تخفیفان و مصاحبه با نازنین دانشور بنیانگذار و مدیرعامل تخفیفان

تخفیفان و خانم مهندس نازنین دانشور، بنیانگذار و مدیر سایت تخفیف گروهی تخفیفان ، که در این مصاحبه ویدیویی از کارمندی خود تا امروز که شرکتی ۱۰۰ نفره را مدیریت می کند، می گوید. از سرمایه گذار جدید تخفیفان، از رقیبان، از زندگی سخت یک کارآفرین و داستان بچه دار شدن و از علایقش می گوید:

نازنین دانشور دختری متولد سال ۶۲ که نخستین سوپرمارکت الکترونیکی ایران را در اتاق شخصی خانه پدری و در سال ۸۸ تاسیس کرد. حالا در ساختمانی ۴طبقه در منطقه سعادت‌آباد به‌ عنوان مدیرعامل یکی از سایت‌های برتر تخفیف گروهی ایران، یعنی شرکت تخفیف آرمان ایرانیان که شما با نام تخفیفان آن‌ را می‌شناسید، با ۱۰۰ نفر نیروی کار نشسته است.

به دیوار دفتر کارش ده‌ها لوح افتخار و تشویق آویخته و شرکتش به گفته خودش بیش از ۱۰ میلیون دلار ارزش‌گذاری شده است. ۹ صبح زمانی است که برای گفت‌وگو با او هماهنگ کرده‌ایم.

به دفتر کارش در سعادت‌آباد می‌رسیم. نسیم دل‌انگیز بهاری می‌وزد. تروتمیز و شیک و فرز جلو می‌آید. دست می‌دهد و درحالی‌که لبخند از روی لبش محو نمی‌شود، خوش‌آمد می‌گوید. چهره بدون پیرایه و سادگی دفتر کارش همه سخن از دختری به میان می‌آورد که کار و تنها کار و پیش رفتن مهم‌ترین دغدغه‌اش است.

در  گفت‌وگو با هفته نامه شنبه از سیر تا پیاز حوزه کاری‌اش حرف زده است. از شروع کارش، سختی های ایجاد یک ایده و کارآفرینی جدید، از حضور زنان در فضای استارت‌آپی ایران، از رقبا و شیوه‌های رقابت با آن‌ها و همچنین از همه حواشی این حوزه در این فیلم می گوید.

دیدن این مصاحبه ویدیویی را به تمام علاقه مندان به کارآفرینی و خصوصا کسب و کارهای اینترنتی پیشنهاد می کنیم.

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.