محمد پیام بهرام پور استاد فن بیان چطور به درآمدهای میلیونی رسید؟

محمد پیام بهرام پور ، استاد فن بیان و گویندگی که این روزها در تمام کسب وکار ها به حدی مهم و تاثیر گذار است، که در این برنامه با ایشان که  استاد فن بیان و گویندگی است می پردازیم:

محمد پیام بهرام پور ۲۴ساله یکی از جوانان موفق و کارآفرین است که فعالیت خود را در اینترنت با وب سایت بیش از یک نفر آغاز کرد و با قراردادن آموزش های خود و بعدها کتابها و دوره های خود در وب سایت شخصی اش،  توانست محبوبیت و شهرت زیادی را در عرصه اصول مذاکره و فن بیان برای خود رقم بزند. تاکنون او بیش از ۸عنوان کتاب به چاپ رسانده و در حال برگزاری دومین دوره مدرسه استادی خود است.

اگر در دنیا چیزی وجود داشته باشد که به آن افتخار کنم،‌آموزش‌هایی است که دیده‌ام. من همواره به آموزش‌های کاربردی – نه فقط آموزش‌های تئوریک به تنهایی – احترام ویژه‌ای دارم و ماهانه چند میلیون تومان برای آموزش و یادگیری برای خودم و همسرم سرمایه گذاری می‌کنم و البته تمام همکارانم نیز آموزش‌های بسیار خوبی را می‌بینند و برای یادگیری آنها نیز اهمیت ویژه‌ای قائل هستم.

هر کسی که به اتاق کار من وارد شود،‌بدون هیچ تردیدی از کتابخانه من متعجب خواهد شد و می‌پرسد که «همه اینها را خوانده‌ای؟»

خوشحالم که شغلم به گونه‌ای است که در هفته بین یک تا دو کتاب را مطالعه می‌کنم و اگر بخواهم بخشی از آموزش‌های رسمی و غیر رسمی خود را بگویم می‌توانم به موارد زیر اشاره کنم:

  •  کارشناسی در رشته Educational Technology (تکنولوژی آموزشی)
  • شرکت در دوره‌های سخنرانی بزرگترین اساتید سخنرانی دنیا (از جمله Nancy Duarte, TJ Walker, Alexa Ficsher, Andy Harrington,Diane Windingland , Laure Bergells)
  • مطالعه بیش از ۱۰۰ کتاب برتر در حیطه مهارت‌های سخنرانی و ارتباطات

دیدن این فیلم مصاحبه را به تمامی فعالان کسب و کار پیشنهاد می کنیم.

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و ویدیوی آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.