قوانین سایت

عضویت کلیه کاربران در سایت و استفاده از سایت ایتوک سنتر به معنی توافق کامل آنها با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 1. ازآنجا که تمامی هزینه های راه اندازی و نگهداری سایت، هزینه های تبلیغات، هزینه های شبکه های اجتماعی و … بر عهده سایت ایتوک سنتر می باشد و تمام امکانات همکاری با سایت بصورت رایگان در اختیار نویسندگان و مدرسین سایت قرار میگیرد و هیچ گونه هزینه ای بابت این امکانات از آنها دریافت نمیگردد ،  لذا هیچ یک از مدرسین و کاربران سایت اجازه لینک دادن یا معرفی سایر وب سایت ها و شبکه های اجتماعی (خود و دیگران ) را در محتواهای آموزشی ،  پروفایل خود و کامنت های سایت و … ندارند!
 2. تمام مسوولیت مادی و معنوی آموزشها و محتوای منتشر و ارائه شده از سوی مدرسین ، فقط بر عهده ارسال کننده آن می باشد و سایت ایتوک سنتر صرفاً بستری برای نشر دانش و ارائه آموزش می باشد.
 3. مدرسینی که عضو رسمی یک موسسه آموزشی هستند ( به عنوان مدرس ثابت آن موسسه و یا بیمه شده یک موسسه و مرکز آموزشی) ، درصورتی که مدنظر آن موسسه آموزشی باشد که با نام آن موسسه آموزشهای مدرسین آنها روی سایت منتشر شود، مدرسین میتوانند آموزشهای خود را به مسوول مربوطه آن آموزشگاه ارائه کنند تا از طریق ایشان و بانام آموزشگاه روی سایت منتشر شود.
  درغیر اینصورت، تمامی مدرسین آزاد که در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی مختلف یا بصورت شخصی فعالیت آموزشی دارند می توانند بنام خود روی سایت ثبت نام کرده و آموزشهای خود را بانام، رزومه و اطلاعات تماس خود روی سایت منتشر نمایند. 
 4. محتوای آموزشی مدرسین و همچنین نظرات کاربرانی که محتوای غیر قانونی ، غیر اخلاقی ، مبتذل ، توهین آمیز ، تهدید کننده ، افترا آمیز و یا توهین به نژاد و دسته خاصی از مردم کرده باشند و نیز هرنوع خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی ، غیرمجاز است ودر صورت رویت، علاوه بر اینکه حساب کاربری ایشان مسدود خواهد شد، تمامی مسوولیت این موضوع بر عهده آن مدرس یا آن کاربر می باشد.
 5. «مدرسین» ، یعنی کسانی که محتوای آموزشی را فراهم آورده‌ و روی سایت قرار می دهند ، علاوه بر پذیرش این قوانین، می پذیرند که صاحب اصلی آموزش هایی که بنام خود روی این سایت منتشر می کنند می باشند و در هر جا که تعارضی پیدا شد، علاوه بر اینکه تمامی مسوولیت این موضوع برعهده آن مدرس می باشد، سایت ایتوک سنتر مجاز است آن آموزش مدرس را حذف نماید.
 6. مدرسین سایت، مالک حقوق معنوی هر چیزی هستند که در محتوای آموزشی شان آمده است، اما با قرار دادنش روی وبسایت ما به این سایت این  اجازه (مجوز) را می‌دهند که از آن در وبسایتمان استفاده کنیم. این اجازه شامل اجازه نشر محتوا (یا منتشر نکردن محتوا)، درج آن، ذخیره و یا حذف آن می‌شود.
 7. مدرسین موظف هستند در فرم ثبت نام مدرسین، کلیه اطلاعات شناسایی صحیح خود که شامل نام و نام خانوادگی، تلفن، ایمیل و بیوگرافی و رزومه تخصصی آموزشی آنان می باشد را صحیح و واقعی اعلام نمایند. کلیه عواقب و مسوولیت هرگونه اشتباه و تخلفی در این خصوص فقط بر عهده شخص مدرس می باشد.
 8. کاربران و خصوصاً مدرسین سایت مجاز نیستند که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار دهند، شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در پروفایل کاربری خود وارد می‌کنید، تماما با خود مدرسین است.
 9. کسب‌وکار این وب سایت و مدرسان  آن ، بر پایه مالکیت معنوی است، که شامل حقوق مؤلف نیز می‌شود. ما باید از حقوق مالکیت معنوی خود دفاع کنیم، تا بتوانیم همچنان این بستر و محتواهای فوق‌العاده را برای شما فراهم کنیم. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعه محتوای آموزشی فارسی کمک می‌کنید.
  شما با استفاده از وبسایت ایتوک سنتر، می‌پذیرید که هیچ محتوایی را از سایت دیگری کپی نکرده اید و آن را از وب سایت دیگری در این سایت قرار نداده اید.
 10. کلیه محصولات موجود در فروشگاه سایت ایتوک سنتر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 11. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده آموزشی مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این سایت بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات، مطالب و محتوای آموزشی پیگرد قانونی دارد.
 12. پشتیبانی این سایت به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات روی آن اقدام خواهد نمود.
 13. کاربران هنگام سفارش کالا یا دانلود هریک از آموزش ها ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 14. گاهی ممکن است بابت کسب درآمد تبلیغاتی، بنر تبلیغاتی وب سایت های دیگر را به عنوان تبلیغات و لینک به آنها در وب سایت ایتوک سنتر قراردهیم.
  کسب اطمینان از اینکه محصولات و خدمات وبسایت‌های دیگری که به آنها پیوند (لینک) می‌دهیم، به‌طور رسمی هیچ محصول و خدمتی از سایت‌های غیر را تایید و تصدیق نمی‌کنیم. ما هیچ کنترلی بر روی هیچ وبسایت دیگری نداریم، و به همین دلیل نمی‌توانیم هیچگونه مسئولیتی در قبال آنها بپذیریم.
 15. هیچ یک از مدرسین و کاربران اجازه درج تبلیغ، برندینگ، لینک یا هرگونه تبلیغاتی از سایر وب سایتها و شبکه های اجتماعی یا ایمیل و … را در وبسایت ایتوک سنتر یا در محتواهای آموزشی خود (ویدیو های آموزشی، پادکست ها و فایل های آموزشی ) و کامنت ها را ندارند.
 16. کاربران در ازای دانلود و دریافت کلیه آموزشهای منتشر شده روی سایت ایتوک سنتر ( چه رایگان و چه بصورت خریداری شده) باشد، در اصل فقط «مجوز» استفاده از آن آموزش را در اختیار دارند، نه «مالکیت» محتوا را. مالکیت مادی و معنوی کلیه آموزشهای قرار گرفته روی سایت ایتوک سنتر متعلق به مدرس آن آموزش و وب سایت ایتوک سنتر می باشد.
 17. سایت ایتوک سنتر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
  همچنین، ایتوک سنتر صرفا فراهم‌کننده زیرساخت ارائه محتوای آموزشی است و مسئولیت و هزینه تهیه تمامی وسایل و نرم‌افزارهای لازم برای مرور وبسایت، دانلود، و پخش و تماشای فیلم‌ها و فایل‌ها و مواردی از این قبیل، بر عهده خودِ کاربران است.
 18. وقتی که می‌خواهید محتوای قابل خریداری‌ یا رایگان را دانلود نمایید، لازم است ابتدا در سایت عضو شده و در سایت ورود نمایید؛
 19. سایر سایت ها و لینکهایی که برای تبلیغات در ایتوک سنتر لینک شده اند مستقل بوده، و سایت ایتوک سنتر مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
 20. سایت ایتوک سنتر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
 21. با توجه به توسعه فعالیت های سایت ایتوک سنتر و یا به سایر دلایل ممکن است شرایط این توافقنامه تغییر کند، اما تمام اطلاعات مربوط به تغییرات را درهمین صفحه و سایر صفحات مرتبط در وبسایت منتشر میکنیم. اگر بعد از تغییر شرایط توافقنامه همچنان به استفاده از وبسایت ادامه دهید، به معنی آن است که شرایط جدید یا اصلاح‌شده را پذیرفته‌اید.
 22. اطلاعات آموزشی درج شده روی سایت ایتوک سنتر، با توجه به همکاری این وب سایت با نویسندگان و مراکز و اساتید آموزشی، تماماً بر عهده نویسنده آن مطلب  بوده و وب سایت صرفاً بستری برای ارائه اطلاعات به کاربران می باشد.
 23. سایت ایتوک سنتر نسبت به مواردی که خارج از این وب سایت اتفاق می افتد هیچ گونه مسوولیتی ندارد و کلیه مدرسین می پذیرند که این وب سایت در خصوص کاربرانی که بیرون از این سایت محتواهای آموزشی دانلود شده را بصورت کپی در اختیار دوستان خود قرار می دهند ندارد.
 24. ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می‌گذاریم، از جمله کسانی که آنقدر لطف داشته‌اند که اجازه داده‌اند از بخشی از مطالبشان در وبسایت‌مان استفاده کنیم. اگر فکر می‌کنید چیزی در وبسایت ما وجود دارد که مالکیت معنوی شما یا حقوق دیگری از شما را نقض می‌کند، لطفا با ما تماس بگیرید.اگر ادعای شما به طور خاص درباره حقوق مؤلف است، لطفا اطلاعات زیر را از طریق راه های ارتباطی در بخش تماس با ما  ، به پشتیبانی سایت ارسال کنید:
 • آدرس، شماره تلفن، و آدرس ایمیل خودتان؛
 • آدرس اینترنتی و نام محتوای آموزشی مورد نظر شما، که طبق قانون حقوق مؤلفین حقوقش نقض شده است؛
 • اظهاریه کتبی شما که تضمین می‌کنید اطلاعات ارائه شده برای ادعایتان صحیح و دقیق است و شما مالک حقوق مؤلف محتوای آموزشی مورد نظر هستید به همراه امضای فیزیکی معتبر شما.

ارتباط سایت ایتوک سنتر با کاربران صرفاً از طریق etookcenter@gmail.com و شماره تلگرام پشتیبانی ایتوک سنتر : ۰۹۲۱۴۳۲۷۵۹۸  بر قرار می گردد.

از طریق فرم تماس درج شده در بخش تماس با ما، همچنین فرم ارائه نظرات در صفحه پیشنهادات و انتقادات ، نظرات سازنده کاربران جهت بررسی به پشتیبانی سایت انتقال می یابد.


راهنمای سایت

متن کامل جرایم رایانه ای

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه