شماره تلفن کاربران تلگرام – آموزش نحوه دریافت شماره تلفن کاربران تلگرام

شماره تلفن کاربران تلگرام همیشه یکی از دغدغه های مدیران کانالهای تلگرامی بوده و مشکل وقتی حادتر میشود که ببینیم هیچ رد و اطلاعات تماسی از کاربران خود در تلگرام نداریم و اگر تلگرام به هر دلیلی از دسترس خارج شود دیگر هیچ راهی برای دسترسی به مخاطبان وجود نخواهد داشت.

حالا نیاز به ترفندی داریم که بتوانیم بانک اطلاعات دقیقی از مخاطبان خود تهیه کنیم تا حتی بدون تلگرام هم بتوانیم با آنها در ارتباط باشیم.

برای این کار باید از روش لندینگ پیج استفاده کنیم. با یک مثال این مورد را بیشتر توضیح میدهم.

فرض کنید شما یک کانال تلگرامی درزمینه ی آموزش آشپزی دارید که ۱۰ هزار نفر هم کاربر دارد. حال برای به دست آوردن اطلاعات تماس این کاربران باید به صورت ماهانه یا هفتگی در کنار مطالب دیگر خود یک پست ویژه را نیز به اشتراک بگذارید.

در این پست شما یک داده ارزشمند مثل فیلم آموزش تزیین کیک را آماده میکنید و برخلاف دیگر پست ها آن را مستقیم در تلگرام منتشر نمی کنید . بلکه فقط عنوان جذاب و لینک آن متعلق به وبلاگ یا وبسایت خود رادر کانال قرار میدهید.

پس ازآنکه کاربر به صفحه وبسایت شما آمد، لینک دانلود رایگان فیلم موردنظر را به شرط دریافت ایمیل یا شماره تلفن همراه در اختیار کاربر قرار میدهید.

با این روش دیگر نگران مهاجرت از تلگرام نباشید!
این یک استفاده سریع و فوق العاده کاربردی از ویژگیهای صفحه فرود یا لندینگ پیج است که مطابق آزمایش های انجام شده با تکرار درست و هدفمند آن میتوانید شماره تلفن کاربران تلگرام بالای ۸۰ % از کاربران خود را جمع آوری کنید.

اگر در مورد چگونگی طراحی فنی سناریوی لندینگ پیچ و نحوه مشروط کردن آن به دریافت ایمیل یا شماره تلفن کاربران تلگرام مشکل دارید، میتوانید از ابزارهای آماده نظیر cms ها یا پنل های ایمیل مارکتینگ نظیر میلر لایت استفاده کنید.

بقیه ترفندهای تلگرام را می توانید اینجا مشاهده کنید