری در زمینه تخصصی و علاقه مندی خود با آن همکاری و درآمد زایی داشته باشید. 🙂

نحوه همکاری :

۱- این همکاری در تولید محصولات آموزشی (ویدیویی و صوتی) است و به صورت دورکاری یا حضوری در دفتر ایتوک سنتر انجام می شود و انتخاب به اختیار شماست. (بخاطر امکان همکاری با عزیزانی که ساکن تهران نیستند یا دور هستند)

۲- برای آشنایی بیشتر با توانمندی شما، پس از تایید فرم درخواست همکاریتان، چندنمونه جهت اجرای تستی ( ویدیوهای کوتاه یا متن جهت ترجمه) باتوجه به زمینه تخصصی و توانایی شما برایتان ارسال می شود:

پس از دریافت و درصورتِ تایید نمونه های اجرایی و ارسالی شما، جهت عقد قرارداد همکاری از شما دعوت یا برای عزیزانی که خارج از تهران هستند قرارداد همکاری ارسال میشود.

نحوه درآمدزایی:

درآمدزایی این همکاری بصورت دریافت همیشگی درصدی از فروش محصولات آموزشی است که با همکاری شما تولید شده و در فروشگاه اینترنتی ایتوک سنتر به فروش می رسد و تا زمانی که آن محصول روی سایت فروش دارد، شما نیز در درآمد آن سهیم هستید و درآمد شما در پنل اختصاصی تان قابل مشاهده است. 🙂
پرداخت بصورت ماهیانه و تا پایان قراردادی است که با شما منعقد می شود. (قراردادهای همکاری یکساله و قابل تمدید است) 🙂


برای درخواست همکاری با ما فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید:

 

  • حتماً ایمیلی که بیشتر آن را استفاده می کنید را وارد کنید
  • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای تلگرام، برای ارتباطات و اطلاع رسانی بعدی
  • انواع فایل های مجاز : wave, mp3, pdf, word, docx.
    درصورتی که گوینده هستید، نمونه صدای خودرا میتوانید اینجا با فرمت wave یا mp3 بارگزاری و ارسال کنید. و درصورتی که مترجم هستید، نمونه ای از ترجمه های قبلی خودرا با فرمت pdf یا word بارگزاری و ارسال کنید.
  • دریک سال گذشته چه جاهایی و به چه کارهایی مشغول بودید را اینجا بنویسید: و اگر نمونه کاری ازشما در سایتی منتشر شده است، آدرس اینترنتی صفحه نمونه کارتان را اینجا بنویسید:
  • • به چه مباحثی علاقه مند هستید ؟ هرآنچه که لازم میدانید درباره خودتان و توانمندی هایتان، تخصص ها، علایق و ... لازم میدانید برای شناخت هرچه بیشتر از توانایی های شما ذکر نمایید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .