تحلیل گر کسب و کار و مصاحبه با خانم آیت حسینی مشاور سرمایه گذاری

تحلیل گر کسب و کار مسوولیت مهمی است و به همین دلیل در این مصاحبه ویدیویی، سرکارخانم آیت حسینی- تحلیل گر کسب و کارهای نوین، معاون تحلیل و پایش اداره بازارافزایی بانک آینده، معاون سابق ارزیابی شناسا و مشاور سرمایه گذاری نوآورانه و خطر پذیر مهمان ما می باشند:

ایشان در این مصاحبه ویدیویی از تجربیات خود بعنوان سرمایه گذار خطرپذیر درحوزه شرکت های نوآور وروش های جذب سرمایه، نحوه ارائه ایده برای سرمایه گذاران و زندگی شخصی خود به عنوان یک کارآفرین سازمانی سخن می گوید.

تحلیل گر کسب و کار فردی است، که مسئول شناسایی نیازهای کسب‌وکار مشتریان و ذینفعان بوده و با هدف اینکه راهکارهای لازم برای رفع این نیازها و مشکلات موجود در کسب‌وکار، فعالیت می نماید. بنابراین تمامی متخصصین، علاقه‌مندان و فعالان در نقش تحلیل‌گر سیستم، تحلیل‌گر کسب و کار، تحلیل‌گر داده، تحلیل‌گر فرایند، معمار کسب‌وکار، مدیر و مشاور کسب‌وکار، در حوزه تحلیل کسب‌وکار قرار گرفته و در دنیای حرفه‌ای، به عنوان یک تحلیل‌گر کسب‌وکار شناخته می‌گردند.

تحلیل گری کسب و کار مسئول تعریف، مدیریت، استخراج، تحلیل، تایید و مستندسازی نیازمندی‌های کسب‌وکار، سازمان و یا یک فرایند سازمانی و ارائه راه حل مناسب، در جهت پاسخگویی به نیارمندی‌ها و دستیابی سازمان به اهداف تعیین شده آن، می‌باشد.

تحلیل‌گر کسب‌وکار در بدو عمل؛ راه‌کار از پیش تعیین شده‌ای را ارائه نمی‌دهد، اما منحصراً بر اساس نیازمندی‌های روشن و مدون است، که راهکاری ارائه می‌گردد.

تحلیل‌گران کسب‌وکار، نقش کلیدی را به عنوان پل ارتباطی میان مشتریان، ذینفعان و تیم ارائه راهکار، در سازمان‌ها، ایفا می‌کنند.

تحلیل گر کسب و کار به صورت متمایزی در حیطه‌های تحلیل مالی، مدیریت پروژه، تضمین کیفیت، توسعه سازمانی، تست، آموزش، تولید و توسعه مستندات، کاربرد دارد.

با توجه به ابعاد و نوع عملکرد سازمان، یک تحلیل کسب و کار می‌تواند در یک یا چند مورد زیر، فعالیت نماید:

  1. برنامه‌ریزی راهبردی
  2. طراحی مدل‌های کسب‌وکار
  3. طراحی فرایند
  4. تحلیل سامانه‌ها

دیدن این ویدیو مناسب افرادی است که به دنبال جذب سرمایه برای توسعه کسب و کار خود هستند.

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

2 thoughts on “تحلیل گر کسب و کار و مصاحبه با خانم آیت حسینی مشاور سرمایه گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.