میم مارکت ، اولین سوپر مارکت آنلاین ایران و مصاحبه با مدیر آن

میم مارکت یکی فروشگاه های قدرتمند اینترنتی است که امکان خرید مواد غذایی روزانه را در سریعترین زمان و بهینه ترین حالت انجام می دهد:

شاید برای خیلی از ما اتفاق افتاده که لیست خریدی داشته باشیم از لوازم و وسایلی که در خانه و یا محل کار نیاز داریم، اما یا فرصت نداریم یا اگر هم فرصت داریم ، حوصله رفتن به سوپر مارکت را نداریم و خریدهای ما جمع میشوند روی هم..

علی واحدی مدیر و بنیانگذار میم مارکت جوان کارآفرینی است که معتقد است کار کردن, درس خواندن, کلاس های آموزشی مختلف, غذا درست کردن, اطلاع از اخبار مهم, گاهی اوقات انجام هریک از فعالیت های فوق باعث از دست دادن دیگری خواهد شد؛ لذا استفاده از تکنولوژی و اینترنت دسترسی به همه موارد ذکر شده را میسر می سازد.

این سایت به شما این امکان را می دهد تا از نزدیک ترین سوپرمارکت منطقه ای که در آن قرار دارید خرید را انجام دهید.

همچنین ، این فروشگاه اینترنتی بصورت فیزیکی نیز فعالیت میکند و فروشگاه میم مارکت واقع در شهر قم، بلوار عماریاسر، بلوار بیگدلی، روبروی دانشگاه پیام نور می باشد.

در این مصاحبه ویدیویی می بینیم که میم مارکت این سوپر مارکت آنلاین با تلاش و پشتکار آقای مداحی با پستی بلندی های بسیار راه اندازی شده است.

این روزها وقتی در شهرهای بزرگ با تمام امکانات در اختیار و در دسترس آنها،  از بعضی جوانان می شنویم که امکان راه اندازی هیچ کسب و کاری نیست ، وضعیت خراب است، شروع کار سخت است و … ، اما در این ویدیو شاهد خواهید بود که حتی در شهری کوچک اگر بخواهید با تمام کاستی های ممکن، باز هم فرصت برای شروع هست.

لطفا نظرات خود را در مورد این مصاحبه ویدیویی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:

همچنین ، علاوه بر مشاهده این مصاحبه ویدیویی، میتوانید آن را بصورت رایگان دانلود نمایید: