هفت گام برای فیلمنامه نویس موفق ، حرفه ای و خلاق شدن

جشنواره تخفیف یلدای 97

هفت گام برای فیلمنامه نویس موفق شدن ، که شما را از نویسنده عادی بودن بیرون می آورد و آماده می شوید برای ساختن و فروش اولین فیلمنامه خود در این دوره آموزشی به شما ارائه می شود.

در حال حاضر، ما نمی دانیم که برای شما تبدیل شدن به یک فیلم نامه نویس حرفه ای آسان است یا خیر، اما مطمئنا این راهم میدانیم که غیر ممکن هم نیست. و اگر شما برای این موضوع اشتیاق دارید، می توانید با طی این دوره آموزشی که از این پس به شما ارائه میکنیم، به صفوف کسانی که از فیلمنامه نویس مشتاق به فیلمنامه نویس حرفه ای میروند بپیوندید.

در برخی موارد تهیه کننده ها به دنبال فیلمنامه ارزانی هستند که گیشه خوبی داشته باشد مانند بسیاری از فیلم های کمدی امروزی. این امر یک آسیب در حوزه فیلمنامه نویسی است زیرا باعث می شود به مرور بسیاری از فیلمنامه نویس ها به سمت نوشتن فیلمنامه های بی محتوا بروند تا بتوانند آثار خود را بفروشند.

پس در دوره آموزشی هفت گام برای فیلمنامه نویس موفق که به هفت مرحله تقسیم می شود ، هر مرحله گامی در مسیر جاده ای است که شما باید برای یادگیری نحوه تبدیل شدن به یک فیلم نامه نویس حرفه ای آن را طی کنید.

این یک مدت طولانی است، اما مزایای آن فوق العاده خواهد بود. در این دوره آموزشی شما یاد خواهید گرفت که :

  • چگونه تصمیم بگیریم که آیا فیلمنامه برای شما مناسب است یا خیر
  • چگونه تصمیم بگیریم که فیلمنامه نویس شود و به آن برسیم
  • چگونه یک روال نوشتن ایجاد کرده و به آن بچسبیم
  • نحوه استقرار هنرپیشه سازی فیلمنامه
  • چه چیزهای عملی شما می توانید برای کمک به کار نوشتن خود انجام دهید
  • چه چیزی را در مجموعه نمونه کارهای خود بنویسید؟
  • چگونگی تحقیق برای نوشتن فیلمنامه
  • چگونه فیلمنامه خود را به صنعتها و سایر شرکتها ارسال کنید

پس شروع می کنیم دوره ی هفت گام برای فیلمنامه نویس موفق :

شما هم مدرس شوید
حسین معیاریان

حسین معیاریان

یک کارآفرینِ عاشق هنر، ورزش ، گردشگری و کسب وکارهای اینترنتی. مدتها بود که دلم میخواست جایی باشه که بتونیم آموزشهای موردنظرم را با دیگران به اشتراک بگذارم و خیلی خوشحالم که ایتوک سنتر این فرصت رو فراهم کرده. دوستانی که درمورد آموزشهای من سوالی دارند، در قسمت دیدگاه پایین هر صفحه آموزش سوالتون را مطرح کنید، در اولین فرصت پاسخگو هستم

More Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *