صادرات و واردات چقدر سود دارد؟ درآمد تجار چقدر است؟

یکی از مطرح ترین سوال‌ها در مورد تجارت (صادرات و واردات)، میزان سودآوری است. این موضوع همواره دارای اهمیت بالایی برای تاجران بوده است. اما در مقطع زمانی فعلی کشور، کدام کالاها سودآوری بازرگانی بیشتری برای تاجران دارند؟
و یا به عبارت ساده تر، سود و درآمد سالیانه یک تاجر چقدر است؟ در ویدیو زیر که به طور کامل برای شما توضیح داده شده است، قصد داریم با ذکر اعداد و ارقام سود حاصل از واردات یا صادرت را برای شما توضیح دهیم.
این ویدیو در جهت اطلاع دادن به شما عزیزان درمورد آمار درآمدی تاجران و همچنین برای شفاف شدن درآمدها و مقایسه صادرات و واردات در میزان سود آوری تهیه شده است.

در سال های اخیر آمار صادرات و واردات در کشور‌های مختلف از جمله ایران افزایش پیدا کرده است و با توجه به پیشرفت تکنولوزی، تاجر های جدید، بازار را از تجار سنتی گرفته اند.

 

 روش هایی برای تبدیل شدن به یک تاجر موفق در واردات و صادرات

  • پشتکار
  •  استرس و اضطراب 
  •  برنامه ریزی دقیق
  •  نسبت به وظایف کارمندان خود احساس مسئولیت داشته باشید
  •  برای خودتان زمان بگذارید
  •  متعهد باشید
  •  بروزرسانی اطلاعات

 

 

چگونه به یک تاجر خوب تبدیل شوید؟

با توجه به مطالب و آمار و ارقامی که در ویدئو خدمت شما ارائه شد، تاجرانی که در این مقطع زمانی وارد بازار صادرات و واردات می شوند برای پیشرفت هرچه بیشتر کاتان باید از اینترنت بطور صحیح استفاده کنید و این نکته را فراموش نکنند که باهوش بودن تاثیر زیادی در کسب و کارشان دارد.
همچنین علاوه بر هوش و ذکاوت باید صادقانه و صحیح فعالیت بازرگانی را انجام داد، با رعایت موارد ذکر شده در متن به یک تاجر خوب در زمینه واردات و صادرات تبدیل شوید و سود خیلی بالایی از این فعالیت خواهید برد.

تجارت قوی

تجارت ایران

کشور ایران به دلیل داشتن منابع طبیعی و غیره می تواند بهترین جایگاه را در صادرات و واردات داشته باشد. متاسفانه در سال های اخیر، کوتاهی‌ها یا طمع کاری بعضی تاجران ایرانی سبب شده است تا نام ایران و تاجران ایرانی را درسطح جهان خراب شود. بعضی از تاجران نسبت به تعهد خود پای بند نیستند به عنوان مثال به جای صادرات سنگ، شن و ماسه صادر کردند. برخی تاجران فقط منافع خود را در نظر می گیرند و آینده کشور برایشان اهمیتی ندارد.
این موارد سبب شد تا اعتماد دیگر کشورها نسبت به ایران از بین برود. اگر تاجران ما صداقت را مبنا کار خود قرار دهند با افزایش صادرات و واردات مواجهه می شویم.
امیدواریم با تلاش سایر تاجران عزیز و ارائه محصولات با کیفیت و صادقانه، صادرات و واردات ایران در رتبه جهانی خوبی قرار بگیرد.

نظرات خودتون را در مورد ویدیوی آموزش صادرات و واردات در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: