اسنپ و مصاحبه با شهرام شاهکار بنیانگذار این کسب وکار

اسنپ سامانه هوشمند حمل و نقل است که درخواست تاکسی تلفنی را به صورت آنلاین برای شما ممکن می‌سازد و در زمستان سال ۱۳۹۳ توسط شهرام شاهکار فعالیت خود را آغاز کرد.

اسنپ

از طریق اپلیکیشن اسنپ، درخواست خودرو توسط مسافرین صورت می‌گیرد و پس از مشخص نمودن مسیر سفر، انتخاب نوع سرویس و مشاهده هزینه، تقاضا خودرو صورت گرفته و این اپلیکیشن، مسافرها را به نزدیک‌ترین راننده مرتبط می‌سازد و با نشان دادن موقعیت راننده، امکان تایید یا لغو را به مسافر می‌دهد. در اسنپ پرداخت به دو صورت آنلاین و نقدی صورت می‌گیرد. امکان نصب این اپلیکیشن در حال حاضر، در سیستم عامل‌های اندروید و آی او اس قرار دارد.

شهرام شاهکار

شهرام شاهکار بنیانگذار این اپلیکیشن و سامانه اینترنتی خودرو، دارای مدرک کارشانسی ارشد رشته MBA از دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا است و ۱۰ سال تجربه مدیریت و توسعه کسب و کار بین‌المللی در اروپا، امریکای شمالی و خاورمیانه، دارد که توانسته در سال ۱۳۹۳ در ایران، اسنپ را پایه‌گذاری کند.
شهرام شاهکار به عنوان مدیر ارشد اجرایی در سال ۱۳۹۷ اعلام کرد که ارزش اسنپ بین ۱٫۴ الی ۱٫۷ میلیارد دلار است. 

مدیران اسنپ و شهرام شاهکار معتقدند:

بازاریابی فقط این نیست که تعداد زیادی مشتری به سیستم اضافه کنیم! بلکه بازاریابی ترغیب مشتری به استفاده بیشتر از یک محصول است.
چیزی که قبل از موفقیت مهمه، همدلی و لبخندی است که باید بزنید. مهم‌ترین چیزی که کارآفرینان باید به آن فکر کنند مهارت حل یک مشکل است نه کار کردن توی محیط بدون مشکل.
همچنین
حسی که به کار دارید، به کل تیم و خودمون کمک می‌کند.

اسنپ با مدیریت شهرام شاهکار راه اندازی شد که در این ویدئو او و تمیش حضور دارند.
دیدن این مصاحبه ویدئویی را به تمام علاقه‌مندان به کسب و کارهای نوین و بخصوص کسب وکارهای اینترنتی پیشنهاد می‌کنیم:

خدمات اسنپ

در اسنپ، پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل وجود دارد و تمامی سوالات در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شوند. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید در سایت اسنپ از صفحه تماس با ما استفاده کنید.

در حال حاضر این حمل و نقل آنلاین در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، تبریز و اهواز فعال است و با خدمات هرچه بهتر به زودی شاهد آن خواهیم بود که در شهرها و استان‌های بیشتری فعالیت داشته باشد.

لطفا نظرات خود را در مورد این مصاحبه درپایین همین صفحه با ما در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.