چگونه فایل آموزشی تولید کنید و کسب درآمد کنید؟ – ۲۰۰۰۰ تومان

شما می توانید به راحتی فایل آموزشی را با توجه به دانش ، تجربه یا تخصصی که دارید، تولید و منتشر نمایید و علاوه بر اینکه در راه نشر دانش قدم برمی دارید ،  از تولیدات فرهنگی-آموزشی خود کسب درآمد کنید .

با توجه به پرکاربرد بودن نرم افزارهای مجموعه آفیس در امور آموزشی ، تولید محتوا و ارائه مطالب ، در این مجموعه بصورت ویدیویی و بطورکامل و کاربردی تمام منوها و عملکردهای نرم افزار پاورپوینت آموزش داده شده  است .

چگونه با تولید فایل آموزشی کسب درآمد کنید؟

۲۰۰۰۰ تومان

 

چرا استفاده از فایل آموزشی (pdf & powerpoint) برای آموزش پر اهمیت است؟

امروزه تولید محتوای آموزشی متنی برای تهیه پایان نامه ، مقاله ، پروپوزال ، کتاب الکترونیک (ebook) و …  با تولید فایلهای pdf انجام می شود .

تولید فایل آموزشی که برای ارائه مطلب در کلاسهای آموزشی ، ارائه سخنرانی در همایشها و سمینارها ، ارائه طرحها و پروپوزالها و …  با  powerpoint انجام می شود.

امروزه تولید فایلهای متنی آموزشی ، از با ارزش ترین و درآمدزاترین مشاغل اینترنتی می باشند.

با توجه به اینکه این نوع فایلها از قابلیت مستندسازی و بایگانی برخوردارند و امکان چاپ و پرینت آنها امکان پذیر است ، همچنان در مراکز آموزشی و اداری بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند .

با توجه به اهمیت این موضوع، محصول آموزش تولید فایل  متنی (pdf & powerpoint) برای مدرسین و کسانی آماده شده است که می خواهند به سادگی ، آموزش های  متنی مورد نظر خود را با کیفیت مناسب تولید و منتشر نمایند.

دانلود

مزایای تولید و انتشار  فایل های متنی آموزشی (pdf & powerpoint) برای مدرسین چیست؟

 • مدرس برای تولید و ارائه آموزشهای مدنظر خود، فقط یکبار زمان میگذارد و با قراردادن آن روی وب سایت ایتوک سنتر ، آن آموزش از سوی دانشجویان و کاربران سایت به تعداد نامحدود ، دانلود و خریداری می شود.
 • با توجه به راحت بودن تهیه فایل های متنی آموزشی ، امکان تولید محصولات آموزشی بیشتر و در نتیجه کسب درآمد بیشتر برای مدرس فراهم می گردد.
 • با توجه به کم حجم بودن فایل های آموزشی متنی، به راحتی در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر و بین کاربران ارسال میگردد، که این امر باعث هرچه بیشتر دیده شدن آن آموزش می گردد.
 • آموزش های تولید شده با powerpoint امکان تلفیق ویدئو ، صوت و متن را برای ارئه هر چه بهتر آموزش در اختیار مدرس قرار می دهد که این خود قابلیت با ارزشی است.
 • با توجه به دریافت نظرات کاربران در پایین هر آموزش در سایت ایتوک سنتر، امکان نظرسنجی و بازخورد از آموزشها برای مدرس فراهم می باشد. به این ترتیب امکان تحقیق و نیازسنجی برای تولید محتوای آموزشی جدید و بروزرسانی آموزش های قبلی میسر می گردد.
 • با انتشار هر آموزش توسط مدرس ، علاوه بر کسب درآمد ، امکان تبلیغات گسترده در سطح اینترنت و شبکه های اجتماعی برای معرفی هرچه بهتر مدرس فراهم می گردد. همچنین، مدرسین میتوانند با ارائه فایل های آموزشی متنی رایگان ، امکان آشنایی هرچه بیشتر کاربران با آموزش های خود را فراهم آورند.

با خرید محصول تولید فایل متنی آموزشی (pdf & powerpoint) ،  چه چیزهایی یاد می‌گیرید؟

این مجموعه در ۹ قسمت و به صورت آموزش ویدیویی و به زبان ساده تهیه شده است و در آن از ابتدایی ترین نکات تا تمامی موارد مورد نیاز فایل آموزشی بطور کاملاً کاربردی آموزش داده شده است و شامل موارد زیر می باشد:

 • ارائه نکات لازم و نحوه آماده سازی و دسته بندی مطالب آموزشی مورد نظر قبل از تولید فایل آموزشی .
 • آموزش کامل نرم افزار پاورپوینت و منوهای آن با مثال های کاربردی
 • آموزش کاربردی تولیدpdf و کتاب الکترونیک با استفاده از نرم افزار word
 • نحوه اضافه کردن فیلم و انیمیشن ، صدا و تصاویر به فایل های آموزشی
 • نحوه اضافه کردن متن ( عنوان درس ، اسامی و … ) به فایل آموزشی
 • آموزش کامل ترکیب بندی و نکات لازم برای قرار دادن تصویر.تولید اسلاید شو برای نمایش عکسها، متن ها و …

و هر آنچه که برای تولید و انتشار یک فایل متنی حرفه ای مورد نیاز است .


هدیه ویژه : به همراه این بسته آموزشی کامل، یک پکیج از پروژه ها و قالب های آماده پاورپوینت نیز به شما ارائه می گردد، که براحتی میتوانید آنها را باتوجه به نیاز خود ویرایش نمایید و در پروژه های خود استفاده نمایید.

هدیه دوم : برای استفاده از این آموزش ، نیاز به نرم افزار آفیس دارید ، که میتوانید نسخه ۲۰۱۳ نرم افزار آفیس را که این آموزش براساس آن ارائه شده است را از اینجا بصورت رایگان دانلود و استفاده نمایید. 

دانلود

و در نهایت، با دانش خود ثروت بسازید :

پس از تولید محصول آموزشی خود و پس از قیمت گذاری مناسب ، می‌توانید فایلهای آموزشی تان را با نام خودتان روی سایت ایتوک سنتر بارگزاری نمایید.

پس از انتشار آموزشتان  روی وب سایت ایتوک سنتر،  می توانید با تبلیغات و معرفی هرچه بیشتر محصول خود از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … آن را به مخاطبان خود ارسال نمایید و با فروش هرچه بیشتر فایل آموزشی خود کسب درآمد کنید.

درباره ایتوک سنتر

به عنوان مرکز آموزش و یادگیری ، با همکاری اساتید و مدرسین حوزه های مختلف به آموزش و ارائه تولید محتوا در موضوعات مختلف می پردازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =