فرزاد فرزین و بررسی مدلینگ و طراحی لباس های این خواننده پاپ

امتیاز 1.00 ( 1 رای )

فرزاد فرزین (زادهٔ ۳ تیر ۱۳۶۰) در تهران خوانندهٔ موسیقی پاپ و هنرپیشه اهل ایران است. او به جز خوانندگی در آلبوم‌هایش، ترانه‌سرایی، آهنگسازی و تنظیم هم کرده‌است. او کار موسیقی را به صورت رسمی از سال ۱۳۷۸ آغاز کرد و هفت آلبوم رسمی دارد. همچنین سابقهٔ بازی در فیلم‌های سینمایی ازجمله پسران آجری، کنسرت روی آب، سگ‌های پوشالی و سریال عاشقانه را داشته‌است.

آخرین آلبوم فرزین شانزلیزه نام دارد که در ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۶ روانه بازار شد. از جمله همکاران هنری وی می‌توان به مهدی ابراهیمی نژاد، حسین پور معصومی، پدرام شهرابی، امیر میلاد نیکزاد، یاشار خسروی، مهران خلیلی و مهرداد معافی اشاره کرد.

اما آنچه در فرزاد فرزین بسیار جلوه میکند ، اهمیت او به استایل بدنی خود و همچنین طراحی لباس هایی  که طراحان خلاق او در کنسرت ها، کاور آلبوم ها و تک آهنگ های او طراحی میکنند و اورا به یک خواننده خوش پوش و مدل تبدیل کرده است، که در ویدیوی زیر به بررسی مدلینگ و طراحی لباس های این خواننده پاپ می پردازیم:

فرزاد فرزین تیتراژ برنامه‌های تلویزیونی «شب بخیر تهران» (۱۳۸۲)، «کوله پشتی» (۱۳۸۶)، «صبح آمد» (۱۳۸۷)، «با ما اینجا» (۱۳۸۹) سریال «راز پنهان» (۱۳۹۱)، برنامه تلویزیونی «ماه عسل» (۱۳۹۲) سریال آخرین بازی (۱۳۹۳)، و سریال نمایش خانگی عاشقانه (۱۳۹۵) را اجرا کرده‌است. اما نوجه او به مدل لباس و طراحی های خلاقانه لباس را می توان در طراحی برنامه های کنسرتهای او یا برنامه هایی که در آنها حضور پیدا میکند، به وضوح مشاهده کرد.

همانطور که در ویدیوی بالا به آن اشاره و بررسی شد، حالا فرزاد فرزین با مدلهایی که در لباس های خود انتخاب میکند، به یکی از مدلهای مورد توجه افراد با  قد بلند نیز تبدیل شده است. 🙂

 

به نظر شما افراد با قد بلند از چه مدل لباسهایی می توانند استفاده کنند؟ اگر تجربه ای دراین مورد دارید، آن را باما در بخش دیدگاه های پایین همین صفحه در میان بگذارید: