مامان پز و مصاحبه ویدیویی با تبسم لطیفی بنیانگذار این وبسایت

مامان پز و کارآفرینی آنلاین تبسم لطیفی و کسب و کار خوشمزه او یعنی سایت مامان پز، بانوی کارآفرینی که در کنار ایجاد شغل و درآمد برای بانوان خانه دار، خوراکی های خوشمزه و دست پخت های خانگی مامان ها را به مشتریان خود ارائه می دهد در این قسمت از برنامه تصویری کلید مهمان این مصاحبه ویدیویی است:

در این مصاحبه درباره چالش های جذب نیروی انسانی، کار تیمی، دردسرهای تحویل خوراک سریع و گرم، تست روزانه چندین دست پخت مامانی در محل کار، زندگی روزانه و روابط و … سخن می گوید.

مامان پز یک شبکه توزیع غذای خانگی است که از سال ۱۳۹۳ شروع به کار نموده است.
غذاهای ارائه شده توسط مامان پز فقط توسط خانم های خانه در سطح تهران طبخ شده و برای شما ارسال می‌شود.
سرویس مامان‌پز برای سفارش غذای شرکتی با ارائه منوی غذای شرکتی متنوع و بازه قیمت منعطف، از سال ۱۳۹۶ آغاز به کار کرده و هم اکنون با شرکت‌های بزرگ و معتبر تهران همکاری دارد.
در سرویس سفارش غذای شرکتی امکان سفارش از بین بیش از ۴۰۰ مامان و ۱۰۰ رستوران در سراسر تهران متناسبت با هزینه در نظر گرفته شده توسط شرکت به سادگی از طریق وب سایت یا نرم افزار شرکتی مامان‌پز امکان پذیر است.
مهم ترین اولویت های مامان پز، ایجاد اشتغال برای خانم های خانه دار و همچنین ارائه غذایی با بالاترین کیفیت برای کاربران است.
مامان پز از هر گونه تلاش برای بالابردن کیفیت خدمات خود به کاربران و مادران شاغل دریغ نمی کند و همواره در تلاش است تا در طول فرایند خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

دیدن این فیلم مناسب افرادی است که به دنبال راه اندازی یک استارتاپ، جذب سرمایه، تشکیل و حفظ تیم متعهد و توسعه کسب و کار خود هستند:
نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید:

این ویدیوی آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

[/box]

وب سایت مامان پز