حمید هیراد و بررسی طراحی لباس های حمید هیراد خواننده پاپ

حمید هیراد نام هنری خواننده ای است با نام اصلی حمید حسین‌زاده متولد (۱ بهمن ۱۳۷۰) که در شهرستان چابکسر در استان گیلان زاده شده ، خواننده موسیقی پاپ  است و این روزها طرفداران بسیار زیادی را هم با توجه به جنس صدا و هم نوع رفتارهای خوبِ خود پیدا کرده است.

اما یکی از مواردی که همیشه در مورد حمید هیراد میتوان به آن توجه کرد، اهمیت او به طراحی لباس و پوشش های خود در کلیپ ها ، کاور آلبوم ها و کنسرت های خود است، که در ویدیوی زیر به بررسی طراحی لباس های حمید هیراد می پردازیم:

حمید هیراد از ۶ سالگی به خوانندگی علاقه پیدا کرد و در ۱۵–۱۶ سالگی پس از اتمام هنرستان با ترانه و ترانه‌سرایی آشنا شد و پس از آن سبک موسیقی سنتی را انتخاب کرد. البته به گفتهٔ خود او، از همان دوران کودکی شیفتهٔ موسیقی سنتی بوده‌است. حمید هیراد در کنار دنبال کردن موسیقی به صورت حرفه‌ای به ترانه‌سرایی پرداخت. سپس با چند کار نیمه‌حرفه‌ای با گروهی موسوم به «داروگ» فعالیت هنری خود را ادامه داد.

حمید هیراد و بررسی طراحی لباس های حمید هیراد خواننده پاپ

حمید هیراد به واسطهٔ آشنایانش یکی از آثار سنتی خود را به مدیرعامل شرکت «آوازی نو» ارسال کرد و پس از پذیرفته شدن، همکاری‌اش را با این شرکت آغاز کرد. او پس از یک سال در اواخر سال ۱۳۹۵ کار موسیقی را رسماً آغاز کرد. البته او پس از عقد قراردادی با این مؤسسه، حدود یک سال فعالیت چندانی نداشت و به گفتهٔ خود به بررسی آثار پاپ روز و سبک‌های مختلف موسیقی می‌پرداخت؛ چرا که تا آن روز با این سبک‌ها آشنایی نداشته‌است اما با توجه به اهمیتی که موضوع طراحی لباس برای او داشته است، همواره این موضوع را در تمام کارهای خود در نظر گرفته است.

نظرات و ایده های خودرا در مورد علیرضا طلیسچی و بررسی طراحی لباس های او در پایین همین صفحه بیان کنید: