غولهای استارتاپی ایران چطور به درآمدهای میلیاردی رسیدند؟

غولهای استارتاپی ایران ، وب سایتهای : دیوار،آپارات، دیجی کالا، اسنپ فود، تپسی، کافه بازار و علی بابا و مدیران آنها که در این مصاحبه ویدیویی از نحوه رسیدن به درآمدهای میلیاردی و توسعه کسب و کارشان به سراسر ایران و حتی خارج از ایران صحبت میکنند.
اینکه چطور به درآمد روزانه بیش از ۲ میلیارد تومان دست یافته اند و … :
همچنین، علاوه بر مدیران شرکت های استارتاپی پیش رو مدیران و سرمایه گذاران بزرگ و همین طور استارتاپ ها نیز در این برنامه ویدیویی حضور دارند.
دیدن این ویدیو و مصاحبه جذاب با این کارآفرینان موفق را به تمام علاقه مندان ایجاد یک کسب و کار جدید پیشنهاد میکنیم.
این روزها علاوه بر اینکه در اغلب کلان شهرهای کشورمان نیز شاهد داغ بودن تب راه‌اندازی استارتاپ هستیم، این موضوع در مورد سایر شهرهای جهان نیز صادق است.
پس از آنکه استارتاپ‌ها با حضور خود در کالیفرنیا و منطقه‌ای به نام سیلیکون ولی، این ناحیه را به قطب فناوری جهان تبدیل کردند، بسیاری از شهرها در پی الگو قراردادن این منطقه و رشد در حوزه‌ی فناوری از طریق بها دادن به استارتاپ‌ها هستند.
این موضوع در کشورمان نیز کم و بیش صادق است، هرچند کارآمد بودن این رویکرد خود جای بحث دارد.
بزرگترین گردهمایی سالیانه استارتاپی ایران در شب یلدای سال ۱۳۹۶ ، در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.
به جرات می‌توان گفت که رویای بسیاری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در حوزه‌های مهندسی یا مدیریت، غولهای استارتاپی ایران و خلق یک کسب و کار خلاقانه نظیر اوبر، فیسبوک یا موارد دیگر است که در کشورمان نیز می‌توان این پدیده را به روشنی در دانشگاه‌ها و مخصوصا گردهمایی‌هایی نظیر استارتاپ ویکند‌ها مشاهده کرد.
تقریبا این روزها کلان شهری نیست که یک سرمایه‌گذار در آن وجود نداشته باشد.
تغییر بازیگران بزرگ اقتصاد غیردولتی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی انرژی یا ساختمانی به سمت شرکت‌های فناوری نیز اشتیاق برای ورود به این حوزه را بیش از پیش افزایش می‌دهد؛
نظرات خود را در مورد این ویدیوی آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:
مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.