فایل آموزشی را چگونه تولید و کسب درآمد کنید؟

فایل آموزشی را می توانید به راحتی و با توجه به دانش ، تجربه یا تخصصی که دارید، تولید و منتشر نمایید و علاوه بر اینکه در راه نشر دانش قدم برمی دارید ،  از تولیدات فرهنگی-آموزشی خود کسب درآمد کنید .

با توجه به پرکاربرد بودن نرم افزارهای مجموعه آفیس در امور آموزشی ، تولید محتوا و ارائه مطالب ، در این مجموعه بصورت ویدیویی و بطورکامل و کاربردی تمام منوها و عملکردهای نرم افزار پاورپوینت آموزش داده شده  است .

چگونه با تولید فایل آموزشی کسب درآمد کنید؟

فایل آموزشی (pdf & powerpoint) چرا برای آموزش پر اهمیت است؟

امروزه تولید محتوای آموزشی متنی برای تهیه پایان نامه ، مقاله ، پروپوزال ، کتاب الکترونیک (ebook) و …  با تولید فایلهای pdf انجام می شود .

تولید فایل آموزشی که برای ارائه مطلب در کلاسهای آموزشی ، ارائه سخنرانی در همایشها و سمینارها ، ارائه طرحها و پروپوزالها و …  با  powerpoint انجام می شود.

امروزه تولید فایلهای متنی آموزشی ، از با ارزش ترین و درآمدزاترین مشاغل اینترنتی می باشند.

با توجه به اینکه این نوع فایلها از قابلیت مستندسازی و بایگانی برخوردارند و امکان چاپ و پرینت آنها امکان پذیر است ، همچنان در مراکز آموزشی و اداری بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند .

با توجه به اهمیت این موضوع، محصول آموزش تولید فایل  متنی (pdf & powerpoint) برای مدرسین و کسانی آماده شده است که می خواهند به سادگی ، آموزش های  متنی مورد نظر خود را با کیفیت مناسب تولید و منتشر نمایند.

 

فایل آموزشی (pdf & powerpoint) چه مزایایی برای مدرسین دارد؟

 • مدرس برای تولید و ارائه آموزشهای مدنظر خود، فقط یکبار زمان میگذارد و با قراردادن آن روی وب سایت ایتوک سنتر ، آن آموزش از سوی دانشجویان و کاربران سایت به تعداد نامحدود ، دانلود و خریداری می شود.
 • با توجه به راحت بودن تهیه فایل های متنی آموزشی ، امکان تولید محصولات آموزشی بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای مدرس فراهم می گردد.
 • با توجه به کم حجم بودن فایل های آموزشی متنی، به راحتی در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر و بین کاربران ارسال میگردد، که این امر باعث هرچه بیشتر دیده شدن آن آموزش می گردد.
 • آموزش های تولید شده با powerpoint امکان تلفیق ویدئو ، صوت و متن را برای ارئه هر چه بهتر آموزش در اختیار مدرس قرار می دهد که این خود قابلیت با ارزشی است.
 • با توجه به دریافت نظرات کاربران در پایین هر آموزش در سایت ایتوک سنتر، امکان نظرسنجی و بازخورد از آموزشها برای مدرس فراهم می باشد. به این ترتیب امکان تحقیق و نیازسنجی برای تولید محتوای آموزشی جدید و بروزرسانی آموزش های قبلی میسر می گردد.
 • با انتشار هر آموزش توسط مدرس ، علاوه بر کسب درآمد ، امکان تبلیغات گسترده در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی برای معرفی هرچه بهتر مدرس فراهم می گردد. همچنین، مدرسین میتوانند با ارائه فایل های آموزشی متنی رایگان ، امکان آشنایی هرچه بیشتر کاربران با آموزش های خود را فراهم آورند.

با خرید محصول تولید فایل متنی آموزشی (pdf & powerpoint) ،  چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

این مجموعه در ۹ قسمت و به صورت آموزش ویدیویی و به زبان ساده تهیه شده است و در آن از ابتدایی ترین نکات تا تمامی موارد مورد نیاز فایل آموزشی بطور کاملاً کاربردی آموزش داده شده است و شامل موارد زیر می باشد:

 • ارائه نکات لازم و نحوه آماده سازی و دسته بندی مطالب آموزشی مورد نظر قبل از تولید فایل آموزشی .
 • آموزش کامل نرم افزار پاورپوینت و منوهای آن با مثال های کاربردی
 • آموزش کاربردی تولیدpdf و کتاب الکترونیک با استفاده از نرم افزار word
 • نحوه اضافه کردن فیلم و انیمیشن ، صدا و تصاویر به فایل های آموزشی
 • نحوه اضافه کردن متن ( عنوان درس ، اسامی و … ) به فایل آموزشی
 • آموزش کامل ترکیب بندی و نکات لازم برای قرار دادن تصویر.تولید اسلاید شو برای نمایش عکسها، متن ها و …

و هر آنچه که برای تولید و انتشار یک فایل متنی حرفه ای مورد نیاز است .


هدیه ویژه : به همراه این بسته آموزشی کامل، یک پکیج از پروژه ها و قالب های آماده پاورپوینت نیز به شما ارائه می گردد، که براحتی میتوانید آنها را باتوجه به نیاز خود ویرایش و در پروژه های خود استفاده نمایید.

 

چگونه با تولید محصولات آموزشی به شیوه های فوق ، تبلیغات و کسب درآمد کنید ؟ 

پس از تولید محصول آموزشی خود با هریک از روشها و امکانات موجود در این بسته آموزشی و پس از قیمت گذاری مناسب ، می‌توانید آموزش هایتان را در سایتهای مرتبط با محصولاتتان با نام خودتان بارگزاری و منتشر نمایید و درآمد کسب کنید.

همچنین می توانید آموزشهای تولید شده خود را به صورت رایگان روی وب سایت ایتوک سنتر قرار دهید تا مورد بازدید کاربران سایت قرار گرفته و علاوه بر معرفی و تبلیغات شما با اشتراک دانش خود در نشر و توسعه دانش نیز سهیم شوید.

نکته : پس از خرید این آموزش، امکان پاسخ گویی به سوالات شما کاربر عزیز از طریق درج نظرات در پایین همین صفحه فراهم می باشد.

 

شما هم مدرس شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *