روپرت مرداک چطور به غول رسانه و خبرگزاری جهان تبدیل شد؟

روپرت مرداک نابغه نیست. بی رحمه! سرسخته! یک غول سرمایه دار و با نفوذ و صاحب امپراطوری ۸۰ میلیارد دلاری در رسانه است.

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است، شما می ببینید که چگونه روپرت مرداک ، با شبکه فارسی۱ و سایر رسانه های در اختیار خود در سطح جهان، تبدیل به یکی از برترین میلیاردرهای جهان شد:

نام ویدیو: روپرت مورداک مدیر شبکه اینترنتی فارسی۱ و غول رسانه ای جهان

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: علاقه مندان کسب وکارهای اینترنتی و رسانه

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدیویی:

 

کامل این ویدیو را می توانید اینجا دریافت نمایید:

روپرت مورداک عاشق رسانه ست خصوصا رسانه های اینترنتی و ماهواره ای چون وسعت جهانی دارند. او ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را حاضر است برای رسانه کار کند. چون معتقد است موفقیت در رسانه آسان بدست نمی آید.

روپرت مورداک مالک خبرگزاری Newscore و تعداد بسیار زیادی شبکه های تلوزیونی و ماهواره ای، مجلات، نشریات، وب سایتها و شبکه های رادیویی ، استودیوهای فیلم سازی، شبکه های کابلی و … است.

روپرت مرداک مدیری برای موفقیت رسانه ها :

رسانه های تحت اختیار روپرت مورداک کاملاً میدانند که او چه میخواهد. چون او بیش از ۵۰ سال طول کشید تا سلطنت خود در عرصه رسانه را بسازد. همزمان در طوفان مسائل خبری نیز قرارداشت و باعث ایجاد رقابتی تلخ بین فعالان رسانه و خبر شد.

استراتژی روپرت مورداک :

بارها رقبای سرسخت رسانه ای او مانند BBC ، CNN و … اورا تا سر حد شکست آوردند، اما او خیلی خوب جدال رسانه ای و نحوه پیروز شدن را می شناخت.

روپرت هر روز خودرا قوی تر می‌کرد تا بتواند به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند:

«این یک جنگ رسانه ای هست و همیشه یکی هست که باید بمیره تا شما زنده بمونی!»

اولین گام روپرت مورداک برای ساخت امپراتوری:

روپرت شیفته ی قدرت هست و جنون برتری داشتن را دارد و میخواهد مالک همه چیز باشد. دوست دارد بی نهایت تاثیر گذار و در عین حال دوست داشتنی باشد. اعتقاد دارد این یعنی منحصر بفرد بودن.

شروع موفقیتهای روپرت مرداک :

حضور مورداک در فیلم، تلوزیون و سینما تقریباً در همه جای جهان احساس میشد. دیگران معتقدند مورداک برای رسانه خلق شده است و تمام ویژگی های لازم برای مدیریت رسانه جهانی را دارد . بینش و بصیرت دارد، باهوش و نکته سنج است، دل و جرات دارد و اهل خطر کردن هست که اینها همه ذات رسانه هستند.

او در ابتدا با روزنامه ای کوچک شروع کرد، اما حالا رسانه ای دارد که بیش از ۱۵۰ نشریه و روزنامه معتبر در زیر مجموعه آن فعالیت میکنند. بهترین استودیوهای فیلمسازی جهان تحت نظر و مدیریت او هستند که سالانه درآمدی بالغ بر ۳۲ میلیارد دلار را برای رقم می زنند. 

جمله معروف روبرت مرداک : “من عاشق موفقیت هستم و برای موفقیت از هیچ کاری نمی ترسم.”

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است و میتوانید تیزر و بخش هایی از آنرا بالای همین صفحه مشاهده و کامل آنرا در بخش پایین دریافت کنید، به روشهای مدیریتی این نابغه رسانه و ثروت آفرینی پرداخته شده است، حالا که با زوایای مختلف زندگی این کارآفرین بزرگ و غول سرمایه دار آشنا شدید چه نظری درباره‌اش دارید؟
مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می گردد: