چطور یک بسته بندی جواهر زیبا و خلاقانه داشته باشیم؟

بسته بندی جواهر و تحویل خلاقانه هدیه ای که قرار است در یک مناسبت خاص به شخصی خاص داده شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. چراکه نحوه بسته بندی جواهر و نحوه ارائه هنری و خلاقانه آن می تواند به ارزش هدیه ما اضافه کند.

به همین دلیل در این آموزش به نکاتی در مورد اینکه چطور یک بسته بندی جواهر زیبا و خلاقانه و البته کمی شیطنت آمیز داشته باشیم می پردازیم:

۱ـ جواهر خود را به شیوه‌ای غیر‌معمول بسته‌بندی کنید. یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای انجام این کار که احتمالا خودتان هم قبلا تجربه کرده‌اید، راه فریب دادن است. برای مثال، جواهر را در بسته‌بندی لوازم خانه قرار دهید تا گیرنده خود را گول بزنید. با این کار جالب می‌توانید گیرنده را سوپرایز کنید، مخصوصا در مناسبت‌هایی که این‌گونه هدیه‌ها مناسب نیستند، مانند عروسی و جشن‌های نامزدی.

علاوه بر بسته‌بندی لوازم خانه، می‌توانید از بسته‌بندی کالاهای اداری، ظروف فلزی و محصولات شوینده نیز استفاده کنید تا گیرنده خود را فریب بدهید.

۲ـ در بسته بندی جواهر بدون کادو کردن هدیه، آن را در جایی غیرقابل پیش‌بینی مخفی کنید. از شیوه‌های معمولی هدیه دادن صرف‌نظر و هدیه را در جایی مخفی کنید که گیرنده احتمالش را نمی‌دهد. اگرچه اگر دوست دارید می‌توانید هدیه خود را کادو کنید، اما در این‌صورت هیجان ظاهر شدن ناگهانی هدیه، روبه‌روی گیرنده از بین خواهد رفت.

سعی کنید جایی را پیدا کنید که گیرنده در طول روز با آن روبه‌رو می‌شود، مانند، درون کلاه دوچرخه، چمدان، کیف دستی، کابینت داروها و بسته‌بندی‌های غلات صبحانه.

بسته بندی جواهر

در بسته بندی جواهر ، هدیه خود را جایی نگذارید که دیده نشود، گم شود و یا بیوفتد و بشکند.

۳ـ اگر می‌خواهید به شخص خاصی هدیه بدهید، هدیه را در محیطی مخصوص به او تقدیم کنید، برای مثال، جایی که برای هر دوی شما معنی خاصی داشته و یا یادآور خاطرات با هم بودنتان باشد. هم‌چنین می‌توانید هدیه خود را در کنسرت موسیقی مورد علاقه شریک‌تان به او تقدیم کنید.

بعضی از مردم دوست دارند محیطی را برای هدیه دادن انتخاب کنند که در گذشته برای آن‌ها اهمیت داشته است. مانند ساحلی که در آن پیشنهاد داده‌اید و یا رستوران فست فودی که اولین بوسه را با هم شریک شدید.

طوری شریک خود را به بیرون دعوت کنید که متوجه چیزی نشود.

۴ـ برای این‌که گیرنده را سوپرایز کنید، از یکی از دوستانان بخواهید که هدیه را تحویل بدهد. اگر گیرنده انتظار دارد که شما هدیه را بدهید، از شخص دیگری بخواهید که او این کار را بکند، مخصوصا در مناسبت‌هایی مانند پیشنهاد ازدواج.

برای مثال، می‌توانید از بچه خود یا بچه دوستتان بخواهید که این کار را انجام بدهد، و یا هدیه را البته اگر کوچک باشد، در قلاده حیوان خانگی خود قرار دهید. هم‌چنین می‌توانید از همسایه خود کمک بگیرید.