فضای کار اشتراکی ایتوک

مرکز رشد و کارآفرینی ایتوک ( فضای کار اشتراکی )

استفاده از مراکز رشد، امروزه به عنوان یکی از ابزارهای پذیرفته شده برای تبدیل خلاقیت‌ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل ارائه به بازار و توسعه کارآفرینی محسوب می‌شود.

باتوجه به تجارب این مجموعه آموزشی، ساختمانی به متراژ حدود 400 متر درمنطقه 5 تهران که دارای فضای کاری مناسب حضور تیم های استارت آپی و برگزاری کارگاه های آموزشی می باشد، باهدف توسعه و تسهیلگری کارآفرینی، آموزش و توانمند سازی کارآفرینان، شرکتهای نوپا و استارت آپ ها دراختیار کسب وکارها می باشد.

نکته: این مرکز درحال حاضر درحال بازسازی می باشد.

 

 

خدمات مرکز رشد و کارآفرینی ایتوک:

  • پیدا کردن راحت‌تر مشتری ها و شرکای تجاری :

در فضای کار اشتراکی گروه‌های حوزه‌های کاری مختلف کنار هم مستقر هستند و به هم کمک می کنند.
به عنوان مثال: یک تیم کاری که نیاز به طراحی سایت یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی دارد، می‌تواند قراردادش را با یکی از تیم های دیگری که در همین فضای کاری است و در این زمینه فعالیت می کند ببندد. علاوه بر اینکه تیم مجری همیشه در دسترس او هستند و قیمت قرارداد نیز بسیار پایین تر از قرارداد بستن با یک شرکت بیرونی است. آن تیم طراح سایت هم دیگر نیازی ندارد که دغدغه ی یافتن مشتری را داشته باشد.

  • پایین آوردن هزینه های سنگین شرکت داری :

اجاره دفتر برای فریلنسرها صرفه اقتصادی ندارد، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌ها هم برای رشد نیاز دارند تا در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنند. برای آنکه از امکانات ویژه ای همچون اینترنت پرسرعت، اتاق جلسات، سالن برگزاری برای رویداد و …

  • تامین آرامش و حفظ انرژی تیم های حاضر:

در فضای کار اشتراکی ایتوک یک جوّ پرانرژی و پر نشاط و صمیمی را همواره تجربه می‌کنید و می‌توانید از امکاناتی مثل کافی شاپ ، تورهای کوه نوردی و گردشگری ، مسابقات ورزشی و … استفاده کنید.

  • امکان استفاده ازتخفیف خدمات و محصولات شرکت‌ها و شرکای همکار :

امکان استفاده از امکانات خدمات و محصولات شرکای همکار مانند شرکتهای تبلیغاتی ، حقوقی، مالی، ورزشی و … با تخفیف های بسیار مناسب برای اعضا و تیم های حاضر در فضای کار اشتراکی ایتوک فراهم می باشد.

مرکز رشد و کارآفرینی ایتوک درحال بازسازی می باشد . درحال حاضر میتوانید به دفتر فعلی ایتوک مراجعه نمایید:

کسب اطلاعات بیشتر