مشاوره رایگان کارآفرینی ، تجارت جهانی و کسب درآمد دلاری

مشاوره رایگان کارآفرینی ، توسعه کسب و کار و تجارت جهانی ( کسب درآمد دلاری ):

مشاوره کارآفرینی و توسعه کسب و کار جزء مهمترین مواردیست که در کشورهای پیشرفته همواره مدنظر قرار دارد. 

وقتی کارآفرین کسب و کار خود را راه اندازی می­کند، باید بداند که یک کسب و کار در حال فعالیت مانند یک موجود زنده است که نیاز به مراقبت دارد و هر روز با چالشی مواجه می شود. از اثرات تغییرات محیطی و سیاسی گرفته تا چالش های منابع انسانی، مسائل مالی، فرایندهای خرید و فروش، روشهای بازاریابی و تبلیغات موثر و …

در کنار تمامی این موارد همیشه نیاز به راهنمایی و مشاوره با فردی دارید که بتواند به شما کمک کند تا مسیر درآمدزایی درستی را انتخاب کنید.


برای آشنایی بیشتر با روند کلی کار فایل صوتی زیر را بشنوید:

 

مشاوره ما بصورت رایگان ، به روز و طبق آخرین روشهای جهان هست ، و تمامی این اطلاعات در اختیارتون گذاشته میشه.  اما باز هم به مشاوری نیاز دارید که به شما استراتژی بده و مسیری بده و در واقع مدیر استراتژی داره شما و کسب وکار شما رو مدیریت میکنه و به سمت کسب درآمد راهبری میکنه .

مثلا شما در یک مسیر کاری فعلی که دارید پیش میروید و این مسیر یک سقف درآمدی دارد ، مشاور ما اولین کاری که میکند به شما نشون میده و راهنمایی می کند که مسیرهای دیگه و شغلهای دیگه ای هست که از مسیر قبلی میتونه برای شما سودآورتر باشه. سقف های بلندتر و نتیجه و آینده های بهتری دارد.

یک جمع بندی کنیم ، ما به عنوان یک راهنما ، یک شتاب دهنده ، یک کارآفرین و بعنوان یک مشاور کسب و کار و درآمد ، شما رو دقیقا در مسیر درستی که بتوانید از اون سود کنید قرار میدهیم.

پس با تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره پایین این صفحه، یک مشاور کسب و کار با شما تماس میگیرد و مذاکره میکند تا توانمندی ها و مهارت ها و استعدادهای شما رو شناسایی کنه و به شما با توجه به ظرفیت ها و امکاناتی که دارید، پیشنهادهایی بده تا بتوانید زندگی و مسیر کسب و کار خودتون را تغییر بدهید .

اما برای دریافت مشاوره رایگان کسب و افزایش درآمد از کارشناسان ما، شروطی هم داریم:

اول از همه اینکه با مشاورین ما صادق باشید ، صادقانه تمام اون چیزی که دارید رو ارائه کنید. بعد از شروع کار ، صادقانه کار کنید ، تلاش کنید ، هدفتون این نباشه که مسیرو ول کنید.
اگر هم مشغله دارید یا نمیتوانید اون کاری که باید انجام بدید، سعی کنید بیاید تو طرحی که کار رو ما برای شما بطور کامل انجام میدهیم و شما در کنار ما در این مسیر قرار دارید و تمام اون چیزی که بعنوان تجربه هست ، بدست میاورید ‌‌:

اگر کارخانه دار یا تولید کننده بزرگی هستید، طرح ۴ توسعه کسب و کار  و تجارت مناسب شماست اگر:

۱- تولید کننده یا کارآفرین با ظرفیت بیش از ۱۰۰ نفر هستید.

۲- تجهیزات و سرمایه ثابت بیش از ۲۰ میلیارد تومان دارید.

۳- قصد صادرات به کشور های دیگر دارید.

۱- برای ۵ سال ضمانت فروش کل ظرفیت کارخانه

۲- پرداخت کلیه هزینه های تبلیغاتی و برندسازی توسط آراد

۳- صادرات کالا به بیش از ۱۰ کشور دنیا

۴- طراحی و مدیریت استراتژی ۲۰ ساله کارخانه

۵- تعهد افزایش فروش ۱۰ برابری طی ۵ سال

۶-ایجاد ساختار نمایندگی داخلی و خارجی

۷- تامین سرمایه در گردش برای تولیدات کارخانه

۸- برندسازی داخلی و خارجی محصولات

اگر محصول یا هیچ گونه تجربه تجارت و صادرات ندارید با طرح ۳ می توانید صاحب برند صادراتی شوید چون ( ۰ تا ۱۰۰ صادرات را ما برای شما انجام می دهیم ) :

 • اگر تولید کننده نیستید ولی به دنبال کسب درآمد از مسیر تجارت هستید.
 • اگر قصد دارید یک برند صادراتی داشته باشید و هیچ مهارتی ندارید.
 • اگر توان تامین یا تولید محصولی دارید اما بازار خارجی برای آن نیاز دارید.
 • اگر قصد دارید با سرمایه خود به توسعه صادرات ایران کمک کنید.
 • اگر در شروع کار تجارت نگران مشکلات آن هستید.
 • اگر هیچ چیزی از تجارت نمی دانید و به خدمات ویژه نیازمندید.

آنچه برای شما انجام می دهیم :

۱- تهیه و تولید تمامی زیرساخت های مناسب و استاندارد برای صادرات به روش نوین

۲- ایجاد مسیر های تبلیغاتی و برندسازی برای جذب مشتری

۳- مذاکره تلفنی و حضوری با مشتریان خارجی در ایران و خارج از ایران

۴- تامین سرمایه برای صادرات کالا توسط خریدار و انتقال ارز و تبدیل آن به ریال

۵- انجام کلیه عملیات صادراتی اعم از حمل و نقل و گمرک ترخیص و ….

توضیح مختصر طرح ۳ :

بعضی از افراد میخوان پاشون رو فراتر از این بذارن و وارد مرحله ای میشن که میگن ما میخواهیم شما بعنوان یک تاجر ماهر و وارد مدیریت کار رو تنها بر عهده نداشته باشید ، اجراشم بر عهده داشته باشید تا ما تضمین موفقیتمون بیشتر بشود .

در این حالت خب علاوه بر مشاوره رایگان ، در قالب طرح های ۳ با ما شروع می کنند ، یعنی طرحی که ما هم به چند زبان برای شما تبلیغ میکنیم (فارسی ، انگلیسی، عربی و …) ، هم چند برابر بیشتر داریم برای شما مشتری ایجاد میکنیم و هم تیم متخصص ما پاسخگوی مشتریان شما هستن و بطور کامل تمام کارهای مربوط به صادرات محصول شما را ما انجام می دهیم:

تبلیغات و بازاریابی تخصصی و پیدا کردن مشتری از سراسر جهان و به زبان های مختلف، برگزاری جلسات مذاکره با مشتریان داخلی و خارجی، گمرک ، ترخیص، گرفتن پول از خریدار و انتقال ارز به ایران ، کشتیرانی و سایر راه های حمل و نقل و … ، همه  و همه را ما برای شما انجام میدیم تا شما بتوانید خیلی سریع تر به مرزی از موفقیت برسید و کسب و کار و درآمدتون پایدار بشه و درآمد دلاری داشته باشید.

مثل این مثال که ما برای شما مغازه رو میزنیم ، بازارش را راه میندازم، معامله ها را براتون انجام میدهیم ، مشتریان مداوم و وفاداری ایجاد میکنیم و این کسب وکار را برای شما طوری آماده کردیم که مثل اسب زین شدست و شما فقط باید سوار بشوید و با لذت ببرید. دردسرهای صادرات را ما برای شما گذروندیم و شما میتونید بهره اش را ببرید و از اینکه برند و نام تجاریتون شناخته شده و داره در دنیا کار میکنه استفاده کنید .

طرح ۲ صادرات و تجارت بین المللی برای شما مناسب است اگر :

سرمایه شما محدود است و جسارت کافی را دارید اما نیاز به مشاور های قوی در مسیر کسب و کار خود هستید.

کاری که برای شما انجام می دهیم :

 • ایجاد تمام زیر ساختهای تجارت و صادرات کالا
 • تضمین مشتری و سینگال های فروش در بازار داخل و خارج ایران
 • ارایه خدمات مشاوره و طراحی استراتژی برای بازار داخلی و صادراتی
 • تهیه و تولید تمامی زیرساخت های مناسب و استاندارد برای صادرات به روش نوین

 •  ایجاد مسیر های تبلیغاتی و برندسازی برای جذب مشتری

 • آموزش مذاکره تلفنی و حضوری با مشتریان خارجی در ایران و خارج از ایران

 • آموزش نحوه انتقال ارز و تبدیل آن به ریال برای خرید کالا

 • آموزش انجام کلیه عملیات صادراتی اعم از حمل و نقل و گمرک ترخیص و ….

توضیحات مختصر طرح ۲ :

در حین این کار، شما توانمندی ها و استعدادها و آن چیزی که از نظر مالی و کاری بلد هستید ، از نظر علمی ، تحصیلی و تجربه و … به مشاوری که با شما تماس گرفته انتقال میدید و مشاور به شما میگه در چه محصولی کار کنید، در چه مسیری کار کنید و با چه هزینه ای پیش برید. قطعا صداقت شما در این مسیر عامل این میشه که بهتر بتونه مشاور به شما مسیر درستی بده .

این قسمت اول را ما برای شما انجام میدیم ، حالا شما تصمیم میگیری کاری رو شروع کنی و شغلت را به عنوان تجارت , صادرات در یک گروهی از محصولات یا یک نوع محصول خاص پیش ببرید ، هزینه ای برای اون مشخص شده ، ممکنه عدد کم یا زیادی باشه .

طبیعیست وقتی عدد کمی هزینه میکنید، قطعا بایدخودتون هم همکاری کنید. یعنی درقبال هزینه کم خودتون هم زمانی بگذارید تا نتیجه مطلوب مالی برای شما بدست بیاد.

یعنی یا باید کسانی برای شما تمام کار را انجام بدن ، یا خودتون باید از مشاوره های کارشناسان ما استفاده کنید و معادل آنچه نیاز هست کار کنید تا نتیجه بگیرید.

مثلا شما یک ساختمان بخواهید بسازید، یا خودتون باید آجر آجر بگذارید رو هم ، یا باید پول کارگر رو بدید و شما نظارت کنید بر کیفیتش تا اون ساختمون برای شما ایجاد بشه.

اینجا هم همینطوره. یعنی مشاور بعد از شناخت کامل از شما و توانمندی هاتون، به شما میگه چکار لازمه انجام بدهید، چطور دیده بشوید ، چطور برند بشوید و چطور جایگاه و اعتبار در این بازار برای خودتون بدست بیارید تا کسانی که دنبال خرید محصول شما هستن چه در ایران و چه از سراسر جهان به شما رجوع کنند .

طبق آنچه که برای کسانی که قبلا مشاوره گرفته اند و کسب وکارشون را شروع کردند اتفاق افتاده،  بعد از دوره ای حدود دو، سه، یا چهار ماه، زنگ خورهای مشتریانشون اشروع میشه.
مشتریها با شما تماس میگیرن ، یا فرم درخواست محصولات شما رو براتون ارسال میکنن و اینجا دیگه شروع کار و درآمدزایی شما هست.

البته از اینجا به بعد هم مدیران و مشاوران ما به شما مشاوره میدهند تا چطور بتونید قیمت بدید ، مذاکره کنید ، صادرات کنید و درآمد دلاری کسب کنید.

اگر خودتان می توانید تولید محتوا کنید ، راه کارهای تجارت و صادرات ، کارآفرینی و … را می دانید ، طرح ۱ تبلیغاتی ما مناسب شماست :

خدمات تبلیغاتی ما برای شما :

۱- طراحی سایت و برندسازی آن به زبان فارسی با روش تولید محتوا

۲- طراحی سایت و برندسازی آن به زبان انگلیسی و تضمین تعداد مشتری(سیگنال) ظرف یک ماه با طرح شتاب

۳- آماده سازی زیرساخت های تجاری و صادراتی (کاتالوگ- لوگو – تیزر و …)

شرایط ارایه خدمات :

۱- بدون ارایه خدمات مشاوره ای

۲- استفاده رایگان از خدمات آموزشی

۳- هیچ سودی به ما از کسب و کارتان پرداخت نمی کنید.

۴- با هر مبلغی می توانید شروع کنید

 

نکته قابل توجه عزیزانی که درخواست مشاوره رایگان دارند:

 • باتوجه به حجم بالای درخواست ها و نیاز به زمانبندی کارشناسان برای پاسخ دهی بهتر، مشاوره اولیه با عزیزانِ تهرانی هم همانندِ سایر شهرستانها بصورت تلفنی انجام می شود و درصورت نیاز به جلسه حضوری هماهنگی لازم انجام میشود.
 • پس از تکمیل فرمِ زیر، کارشناسان سایت برای مشاوره تلفنی اولیه با شما تماس خواهند گرفت.

.

 • حتماً شماره خودتان و ترجیحاً دارای واتس اپ، برای ارتباطات بعدی کارشناسان
 • میزان سرمایه مدنظر برای شروع یا توسعه کسب وکارتان را ( به میلیون تومان) ذکر نمایید.
 • دریک سال گذشته به چه کارهایی مشغول بودید را اینجا بنویسید:
 • هرآنچه که کمک به شناخت بیشتر کارشناسان سایت از شما و توانمندی هایتان می کند را عنوان نمایید:
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .