آموزش فیلمنامه نویسی بصورت درس به درس با زیرنویس فارسی – بخش اول

آموزش فیلمنامه نویسی بصورت درس به درس و با زیرنویس فارسی برای شما آماده و ارائه شده است تا بتوانید ایده و طرحی عالی برای فیلمی در ذهن دارید را بصورت فیلمنامه درآورید.

شما دارید فیلمنامه نویس می شوید و این خیلی عالی و هیجان انگیز است.

اما آنچه مهم تر است، یادگیری این است که در این مجموعه ویدیویی آموزش درس به درس فیلمنامه نویسی خواهید دید نویسندگان مختلف چگونه ایده هایشان را به شکلهای متفاوت ارائه و اجرا کرده اند. نه تنها در گفتگوها ، بلکه در چگونگی توصیف اتفاقات و شخصیت ها:

حالا زمانی است که باید فکر کردن مثل یک فیلمنامه نویس را آغاز کنید. اولین کاری که باید انجام دهید، خواندن چند فیلمنامه است.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید و یا دسترسی به فیلمنامه های خوب ندارید، پیشنهاد میکنیم از این بخش چند فیلمنامه خوب را مشاهده و دانلود کنید:

مشاهده و دانلود رایگان فیلمنامه

حال سه فیلمنامه داستانی از سه فیلمنامه نویس مختلف که اخیراً به فیلم تبدیل شده اند و ساخته شده است را تهیه کنید. در همان اولین باری که این فیلمنامه هارا در دستانتان می گیرید، به سرعت و با فرمت و شکل استاندارد یک فیلمنامه آشنا می شوید.

در مجموعه آموزش فیلمنامه نویسی بصورت درس به درس شما یاد می گیرید که فیلمنامه نویسان بزرگ چطور صحنه پردازی کرده و شما را به عنوان یک خواننده و یا یک بیننده بعد از ساخته شدن فیلم ، درگیر داستان خود کرده اند.

به این نکته توجه داشته باشید که در صورت امکان از خواندن فیلمنامه هایی که کارگردان ها از آن استفاده می کنند ، خودداری کنید.

فیلم نامه های کارگردانان ، فیلمنامه هایی هستند که به شکل خاص برای تولید فیلم و در مرحله تولید و فیلم برداری آماده شده اند.

 

نظرات خود را در مورد این ویدیو و این مجموعه آموزشی در پایین همین صفحه ارائه کنید: