رویارویی استیو جابز و بیل گیتس – زیرنویس فارسی

رویارویی استیو جابز و بیل گیتس ، که همواره حاکی از رفاقت، رقابت، همکاری، خشم و احترام است.

استیو جابز و بیل گیتس، در هیچ نقطه ای از زمان در تفاهم کامل به سر نبردند. در رابطه سی و اندی ساله آنها، گاهی با هم متحد می شدند اما همواره نیم نگاهی پر از احتیاط به اعمال همدیگر داشتند، گاهی تبدیل به رقبای سرسخت هم شده و برای همدیگر تلخی می کردند، برخی اوقات هم در کنار هم نشسته، لبخند می زدند؛ گویی دو دوست از دوران کودکی همدیگر هستند:

زمانی که اپل iTunes را معرفی کرد، گیتس با ارسال ایمیلی به کارمندان خود گفته بود:

توانایی استیو جابز در خصوص تمرکز بر نکاتی ویژه که به حساب می آیند، پیدا کردن افرادی که رابط های کاربری را به خوبی می شناسند، و بازاریابی اجناسش با القابی نظیر انقلابی، همه اقداماتی بی نظیر هستند.

این مصاحبه و رویارویی استیو جابز و بیل گیتس که مربوط به سال ۲۰۰۷ است و با زیرنویس فارسی تهیه و ارائه شده است ، بسیاری از گفته های عنوان شده در این ویدیو  امروز به حقیقت پیوسته است .

دو ذهن بزرگ‌ با دیدگاه های متفاوت و روش های مختلف در مدیریت؛ بزرگترین و تأثیر‌گذار ترین شخصیت های یک قرن گذشته در صنعت و تکنولوژی را شکل دادند.

این دو شخصیت بزرگ، به همان اندازه که با هم رقابت داشتند، از هم آموخته اند و به یکدیگر الهام بخشیده اند.

هر دوی آنها میراثی غنی از خود بر جای گذاشته اند؛ جابز، اپل را به بازی برگرداند که اکنون با ارزش ترین شرکت جهان است، و گیتس، خودش تبدیل به ثروتمندترین مرد جهان شد.

اگر در پی راه اندازی یک کسب و کار موفق هستید دیدن این فایل ۱ساعت و ۲۰ دقیقه ای توصیه می شود. 

لطفاً نظرات خود را در مورد این ویدیو در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید: