بامیلو و مصاحبه با پشوتن پور پزشک مدیر این فروشگاه اینترنتی

بامیلو که فروشگاه اینترنتی شناخته شده ای است و در این برنامه ویدیویی، مصاحبه با پشوتن پور پزشک – مدیر سایت و گزارشی کامل از پشت صحنه ی این فروشگاه اینترنتی که برای اول شدن آمده است را خواهید دید:

فروشگاه اینترنتی بامیلو بزرگترین عضو گروه اینترنتی ایران (IIG) (ایرانسل) است و با حمایت مالی شرکت MTN آفریقای جنوبی و با هدف گسترش سرویس های اینترنتی کار خود را در ایران آغاز کرد.

به گفته مدیر عامل بامیلو، این فروشگاه اینترنتی بزرگ یک هدف دارد:

ایجـاد رونـدی همیـشگـی از تجـربـه ای عالـی برای مشتـریـان. (در هـر زمـان و هـر مـکان و بـرای همــه)
فرقی نمی کند خریدارباشید یا فروشنده، ما مشتـاقانـه امیدواریم تجـارت الکتـرونیـک بخشـی از زنـدگـی روزمـره شمـا شـود.

و یک ماموریت دارد:

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

همچنین، علاوه بر مصاحبه با پشوتن پور پزشک و رامتین منزهیان مدیر اجرایی بامیلو ، گفتگو با پرسنل فروشگاه اینترنتی ، بررسی و نمایش نحوه ی کارکرد این فروشگاه اینترنتی و فرایندهای این بازارچه بزرگ که تا بحال هیچ گزارش و تصویری از آن منتشر نشده است را خواهید دید:

این روزها که بازار کسب و کار اینترنتی و شروع و راه اندازی این کسب و کارها داغ است، شما را به دیدن این مصاحبه ویدیویی دعوت می کنیم، که در آن علاوه بر صحبتهای مدیر عامل این فروشگاه اینترنتی بزرگ، از روند کاری یک فروشگاه ، بسته بندی، ارسال ، پشتیبانی و همچنین جذب سرمایه اولیه برای شروع کسب و کار صحبت می شود.

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.