ژان بقوسیان – مصاحبه با مدیر سایت مدیر سبز ، مدرس بازاریابی اینترنتی

ژان بقوسیان – مدیر سایت مدیر سبز کارآفرین اینترنتی، سخنران و مدرس دوره های بازاریابی است که در این مصاحبه ویدیویی در کافه ایتوک مهمان ما بود و از راه های موفقیت خود در این مسیر می گوید.

در این برنامه به سبک زندگی و مدیریت ژان بقوسیان – مدیر سایت مدیر سبز پرداختیم و رویکرد برنامه، بیشتر آموزشی و کاربردی بوده و تلاش شده تا نکات به روز در زمینه مدیریت، بازاریابی و بهبود کیفیت کسب و کارهای اینترنتی که تا به حال توسط ایشان بیان نشده بودند را به اشتراک بگذاریم:

 

ژان بقوسیان که به ارائه محصولات آموزشی برای مدیران ، برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی اینترنتی، بازاریابی، فروش، مدیریت، تبلیغ‌نویسی، بهبود عملکرد شخصی ، مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار و … می پردازد، 

او که دوره MBA درس Advanced Marketing را تدریس می‌کند. دو سال پیش کتابی با عنوان «شکستن مرزهای فروش» نوشتم که اکنون ویرایش دوم آن چاپ شده است را منتشر کرد.
ژان بقوسیان معتقد است برای بازاریابی اینترنتی باید یک وب‌سایت داشته باشیم و کارهای زیر را انجام دهیم:

۱ ایجاد ترافیک موثر۲٫ تبدیل بازدیدکنندگان به اعضای سایت ۳٫ تبدیل اعضا به خریداران که معمولا با ایمیل مارکتینگ انجام می‌شود.۴٫ تبدیل خریداران به مشتریان وفادار.

همچنین معتقد است بخش مهمی از بازاریابی اینترنتی، توانایی تبلیغ‌نویسی در وب است. متنی که برای تبلیغات مجلات نوشته می شود شاید در سایت بسیار نامناسب باشد. برای نوشتن متون حرفه‌ای در وب باید با ده‌ها ایده و تئوری روانشناسی آشنایی داشت.

با توضیحاتی که در این بخش داده شد، کاملاً مشخص است که دیدن فیلم این مصاحبه مناسب افرادی است که به دنبال راه اندازی یک استارتاپ، نحوه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات، تشکیل و حفظ تیم خوب و متعهد و توسعه کسب و کار خود هستند 🙂

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.