ویژگی های یک تاجر چیست و چطور تجارت موفق داشته باشیم؟(ویدیو- فارسی)

جشنواره تخفیف یلدای 97

ویژگی های یک تاجر چیست و چطور تجارت موفق داشته باشیم؟

قرار هست در این ویدیو درباره ویژگی های یک تاجر موفق صحبت کنم و ببینیم که در دنیای پر رقابت امروز که کشب و کارها درحال تلاش هستند، ببینیم که یک تاجر موفق چه خصوصیات اخلاقی و رفتاری باید داشته باشه و چه سبک زندگی و نظمی و عاداتی  را باید برای خودش درنظر بگیرد تا بتواند در این عرصه موفق باشد.

اولین شرط برای اینکه یک شخص بیزینس موفقی داشته باشه، این هست که اون تاجر بزرگ فکر کنه.

یعنی مدیریت فکری داشته باشه و ذهن محدودی نداشته باشه.

منظورم این هست که سقف درآمدی که برای خودش و آیندش و کسب وکارش درنظر میگیره، عددهای بزرگی باشه مثلا چند صد میلیون یا چند میلیارد تومان باشه. خوب بدیهی هست افرادی که به دنبال حقوق ماهیانه مثلا ۵ ، ۶ میلیون تومان هستند، پس استخدام جایی میشوند و کارمندی زندگی میکنند و اگر هم بخواهند بصورت آزاد کاری کار کنن میرن تخصصی یا هنری را یاد میگیرند و بعنوان فریلنسر ( کارمند آزاد و دورکاری پروژه ای) خدمات خودشون را ارائه میکنند و هرطور شده به اون هدف مالیشون که مثلا ۵ ، ۶ میلیون تومان در ماه هست میرسند.

اما شخصی که درنظر داره یک تاجر موفق باشه، باید بدونه که در کشور خودمان ایران مدیران و تاجرانی که موفق هستند در این عرصه، یعنی تاجرهایی که خوب دارند کار میکنند، حداقل درآمدشون در ماه چندصد میلیون تومان یا حتی چند میلیارد تومان هست.

پس این موضوع خیلی قابل تامل و تصور هست در این کسب وکار ، چون درحال حاضر اتفاق افتاده در همین کشور خودمان ایران.

پس اون شخص باید این موضوع را در نظر بگیره و برای خودش هدف گذاری کنه که میخواد در ماه چند صد میلیون درآمد داشته باشه. یا مثلا بعد از یک سال، ۲ یا ۳ سال من هم به این اعداد و ارقام دست پیدا میکنم.

تکمیل تر این موضوع و سایر ویژگی های خصوصیتی و اخلاقی و رفتاری یک تاجر موفق را در همین ویدیو خدمت شما عنوان کردم و خوشحال میشم نظراتتون را در پایین همین صفحه در این مورد به ما ارائه کنید:

شما هم مدرس شوید
بهراد رضاپور

بهراد رضاپور

تاجر ، کارآفرین و فعال اقتصادی هستم و سالهاست که در زمینه بازرگانی و وادرات - صادرات در موسسه صفر تا صد فعالیت میکنم. سوالاتتون در زمینه واردات و صادرات را پایین این آموزش بصورت دیدگاه بیان کنید، در اولین فرصت پاسخگو هستم. درصورت نیاز به تماس تلفنی ، تماس با شماره تلفن: 28426060-021

More Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *