ناصر غانم زاده ، مربی استارت آپ ها و کسب وکارهای نوین

ناصر غانم زاده یکی از مربیان با تجربه و قدیمی در فضای استارت آپ است که در این مصاحبه ویدیویی همراه او هستیم و از تجارب جهانی خود در این زمینه با بررسی اکوسیستم “سیلیکون ولی” می گوید:

ناصر غانم زاده مدیر شرکت سرمایهگذاری جسورانه اُپاتان و بنیانگذار گروه استارتاپهای ایران است؛ وی همچنین پیش از این مدیریت شتابدهنده و فضای کاری فینوا را هم عهدهدار بوده و به بسیاری از استارتاپها و کارآفرینان موفق ایرانی مشاورههای در زمینه جذب سرمایه و توسعه کسب و کار ارایه کرده است.

غانم زاده موسس سایت Techly است که اخبار فناوری  و استارتاپهای ایران را به انگلیسی منتشر میکنداو بنیانگذار مؤسسه نوآوری کسب و کار است که در آن با مربیگری و آموزش، به سازمانهای بزرگ، کارآفرینان و صاحبان استارتاپها کمک میشود تا موفق شونداین مؤسسه با استفاده از متدولوژی Lean Startup، رویکرد خلق مدل کسب و کار، و تفکر طراحی به آنها یاری میرساند.

وی دارای مدرک تخصصی سرمایهگذاری جسورانه (Venture Capital Unlocked) از دانشگاه استنفورد سیلیکون ولی از آمریکاست.

شخصی‌تر: مهندسی کامپیوتر خوانده‌ ، عضو سابق و یکی از موسسین گروه کاربران لینوکس اصفهان  است و دلبستگی هایش لینوکس، ادبیات ( به ویژه شاهنامه)، استارتاپ‌ها، مدیریت و اقتصاد هستند.

زمینه پژوهشی ناصر غانم زاده بصورت خاص راه اندازی (تاسیس) و اداره شرکت های نوپا، طراحی مدل کسب و کار، بازاریابی و شیوه‌های مدیریت استارتاپ ها است.

همچنین او نماینده جهانی  رویداد Lean Startup Machine در ایران است.

و جمله معروف ناصر غانم زاده:

زندگی یه کارآفرین از دور جذابه، از نزدیک غیرقابل تحمل. 

همچنین، گزارشی از رویداد ماراتن برنامه نویسی “هکاتریپ” و سایر مواردی که دیدن آن برای علاقه مندان استارت آپ و اجرای ایده های نوین خالی از لطف و تجربه و آموزش نیست  😉 

لطفا نظرات خود را در مورد این ویدیو در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.