مشاوره رایگان کارآفرینی ( راه اندازی و توسعه کسب و کار ) :

مشاوره کارآفرینی و توسعه کسب و کار جزء مهمترین مواردیست که در کشورهای پیشرفته همواره مدنظر قرار دارد.

شما در یک مسیر کاری فعلی دارید پیش می روید و این مسیر یک سقف درآمدی مشخص دارد. مشاور ما اولین کاری که میکند به شما نشان میدهد و راهنمایی می کند که مسیرهای دیگه ای هست که از مسیر فعلی میتواند برای شما سودآورتر باشد. سقف های بلندتر و نتیجه و آینده های بهتری دارد.

مشاور بعد از شناخت کامل از شما و توانمندی هاتون، به شما می گوید چکار لازمه انجام بدهید، چطور دیده بشوید ، چطور برند بشوید و چطور جایگاه و اعتبار در این بازار برای خودتون بدست بیارید تا کسانی که دنبال خرید محصول شما هستن چه در ایران و چه از سراسر جهان به شما رجوع کنند .

برای آشنایی بیشتر با روند کلی کار فایل صوتی زیر را بشنوید:

مشاوره ما بصورت رایگان ، به روز و طبق آخرین روشهای جهان است. شما به مشاوری نیاز دارید که به شما استراتژی بده و مسیری بده و در واقع شما و کسب وکار شما را مدیریت کند و به سمت کسب درآمد بیشتر راهبری کند .
با تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره پایین این صفحه، یک مشاور کسب و کار با شما تماس می گیرد و مذاکره میکند تا توانمندی ها و مهارت ها و استعدادهای شما را شناسایی کند و به شما با توجه به ظرفیت ها و امکاناتی که دارید، پیشنهادهایی می دهد تا بتوانید زندگی و مسیر کسب و کار خودتان را تغییر یا توسعه بدهید.

یک جمع بندی کنیم ، ما به عنوان یک راهنما ، یک شتاب دهنده ، یک کارآفرین و بعنوان یک مشاور کسب و کار و درآمد ، شما رو دقیقا در مسیر درستی که بتوانید از اون سود کنید قرار می دهیم.

اما برای دریافت مشاوره رایگان ایجاد کسب و کار و افزایش درآمد، شرطی هم داریم:

اینکه با مشاورین ما صادق باشید ، صادقانه تمام اون چیزی که دارید را ارائه کنید. به لحاظ مالی، توانایی های فردی و امکاناتی که در شهرتون دارید و … را راحت و صادقانه به کارشناسان ما بگویید تا بهتر بتوانند به شما مشاوره دقیق بدهند. بعد از شروع کار هم، صادقانه کار کنید ، تلاش کنید ، هدفتون این نباشه که مسیر را رها کنید. ما هم برای ایجاد و توسعه کسب وکار شما کنارتون هستیم و تا موفقیت همراهیتون می کنیم.

نکات قابل توجه عزیزانی که درخواست مشاوره رایگان دارند:

  • پس از تکمیل و ارسال فرم زیر ، باتوجه به حجم بالای درخواست ها و نیاز به زمانبندی کارشناسان برای پاسخ دهی بهتر، مشاوره اولیه با عزیزانِ تهرانی هم همانندِ سایر شهرستانها بصورت تلفنی با شما انجام می شود.
  • پس از تماس تلفنی کارشناسان ما با شما، درصورت نیاز به جلسه حضوری هماهنگی لازم با شما انجام می شود.

برای استفاده از خدمات رایگان مشاوره کارآفرینی و توسعه کسب و کار ، فرم زیر را تکمیل نمایید:

  • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات بعدی کارشناسان
  • میزان سرمایه مدنظر برای شروع یا توسعه کسب وکارتان را ( به میلیون تومان) ذکر نمایید.
  • دریک سال گذشته به چه کارهایی مشغول بودید را اینجا بنویسید:
  • هرآنچه که کمک به شناخت بیشتر کارشناسان ما از شما و توانمندی هایتان می کند را بفرمایید:
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .