راهنمای سایت

در این صفحه به سوالات احتمالی همکاران سایت پاسخ داده شده است .
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، از طریق ارسال پیام در پایین همین صفحه می توانید سوالات خود را مطرح نمایید:

در چه زمینه هایی و چطور می توانیم با سایت همکاری داشته باشیم؟

اگر مترجم یا دانشجوی زبان های خارجی هستید و برای ترجمه متن ها یا فیلمهای آموزشی، به زبان انگلیسی یا سایر زبانهای خارجی تسلط کافی دارید، کافیست برای همکاری با ما به این صفحه مراجعه کنید و فرم همکاری با مارا تکمیل و ارسال کنید:   همکاری با ما

آیا لازم است مدرک تحصیلی و تجربه خاصی برای همکاری با سایت داشته باشم؟

برای همکاری باسایت به عنوان مترجم لازم است تخصص ترجمه فایل های متنی و ویدیویی (بصورت شنیداری از روی فیلم) را داشته باشید. ممکن است دانشجو یا فارغ التحصیل مترجمی زبان باشید یا مترجم حرفه ای باشید.

نحوه همکاری و درآمد زایی از همکاری با سایت چطور است؟

نحوه همکاری :

۱- این همکاری در تولید محصولات آموزشی (ویدیویی و صوتی) است و به صورت دورکاری یا حضوری در دفتر ایتوک سنتر انجام می شود و انتخاب به اختیار شماست. (بخاطر امکان همکاری با عزیزانی که ساکن تهران نیستند یا دور هستند)

۲- برای آشنایی بیشتر با توانمندی شما، پس از تایید فرم درخواست همکاریتان، چندنمونه جهت اجرای تستی ( ویدیوهای کوتاه یا متن جهت ترجمه) باتوجه به زمینه تخصصی و توانایی شما برایتان ارسال می شود:

پس از دریافت و درصورتِ تایید نمونه های اجرایی و ارسالی شما، جهت عقد قرارداد همکاری از شما دعوت یا برای عزیزانی که خارج از تهران هستند قرارداد همکاری ارسال میشود.

نحوه درآمدزایی:

درآمدزایی این همکاری بصورت دریافت همیشگی درصدی از فروش محصولات آموزشی است که با همکاری شما تولید شده و در فروشگاه اینترنتی ایتوک سنتر به فروش می رسد و تا زمانی که آن محصول روی سایت فروش دارد، شما نیز در درآمد آن سهیم هستید و درآمد شما در پنل اختصاصی تان قابل مشاهده است. 🙂
پرداخت بصورت ماهیانه و تا پایان قراردادی است که با شما منعقد می شود. (قراردادهای همکاری یکساله و قابل تمدید است) 🙂

درمحصولاتی که با همکاری مترجمین تولید می گردد، بین ۱۰ تا ۲۰ درصد از مبلغ فروش هر محصول تا هرزمانی که آن محصول روی سایت قرار دارد و بفروش می رسد، پرداخت می گردد. 

برای همکاری با سایت چطور می توانیم فایلهایی که نیاز به ترجمه دارند را دریافت کنیم؟

بعد از اینکه از اینجا فرم همکاری را ارسال و مورد تایید قرار گرفتید، از طریق ایمیل یا شماره تلگرامتان که در فرم همکاری درج نموده اید چند نمونه جهت تست توانمندی شما در ترجمه متن یا فیلم برایتان ارسال می شود.

فایل هایی که ترجمه کرده ایم را چطور برای سایت ارسال کنیم؟

پس از اینکه ترجمه خود را انجام دادید، از طریق این صفحه برای سایت ارسال می نمایید:  ارسال کار اجرا شده

شرایط انتشار یک محصول آموزشی روی وب سایت ایتوک سنتر چیست؟ 

برای معرفی و تبلیغات هرچه بهتر هر محصول آموزشی که با همکاری شما به عنوان مترجم تولید و در فروشگاه ایتوک سنتر برای فروش قرار می گیرد، لازم است حداقل ۵ محتوای رایگان با موضوعاتی مرتبط به محصول تولید شده ، تولید محتوا و بصورت رایگان منتشر گردد. که این حداقل ۵ محتوا نیز از طریق ایتوک سنتر برای ترجمه برای شما ارسال می گردد.

در ترجمه فایلهای زیرنویس فیلم که با فرمت  srt هستند ، به چه نکاتی باید توجه کنم؟

  1. هرفایل srt که قرار است آن را ترجمه کنید، براحتی می توانید در نرم افزار Notepad که بصورت پیش فرض در تمام کامپیوتر ها و لب تاپ ها موجود است باز کنید.
  2. دقت کنید که ترجمه فارسی هر سطر متن انگلیسی را دقیقا روی همان سطر بنویسید (دقت شود که سطرها جابجا نشوند و ترجمه یک سطر روی سطر دیگری انجام نشود)
  3. اعدادی که مابینِ جملات انگلیسی هستند، زمانبندی آن سطر روی ویدیو است. توجه داشته باشید که این اعداد تغییر نکنند. (فقط ترجمه متون انگلیسی انجام شوند)
  4. پس از اتمام ترجمه، با زدن دکمه save یا Ctrl+s از شما میخواهد که این فایل ترجمه شده را ذخیره کنید، که چون فایل ترجمه شده شما دارای فونت فارسی است لازم است در بخش Encoding روی گزینه Unicode قراردهید:

۵- نام فایلهایی که برای ترجمه دریافت کرده اید را به هیچ وجه تغییر ندهید و پس از اتمام ترجمه هرفایل، آن را روی خودش و به همان نام و با شرایط تصویر بالا ذخیره نمایید. (برای جلوگیری از اشتباهات احتمالی در بخش تدوین ویدیو و قراردهی ترجمه انجام شده روی ویدیوی آن)

آیا می توانم در ترجمه هایم روی متون و زیرنویس ها ، تبلیغاتی از خودم یا شبکه های اجتماعی خودم یا دیگران ارائه کنم؟

خیر. چون کلیه محصولات و محتواهای آموزشی (زیرنویس ها و … ) با نام شما روی سایت ایتوک سنتر منتشر میشوند، امکان و البته نیازی به درج تبلیغاتی از خودتان در بخشهایی که با سایت همکاری می کنید را ندارید.

سایت ایتوک سنتر چطور با انتشار محتوای آموزشی من به معرفی و تبلیغات من کمک می کند؟

از آنجا که هم محتواهایی که با همکاری شما به عنوان مترجم تولید می شوند، بصورت رایگان روی سایت منتشر می شوند، و هم محصولاتی که با همکاری شما تولید شده اند و با مشارکت مالی شما در فروشگاه ایتوک سنتر بفروش می رسند، بانام شما روی سایت منتشر می شوند، فرصتی عالی برای معرفی هرچه بیشتر شما در سطح اینترنت و در حوزه تخصصی تان درسطح کشور می باشد 🙂 .

برای اینکه از انتشار مطالب و محصول آموزشی که با همکاری سایت تولید کرده ام مطلع شوم، چه کار باید کنم؟

علاوه بر مراجعه به وب سایت ایتوک سنتر و دسته بندی مربوطه،  با عضویت در کانال تلگرام  و  اینستاگرام ایتوک سنتر می توانید از انتشار آن مطلع شوید.

برای اینکه محتوای آموزشی رایگان و محصولی که با همکاری من تولید شده توسط کاربران بیشتر دیده شود، چه کار می توانم کنم؟

شما می توانید علاوه بر تبلیغات وب سایت ایتوک سنتر، خودتان نیز پس از انتشار آن محصول یا محتوای آموزشی روی سایت و کانال تلگرام ایتوک سنتر، آن را از طریق فوروارد کردن در تلگرام و اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی خود به دوستان خود و سایر گروه ها ارسال نمایید و به بازدید هرچه بیشتر آن مطلب یا محصول آموزشی روی این سایت کمک کنید.

اگر منابع و وب سایتهای آموزشی خوبی درحوزه تخصصی خود می شناسیم که ویدیوها و مطالب آموزشی با ارزش و مفیدی دارند را چطور به ایتوک سنتر معرفی کنیم؟

اگر وب سایت ها یا منابع آموزشی خوب و مفیدی را میشناسید، می توانید از این صفحه  به ما پیشنهاد دهید، تا درصورت تایید کارشناسان ایتوک سنتر، آموزشهای آن وب سایتها نیز در روند ترجمه و ارائه روی ایتوک سنتر قرار گیرد.

اگر محصولی آموزشی از قبل آماده و تکمیل شده است چه شرایطی باید داشته باشد تا در فروشگاه ایتوک سنتر بصورت همکاری به فروش برسد؟

درصورتی که محصول آموزشی دارید که میخواهید با مشارکت و از طریق فروشگاه ایتوک سنتر بفروش برسد، از طریق فرم این صفحه با همکاران پشتیبانی سایت در ارتباط باشید، تا درصورت تایید همکاران ما با شما هماهنگی های لازم انجام گردد.

نکته: توجه داشته باشید محصول تولید شده شما که درنظر دارید در فروشگاه ایتوک سنتر قرار گیرد، حتما باید بصورت دانلودی باشد ( ارسالی به صورت dvd  و… نباشد) و همچنین نباید هیچ گونه تبلیغاتی از وب سایت یا شبکه های اجتماعی شما درآن درج گردد.

اگر بخواهیم بطورکلی تولید محتوا را بطورکامل یاد بگیریم ، چه کار می توانیم کنیم؟

چون تولید محتوا بطور کلی یکی از درآمدزاترین کسب وکارهای اینترنتی به شمار می رود، مشاهده آموزشِ زیر به شما پیشنهاد داده میشود: 

 آموزش کامل تولید محتوا برای وب سایت ها و شبکه های اجتماعی


اگر پاسخ سوال موردنظر شما در راهنمای سایت موجود نیست، در بخش پایین مطرح نمایید تا کارشناسان سایت پاسخگوی شما باشند: