بهمن رئوفی ،گرافیست و مدرس فتوشاپ و نرم افزارهای ویدیویی

بهمن رئوفی را میتوان یکی از چهره های شناخته شده در حوزه هنر و گرافیک  و خصوصا مدرس فتوشاپ دانست، که تخصص و تجربه اصلی او در استفاده و آموزش نرم افزارهای شرکت ادوبی مانند فتوشاپ، افترافکت ، پریمیر و … می باشد:

ادامه این مصاحبه جذاب و آموزنده با بهمن رئوفی را که درسهای زیادی برای علاقه مندان به هنر دبجیتالی ، گرافیک و تدوین دارد را در این ویدیو می توانید بصورت رایگان مشاهده نمایید.

 

او در سالهای گذشته پروژه های زیادی را در زمینه گرافیک، انیمیشن، تدوین و … انجام داده است و بخاطر خلاقیت، تجربه و توانایی بالایی که در استفاده از این ابزارها دارد، در این مصاحبه ویدیویی از بازار کار ایران در زمینه های هنری سوال شده است و اینکه فضای کار و پیشرفت هنری را چطور می بیند؟ نقاط ضعفش، نقاط قوتش در مقایسه با بازار خارجی چیست و سایر مواردی که شنیدن آنها برای علاقه مندان بسیار حائز اهمیت است:

بخشهایی از این مصاحبه:

بهمن رئوفی هستم. سی و سه چهار سالمه. کار من دیجیتال آرت هست. شغل رو خیلی دقیق نمیشه تو حرفه ما مطرح کرد. اینکه مثلا بگید من یک گرافیک دیزاینر هستم یا یک موشن گرافیک کار هستم یا یک تدوین گر هستم. بخاطر گستره نرم افزاری که من کار می کنم (افتر افکت، پریمیر، ادوبی انکور، ادوبی اسپید گرید، فتوشاپ و خیلی چیزای دیگه) باعث میشه که خیلی کارا رو انجام بدیم. پیرزن خفه میکنیم، آب حوض می کشیم، سشوار می زنیم و همه این کارارو انجام می دیم؛ ولی نرم افزار تخصصی کار من فتوشاپ هست و صنعت صدا (صداگذاری و صدا برداری) و در اصل اگر بخوام بگم در حقیقت صدابرداری یا مهندسی صدا، یعنی تولید اصوات خاص برای یک تصویر.

افتر افکت، پریمیر و از این دست رو بصورت تخصصی کار می کنم. ولی خوب خودتون می دونید، همه ما با چندین نرم افزار کار می کنیم، ولی همیشه یه دونه رو خیلی میشه تاپ لول زندگی ما و تو بالاترین سطحه و بیشترین تماس رو باهاش داریم. البته یک دلیل اصلیش اینه که فتوشاپ یک نرم افزار مادره و تقریبا می تونیم بگیم جایی در دنیا وجود نداره که تصویر دیجیتال باشه و این نرم افزار نباشه. شما الان بزرگترین پروژه های عظیم دنیا رو هم که می بینید باز می بینید که …

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.