چطور باتولید پادکست وفایل صوتی کسب درآمد کنید؟۴۰۰۰۰ تومان

جشنواره تخفیف یلدای 97

پادکست و تولید محتوای آموزشی صوتی ، تولید کتاب های صوتی، تولید پادکست آموزشی و تبلیغاتی و … امروزه از با ارزش ترین و درآمدزا ترین مشاغل اینترنتی می باشد.

ازآنجا که ابزارهای گوناگون پخش صدا مانند موبایل ها و …  براحتی در اختیار عموم مردم قراردارد  و  زمانهای  زیادی که یا در بستر خواب و در زمان استراحت و یا با وجود ترافیکهای سنگین امروزی در اختیار افراد قرار میگیرد ، فرصت خوبی برای بهره گیری از صدا برای آموزش است.

شما با توجه به دانش ، تجربه یا تخصصی که دارید، می توانید  پادکست (فایل صوتی آموزشی) تولید و منتشر نمایید و علاوه بر اینکه در راه نشر دانش قدم برمی دارید ، از تولیدات فرهنگی-آموزشی خود کسب درآمد کنید.

با توجه به اهمیت این موضوع، محصول آموزش تولید فایل صوتی آموزشی (پادکست) برای مدرسین و کسانی آماده شده است که می خواهند به سادگی و بدون نیاز به هیچ‌گونه امکاناتِ فنی خاصی و فقط با دراختیار داشتن یک میکروفن ساده (حتی هدست) و یک کامپیوتر یا لپ تاپ معمولی ، حرفه ای ترین پادکست ها و آموزش های صوتی موردنظر خود را با کیفیت مناسب  ضبط و منتشرنمایند.

مزایای ضبط و انتشار  فایل های صوتی آموزشی (پادکست) برای مدرسین چیست؟

 • مدرس برای ضبط وتولید آموزشهای مدنظر خود، فقط یکبار زمان میگذارد و با قراردادن آن روی وب سایت ایتوک سنتر ، آن آموزش از سوی دانشجویان و کاربران سایت به تعداد نامحدود ، دانلود و خریداری می شود.
 • با توجه به راحت بودن ضبط فایل های صوتی آموزشی ، امکان تولید محصولات آموزشی بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای مدرس فراهم می گردد.
 • با توجه به کم حجم بودن فایل های آموزشی صوتی، براحتی در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر و بین کاربران ارسال میگردد، که این امر باعث هرچه بیشتر شنیده شدن آن پادکست میگردد.
 • با توجه به دریافت نظرات کاربران در پایین هر پادکست در سایت ایتوک سنتر، امکان نظرسنجی و بازخورد از آموزشها برای مدرس فراهم می باشد. به این ترتیب امکان تحقیق و نیازسنجی برای تولید محتوای آموزشی جدید و بروزرسانی آموزش های قبلی میسر می گردد.
 • با انتشار هر آموزش توسط مدرس ، علاوه بر کسب درآمد ، امکان تبلیغات گسترده در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی برای معرفی هرچه بهتر مدرس فراهم می گردد. همچنین، مدرسین میتوانند با ارائه فایل های آموزشی صوتی بصورت رایگان ، امکان آشنایی هرچه بیشتر کاربران با آموزش های خود را فراهم آورند.

این مجموعه در ۱۱  قسمت و به صورت آموزش ویدیویی و به زبان ساده تهیه شده است و در آن از ابتدایی ترین نکات تا تمامی موارد مورد نیاز بطور کاملاً کاربردی آموزش شده است.
اینکه چطور ایده‌ پردازی آموزشی کنید، چطور آموزشتان را با صدای خودتان ضبط کنید، چطور ویرایش کنید  و مهم تر اینکه چطور از طریقِ فایل آموزشی تولید شده تان کسبِ درآمد کنید.

مانند نمونه پادکست های زیر:

پشتیبانی این محصول شامل تمام کسانی است که این محصول را خریداری می نمایند و پس از استفاده از این آموزش ها ، امکان پاسخ گویی به سوالات آنان از طریق درج نظرات در پایین همین صفحه فراهم می باشد.

با خرید محصول تولید فایل صوتی آموزشی (پادکست) ،  چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

  • ارائه نکات لازم و نحوه آماده سازی و دسته بندی مطالب آموزشی مورد نظر قبل از ضبط پادکست.
  • آموزش کامل ضبط و تولید یک فایل صوتی آموزشی ، از ابتدا تا انتها .
  • آشنایی کامل با بخش های مختلف نرم افزار تولید و تدوین پادکست های آموزشی .
  • تنظیم و آماده سازی میکروفون برای ضبط صدا و تقویت صدا قبل از ضبط.
  • حذف صداهای زائد ماننده صدای تنفس، قورت دادن آب دهان، باز و بسته شدن درب، بوق ماشین و …
  • اصلاح جملات یا کلماتی که در هنگام ضبط پادکست و صدا اشتباه بیان شده اند ، پس از اتمام ضبط.
  • قراردادن موسیقی درمقدمه و خاتمه پادکست ها و نحوه کاهش صدای موسیقی درپایان پادکست ها.
  • آموزش قرار دادن اوج و فرود برای موسیقی پس زمینه (مثلا قسمت های سکوت)
  • آموزش نحوه قراردادن اطلاعات خودتان و تصویر موردنظرتان روی پادکست ها.
  • تبدیل صدای مرد به زن و بر عکس، مردانه یا زنانه کردن و بم‌‌ تر و زیر‌تر کردن صدا.
  • نرمال و عادی کردن صداهای بسیار بلند و ناخوشایند و تقویت صداهایی که ضعیف ضبط شده اند.
  • ادغام و ترکیب اصولی پادکست های تکه تکه شده یا فایل های صوتی جدا از هم.
  • اعمال افکت های مختلف بر روی صدا و ایجاد تغییرات در صدا با تغییر تنظیمات اکولایزر.
  • حذف نویز، پارازیت و هوا از روی صداهای ضبط شده و پادکست ها.
  • تهیه خروجی از فایل صوتی (نحوه انتخاب و تنظیم بهترین فرمتهای خروجی، کیفیت و حجم نهایی)

  و سایر مواردی که برای تولید و انتشار یک فایل صوتی حرفه ای مورد نیاز است .

  هدیه ویژه اول: برای استفاده از این آموزش و تولید آموزش های صوتی، نرم افزار مورد نیاز بصورت رایگان در این بسته آموزشی به شما تقدیم شده است.
  هدیه ویژه دوم: برای درج تصویر و اطلاعات شما روی فایل های صوتی تولید شده تان ، نرم افزار مورد نیاز بصورت رایگان در این بسته آموزشی به شما تقدیم شده است.

  چگونه با تولید محصولات آموزشی به شیوه های فوق ، تبلیغات و کسب درآمد کنید ؟ 

  پس از تولید محصول آموزشی خود با هریک از روشها و امکانات موجود در این بسته آموزشی و پس از قیمت گذاری مناسب ، می‌توانید آموزش هایتان را در سایتهای مرتبط با محصولاتتان با نام خودتان بارگزاری و منتشر نمایید و درآمد کسب کنید.

  همچنین می توانید آموزشهای تولید شده خود را به صورت رایگان روی وب سایت ایتوک سنتر قرار دهید تا مورد بازدید کاربران سایت قرار گرفته و علاوه بر معرفی و تبلیغات شما با اشتراک دانش خود در نشر و توسعه دانش نیز سهیم شوید.            

  نکته : پس از خرید این آموزش، امکان پاسخ گویی به سوالات شما از طریق درج نظرات در پایین همین صفحه فراهم می باشد.

 


 

شما هم مدرس شوید
ایتوک سنتر

ایتوک سنتر

به عنوان مرکز آموزش و یادگیری، بستری برای نشر دانش و ارائه آموزش توسط اساتید و دانشجویان را فراهم نموده است. شما هم میتوانید با مراجعه به بخش ارسال آموزش، دانش خود را بانام خودتان روی این سایت منتشر و خودرا معرفی کنید.

More Posts

نظرات کاربران درمورد این آموزش :

 1. عاطفه رضایی :

  سلام و عرض ادب .
  محصول اموزشی ساخت پادکست صوتی رو از سایت شما تهیه کردم .
  بسیار مفید و کاربردی بود .
  اگه ممکنه راهنماییم کنید که صدای حروف ت ، ز ،ش و س رو چطور اصلاح کنم ؟
  این حروف در پادکست من تیز و با شدت شنیده میشه .
  تشکر از شما

  • ایتوک سنتر
   ایتوک سنتر :

   با سلام و تشکر از شما،
   این مورد بستگی به نوع میکروفنی که شما استفاده میکنید دارد.
   یعنی اگر از میکروفن های رو میزی و حرفه ای استفاده میکیند، میتونید از فیلترهای مربوطه مانند پاپ فیلتر ( که معمولا دایره ای شکل هستند و بصورت پارچه های نازکی جلوی میکروفن قرار میگیرد و نویز و صداهای زاید گوینده را نیز حذف میکند) استفاده کنید.

   اما درصورتی که از میکروفن هدست یا میکروفن های کوچک و عادی استفاده میکنید، بهتر است میکروفن را مستقیم جلوی دهان خود نگیرید و کنار دهانتون باشد، که صدای تیز و همچنین هوای ناشی از حروفی مثل پ که پرتاب هوا دارد را به میکروفن منتقل نکند.

   همچنین میتونید درجه ولوم میکروفنتون در نرم افزار را روی درجه کمتری مثلا حدود ۵۰ تنظیم کنید، که این درجه را لازم هست با تست کردن و براساس قدرت میکروفنتون با چند بار امتحان کردن بدست بیارید.

 2. علی :

  با سلام
  لینک خرید و دانلود محصول چگونه با تولید پادکست و فایل صوتی کسب درآمد کنید؟ غیر فعال می باشد
  برای خرید چه باید بکنیم

  • ایتوک سنتر
   ایتوک سنتر :

   سلام علی آقای عزیز.
   لینک غیر فعال نیست:
   کافیه در بخش توضیحات محصول، روی دکمه آبی رنگی که قیمت محصول هست و در یک کادر سبز رنگ قرار گرفته کلیک و خریداری و دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *