تبسم لطیفی بنیانگذار وب سایت مامان پز و مصاحبه ویدیویی با ایشان

تبسم لطیفی متولد ۱۴ اسفندماه سال ۱۳۶۴ در خرم آباد، فرزند اول خونواده‌ای شش نفره دارای دو خواهر و یک برادر است. شغل پدر او آزاد و مادرش معاون دربیرستان می‌باشد. او تحصیل کرده رشته مهندسی برق در مقطع کارشناسی و مدیریت کسب و کار در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه شریف و بنیانگذار استارتاپ مامان‌پز می‌باشد.

مامان‌پز؟

مامان‌پز یک استارتاپی در حوزه توضیع غذای خانگی است که با همکاری خانم های خانه دار، غذا خانگی را به دست مردم میرساند. در واقع مامان‌پز پل ارتباطی بین افراد و خانم های خانه دار می‌باشد.

تبسم لطیفی مامان‌پز را از کجا شکل داد ؟

تبسم لطیفی به نیاز مهمی پی برد و آن تهیه غذا برای خودش و همینطور افراد دیگری بود که به دلیل مشغله‌های مختلف نمی‌توانستند آشپزی کنند و باید از غذاهای رستوران‌ و یا فست‌فود استفاده می‌کردند. وقتی که او در شبکه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها به سر میبرد به پیج‌ها و وبلاگ‌هایی برخورد که در آن خانم ها از غذا و دستپخت خود عکس منتشر میکردند و به این نتیجه رسید که افرادی مثل خودش و افرادی که وقت آشپزی کردن ندارد را به این خانم‌ها وصل کند، که منجر به شروع کار استارتاپ مامان‌پز شد.

روند شروع به کار مامان‌پز

مامان‌پز یک شبکه توزیع غذای خانگی است که از سال ۱۳۹۳ شروع به کار نموده است. غذاهای ارائه شده توسط مامان پز فقط توسط خانم های خانه‌دار در سطح تهران طبخ شده و برای مشتریان ارسال می‌شود. 

تبسم لطیفی در این مصاحبه درباره چالش‌های جذب نیروی انسانی، کار تیمی، دردسرهای تحویل خوراک بصورت سریع و گرم، تست روزانه چندین دست پخت مامانی در محل کار، زندگی روزانه، روابط و … سخن می‌گوید.

دیدن این مصاحبه مناسب افرادی است که به دنبال راه اندازی یک استارتاپ، جذب سرمایه، تشکیل و حفظ تیم متعهد و توسعه کسب و کار خود هستند، پیشنهاد می‌شود:

سرویس مامان‌پز برای سفارش‌های شرکتی با ارائه منوی غذا شرکتی متنوع و بازه قیمت منعطف، از سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده و هم اکنون با شرکت‌های بزرگ و معتبر تهران همکاری دارد.
در سرویس سفارش غذا شرکتی امکان سفارش از بین بیش از ۴۰۰ مامان و ۱۰۰ رستوران در سراسر تهران، متناسب با هزینه در نظر گرفته شده و به سادگی از طریق وب سایت یا نرم افزار شرکتی مامان‌پز امکان پذیر است.
مهم ترین اولویت های مامان پز، ایجاد اشتغال برای خانم‌های خانه دار و همچنین ارائه غذایی با بالاترین کیفیت برای مشتریان است. مامان پز از هر گونه تلاش برای بالابردن کیفیت خدمات خود به کاربران و مادران شاغل دریغ نمی کند و همواره در تلاش است تا در طول فرآیند خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.