ماکان بند و بررسی مدلینگ و طراحی لباس گروه موسیقی ماکان بند

ماکان بند یا همان گروه موسیقی ماکان ، یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ است. ماکان بند” نام گروه موسیقی ایرانی و متشکل از دو خواننده با نام‌های “رهام هادیان” و “امیر مقاره” می‌باشد. “یاشار خسروی” آهنگساز و نوازنده ساکسوفون، در سال ۱۳۹۵ پس از تشکیل این گروه، رهبری این گروه را بر عهده گرفت و امیر میلاد نیکزاد هم تنظیم کنندهٔ این گروه می‌باشد.

این گروه در بیشتر استان‌های ایران کنسرت گذاشته‌اند و تور کنسرت‌های اروپای این گروه در مارس ۲۰۱۷ و تور کانادای این گروه در اکتبر ۲۰۱۸ بوده‌است. این گروه در برنامه دورهمی در تاریخ ۲۶ بهمن ۹۶ و در تاریخ ۱۵ شهریور در برنامهٔ خندوانه حضور پیدا کردند.

اما گروه موسیقی دو نفره ماکان بند که طرفداران بسیار زیادی هم خصوصا بین جوانان و نوجوانان دارند، به موضوع طراحی لباس و مدلینگ پوشش خود در برنامه ها، کنسرت ها و عکاسی کاور آلبوم و تک آهنگ ها بسیار تمرکز دارند و این موضوع آنقدر برای آنها مهم است که آنها را به عنوان مدل لباس میشناسند و به همین دلیل در ویدیوی زیر به بررسی مدل و طراحی لباس گروه موسیقی ماکان بند می پردازیم:

از جمله کارهای امیر مقاره به آهنگ «آرزوهای محال»، «دیگه نمیتونم»، «خاطرات رؤیایی» و «یه روز برفی» می‌توان اشاره کرد و رهام هادیان هم قبل از ورود به گروه خواننده بوده و از جمله آهنگ‌های او می‌توان به آهنگ «دنیام بی تو»، «دل سادم» و «یادته صدای من» اشاره کرد.

نوع پوشش خواننده‌های پاپ در سال‌های اخیر متفاوت از خواننده‌های نسل قبل‌تر خود بوده و گاهی اوقات خواننده‌های دهه هشتاد را هم با لباس‌های عجیب بر روی صحنه دیده‌ایم ولی شاید لباس‌های دو خواننده “ماکان بند”، عجیب‌ترین و نامتعارف‌ترین لباس‌هایی باشد که تا کنون خواننده‌های پاپ بر روی صحنه پوشیده‌اند.

به نظر شما مردان با قد بلند از چه مدل لباسهایی می توانند استفاده کنند؟ اگر تجربه ای دراین مورد دارید، آن را باما در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه در میان بگذارید: