مهدی جبرائیلی دبیر کانون کارآفرینان خاورمیانه و رمز و رازهای کارآفرینی

مهدی جبرائیلی که یک نابغه اقتصادی و کارآفرینی است که در این ویدیوی آموزشی از روشهای تیم سازی، شیوه های مدیریت منابع انسانی و تامین سرمایه و بطور کلی از راه های رسیدن به موفقیتش می گوید.  او که دبیر کل خاورمیانه جامعه مدیران و کارآفرینان حرفه ای اتحادیه آسیا و اروپا و هینطور رئیس فدراسیون جهانی کارآفرینی است، از اهمیت تلاش و پشتکار و پی گیری خواسته هایتان سخن می گوید:

دکتر مهدی جبرائیلی می گوید: همیشه فکر می کنم مهم این نیست چند بار به زمین می افتید؛  مهم این است که با چه فاصله زمانی دوباره می ایستید، به راه ادامه می دهید، چگونه بلند شوید و ادامه می دهید.
این کارآفرین متعقد است نباید در انتظار یک اتفاق بزرگ فرصت ها را از دست بدهید یا بخواهید از یک دفتر مجلل و بسیار شیک کار خود را شروع کنید. کسانی که می خواهند کاری برای خود شروع کنند حتی با یک تلفن همراه هم می توانند کسب و کار راه اندازی کنند و بعدًا به دفتر مجلل و شیک برسند!

دکتر جبراییلی در مورد کارآفرینی ، تاکید بر لزوم تقویت فنون مذاکرات نوین تجاری در کشور دارد و می گوید: شرایط جهانی دائماً در حال تغییر است و برای دستیابی به توسعه پایدار ،  جایگاه علمی و اقتصادی برتر ایران درجهان ، می بایست با آینده پژوهی ، ارتقاء دانش و مهارت ، آموزش متخصصان درصدد پاسخگویی نیازهای متغیر آینده باشیم.

دکتر مهدی جبرائیلی در این مصاحبه ویدیویی از هر آنچه برای موفق شدن در این حوزه لازم است می گوید و دیدن آن را به تمام علاقه مندان به کارآفرینی و شروع کسب و کار های جدید پیشنهاد می کنیم.

نظرات خود را در پایین همین صفحه در مورد این مصاحبه ویدیویی به ما ارائه کنید:

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات

One thought on “مهدی جبرائیلی دبیر کانون کارآفرینان خاورمیانه و رمز و رازهای کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.