کسب درآمد از تلگرام – آموزش ساخت گروه و درآمدزایی از آن

کسب درآمد از تلگرام به عنوان یکی از ابزارهای در دسترس عموم کاربران، یکی از بهترین گزینه ها جهت کسب درآمد محسوب میشود ، چرا که در حال حاضر بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند و پیش بینی میشود تا سال ۱۳۹۸ این تعداد به ۵۰ میلیون نفر برسد و این یعنی یک بازار بسیار عالی جهت کسب درآمد از تلگرام.

در این ۸ ترفند که در ۸ مطلب جداگانه و به ترتیب در سایت ایتوک سنتر ارائه میشود، تلاش میشود کاربردی ترین روشهای کسب درآمد از تلگرام را به شما ارائه کنیم:

ترفند اول: چگونه ۵۰۰ هزار تومان در هفته درآمد کسب کنم؟!

آیا فکر میکنید میتوان در هفته دو کلاس آنلاین تحت تلگرام برگزار کرد و از هر شرکت کننده ۱۰ هزار تومان هزینه دریافت کنید؟! میشود؟ نمی شود؟!
بله که می شود، یعنی قطعاً میشود. چند نفر از دوستان و مشتریان من به همین آسانی در حال برگزاری این کلاسهای آنلاین هستند. آموزش مجازی آنلاین با کاهش هزینه، زمان و بدون نیاز به رفت وآمد یک پدیده محبوب در سالهای اخیر است که همیشه ابزار اجرای آن پیچیده یا گران بود ولی امروز با استفاده از گروهها در تلگرام این امکان به آسانی و بالاترین کیفیت قابل انجام است.

کلاس آنلاین! – رازهای گروه
یکی از مشتریان من که در حوزه روانشناسی و آموزش کودک پروری فعالیت میکند یکی از روشهای سودآوری مجموعه خود را در برگزاری کلا سهای آنلاین پیش بینی کرده است؛ اما چگونه؟
اولاً فقط لازم نیست که به فکر برگزاری کلاس باشید بلکه باکمی خلاقیت سعی کنید سناریو مناسب با کسب وکارخود را پیش بینی کنید .

مثل همین کلاس؛ مشاوره آنلاین؛ ارائه خدمات برخط به مشتریان و…
در همه این موارد شرط لازم ارائه خدمات مناسب و داد ههای باارزش است پس اول سعی کنید خود را جای مشتری بگذارید و ببینید آیا حاضر هستید برای این کلاس یا خدمات هزار تومان هزینه کنید یا نه.

بعد باید با ترفندهایی نظیر بازاریابی ویروسی؛ کانال و… که در ادامه اشاره خواهم کرد شروع به جم عآوری بانک اطلاعات مناسبی از مخاطبین خود کنید؛

و درنهایت باید داده های متنی؛ تصویری و صوتی خود را بسازید بعد یک کلاس آنلاین در یک روز و ساعت مناسب پیش بینی کنید.

به عنوان مثال:

کلاس آنلاین آموزش درست کردن ژله تزریقی
پنجشنبه ساعت ۱۷ تا ۱۹ به همراه ۱ ساعت زمان پرسش و پاسخ
هزینه شرکت در کلاس: فقط ۹٫۹۰۰ تومان!

 

برای شروع کسب درآمد از تلگرام کافی است یک گروه جدید بسازید و کسانی که به رو شهای پیش بینی شده هزینه راپرداخت کرده اند را وارد گروه کنید. بعد در زمانبندی که برای کلاس پیش بینی کرده اید باید داده هایی که از قبل آماده شده اند را بصورت منسجم و گام به گام در گروه منتشر کنید.  تاش کنید از همه ظرفیتهای ویدئویی، صوتی و متنی استفاده کنید.

از یک دوست هم بخواهید که درحین زمان آموزش نظم گروه را مدیریت کند پس از پایان زمان کلاس به پرسشهای کاربران پاسخ دهید و درنهایت در پایان روز گروه را ببندید و با پولی که کسب کرده اید کیف کنید!

اگر درباره ساخت و مدیریت فنی گروه اطلاعاتی ندارید به این نکات توجه کنید:
* برای ساخت گروه مراحل زیر را انجام دهید:

الف: روی آیکون س هنقطه در بالای صفحه کلیک کنید.
ب: بعد روی گزینه New Group کلیک کنید.
ج: حالا هرکدام از افرادی که دوست دارید در این گروه باشند را تیک بزنید تا به لیست اعضای گروه شما اضافه بشوند. البته بعداً هم میتوانید این کار را انجام دهید.
د: بعدازاینکه مخاط بهای موردنظر را مشخص کردید از منوی بالا روی گزینه Next کلیک کنید. در صفحه بعدی باید نام گروه را مشخص کنید و بعد، از منوی بالا روی گزینه Done کلیک کنید. به همین راحتی!
* در سایت رسمی تلگرام نوشته که هر گروه میتواند بیش از ۲۰۰ عضو داشته باشد اما عدد دقیقی را مشخص نکرده اند؛ اما همین عدد هم عدد ایده آلی برای هدف ما است.
* در گروههای تلگرام مواظب ادبیات تان باشید.هیچ وقت فراموش نکنید که توهین به اشخاص در شبکه های اجتماعی مشکلی را حل نمی کند و برعکس ممکن است مشکلات جدیدی را هم در پی داشته باشد!

 

بقیه ترفندهای درآمد زایی از تلگرام را می توانید اینجا مشاهده کنید