چطور برای فروش فیلمنامه ازطریق جشنواره های سینمایی اقدام کنیم؟

فروش فیلمنامه ازطریق جشنواره های سینمایی ، به نوعی شبیه به مسابقات شده است، همه سعی میکنند از سراسر دنیا برای فروش فیلمنامه خود به کمپانی های معتبر و مخصوصا هالیوود اقدام کنند. اما در این بخش از آموزش فیلمنامه نویسی به شما یادآوری میکنیم که برای فروش فیلمنامه، اول لیستی از آن پنج فیلمنامه ای که فکر می کنید برای شما بهتر هستند، برای خودتان ایجاد کنید.

جشنواره و ایجاد رقابت در سینما واقعا می تواند به شما در فروش یک فیلمنامه کمک کرده و شمارا هیجان زده کند، چون بهترین های این صنعت در جشنواره های معتبر حضور دارند.

برای پیگیری توصیه های ما برای بهترین جشنواره های سینمایی که در آنجا وجود دارد، لینک زیر را دنبال کنید:

لینک بزودی قرار می گیرد

در ضمن ما یک تقویم سینمایی داریم که به شما کمک می کند تا با تمام رقابت ها در طول سال، آگاه و به روز باشید.

لینک بزودی قرار می گیرد

 

آیا فروش فیلمنامه ازطریق جشنواره های سینمایی با کمک گرفتن از آگهی های فروش فیلمنامه هم می شود؟

دقت کنید، گاهی اوقات فروش فیلمنامه می تواند به همان اندازه ساده باشد که درج یک آگهی در یک بولتن سینمایی ارسال شود. شما می توانید برخی از تبلیغات بسیار جالب (و قانونی) را در سایت هایی که به دنبال فیلمنامه نویس ها و فیلمنامه ها هستند، پیدا کنید و قطعا بدرد شما می خورد. این تبلیغات معمولا از سمت کسانی است که ارتباطاتی با دفاتر فیلمسازی و کارگردانان دارند.

البته واضح است که خیلی از این موارد و آگهی های تبلیغاتی هم کلاه برداری هستند و اگر به این موضوع دقت کافی نداشته باشید، نه تنها فیلمنامه ای که مدتهای زیادی برای آن زحمت کشیدید و خیلی به آن امیدوار هستید را از دست می دهید، بلکه هم پول زیادی از دست خواهید داد و هم اینکه شاید دیگر نتوانید در جشنواره ها و مسابقات موردنظرتان با آن فیلمنامه شرکت کنید ( چون بعضی از کلاه برداران به این ترتیب فیلمنامه های خوب را بدست می آورند و با آن فیلمنامه و به نام خودشان در جشنواره ها و مسابقات مربوطه شرکت می کنند)

به همین خاطر و برای اینکه بتوانید خودتان فروش فیلمنامه تان را انجام دهید، ما قبلا این سایت های سینمایی را جمع آوری کردیم و بزودی برای شما در همین صفحه قرار می دهیم، اما همانطور که گفتیم ، از هر ارسالی که درخواست پول و زمان از شما می کنند، خودداری کرده و مراقب باشید.

لطفا نظرات خود را درمورد آموزش فروش فیلمنامه ازطریق جشنواره های سینمایی در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: