رویارویی استیو جابز و بیل گیتس – زیرنویس فارسی

رویارویی استیو جابز و بیل گیتس ، که همواره حاکی از رفاقت، رقابت، همکاری، خشم و احترام است.

استیو جابز و بیل گیتس، در هیچ نقطه ای از زمان در تفاهم کامل به سر نبردند. در رابطه سی و اندی ساله آنها، گاهی با هم متحد می شدند اما همواره نیم نگاهی پر از احتیاط به اعمال همدیگر داشتند، گاهی تبدیل به رقبای سرسخت هم شده و برای همدیگر تلخی می کردند، برخی اوقات هم در کنار هم نشسته، ملیحانه لبخند می زندند؛ گویی دو دوست از دوران کودکی همدیگر هستند.

زمانی که اپل iTunes را معرفی کرد، گیتس با ارسال ایمیلی به کارمندان خود گفته بود:

توانایی استیو جابز در خصوص تمرکز بر نکاتی ویژه که به حساب می آیند، پیدا کردن افرادی که رابط های کاربری را به خوبی می شناسند، و بازاریابی اجناسش با القابی نظیر انقلابی، همه اقداماتی بی نظیر هستند.

این مصاحبه و رویارویی استیو جابز و بیل گیتس که مربوط به سال ۲۰۰۷ است و با زیرنویس فارسی تهیه و ارائه شده است ، بسیاری از گفته های عنوان شده در این ویدیو  امروز به حقیقت پیوسته است .

دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت و روش های مختلف در مدیریت؛ بزرگترین و تأثیر‌گذار ترین شخصیت های یک قرن گذشته در صنعت و تکنولوژی را شکل دادند.

این دو شخصیت بزرگ، به همان اندازه که با هم رقابت داشتند، از هم آموخته اند و به یکدیگر الهام بخشیده اند.

هر دوی آنها میراثی غنی از خود بر جای گذاشته اند؛ جابز، اپل را به بازی برگرداند که اکنون با ارزش ترین شرکت جهان است، و گیتس، خودش تبدیل به ثروتمندترین مرد جهان شد.

اگر در پی راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید دیدن این فایل ۱ساعت و ۲۰ دقیقه ای توصیه می شود. 

لطفاً نظرات خود را در مورد این ویدیو در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید:

به اشتراک بگذارید:

درباره ایتوک سنتر

به عنوان مرکز آموزش و یادگیری ، با همکاری اساتید و مدرسین حوزه های مختلف به آموزش و ارائه تولید محتوا در موضوعات مختلف می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *