نحوه شروع فیلم در آموزش فیلمنامه نویسی – بخش ششم

نحوه شروع فیلم در آموزش فیلمنامه نویسی وقتی است که می دانید قرار است فیلمنامه و داستانتان چه پایانی داشته باشد، حتی اگر این پایان یک پایان موقت باشد. پس کار بعدی شما پرداختن به شروع داستان است.

این یک قاعده اساسی است که آغاز قصه شما باید تا حد امکان با پایان بندی آن متفاوت باشد. اگر قهرمان داستان شما در پایان داستان پیروز می شود، پس باید در ابتدای داستان ناکام و ناموفق باشد.

این مورد و سایر مواردی که برای نوشتن شروع فیلمنامه تان مهم است در ویدیوی زیر توضیح داده شده است:

پس ، نحوه شروع فیلم در آموزش فیلمنامه نویسی بطور کلی اینطور است که اگر در پایان داستان دنیا جای امن و آرامی است، در ابتدای داستان باید جایی نا امن و پرخطر باشد و همینطور الی آخر و مواردی بیشتر و بیشتر.

بخاطر داشته باشید که داستان در تغییر ایجاد می شود . درباره وضعیت همیشگی و ثابت روابط جاری زندگی – او که تغییر میکند و به وضعیتی متفاوت تبدیل می شود.

هرچه تغییراتی که ایجاد می کنید بیشتر باشد، اتفاقات بیشتری رخ می دهد و داستانتان غنی تر خواهد بود.

همانطور که در داستان کینگ کنگ این مورد را میتوان دید. در فیلمنامه فیلم کینگ کنگ حتی اگر این فیلم را ندیده باشید، قصه اصلی را می دانید:

در ابتدای داستان کونگ فرمانروای قدرتمند یک جزیره جنگلی اسرارآمیز است. او با دایناسورها می جنگد و همه از او در هراسند. این وضعیت دائمی و همیشه در جریان قصه است. اگر هیچ چیزی تغییر نمیکرد، احتمالا کونگ تمام عمرش را در این جزیره می ماند و کارهای مشابه هرروز را انجام میداد.

اما یک تغییر و یک اتفاق، این روند را تغییر داد.

این موضوعی است که به طور کلی در این ویدیو به آن و نحوه اجرای آن در فیلمنامه به شما آموزش داده شده است، که شما را به دیدن آن دعوت میکنیم.

 

نظرات خود را در مورد این ویدیوی آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: