صادرات و واردات چقدر سود دارد ؟ درآمد تجار چقدر است؟

جشنواره تخفیف یلدای 97

صادرات و واردات و اینکه چقدر سودآور است، همیشه دارای اهمیت بالایی برای تاجران بوده. اما در مقطع زمانی فعلی کشور، کدام کالاها سودآوری بازرگانی بیشتری برای تاجران دارند؟

و یا به عبارت ساده تر، سود و درآمد سالیانه یک تاجر چقدر است؟ که دراین ویدیو برای شما مشخص خواهیم کرد.

در ویدیوی زیر ما با اجازه چند شرکت که از واردکنندگان و صادرکنندگان رسمی و خوبی هستند که در زمینه های مختلف فعالیت میکنند ، آمار درآمدی آنها را برای هرچه شفاف شدن درآمدزایی های صادرات و واردات و روشن تر شدن اینکه کدام یک درآمدزا تر هستند برای شما آماده کردیم:

سود صادرات و واردات سالیانه چقدر است ؟

با توجه به مطالب و آمار و ارقامی که در ویدیوی بالا خدمت شما ارائه شد، مطمئن باشید که تاجرانی که در این این عرصه و مقطع زمانی فعلی وارد بازار صادرات و واردات بشوند و از اینترنت هم بطور صحیح برای پیشرفت کارشون استفاده کنند، باهوش باشند و در عین حال صادقانه و صحیح فعالیت بازرگانی کنند، قطعاً سود خیلی خیلی بالایی از این فعالیت خواهند برد.

منظورمان از صادقانه به این خاطر هست که متاسفانه با اینکه کشور ایران در بسیاری از منابع طبیعی و غیره در صدر جهان و رتبه اول جهان در صادرات و واردات میتواند باشد، چون حتی مزیت رقابتی نسبی هم نه و مزیت رقابتی قطعی داریم و در جهان اول هستیم، اما متاسفانه با توجه به کوتاهی ها یا طمع کاری هایی که بعضی تاجران در این زمینه انجام دادند، و بازار ایران و اسم کالای ایران را در سطح جهان خراب کردند، بخاطر صادرات محصولاتی غیر از آنچه تعهد کرده بودند، صادرات شن و ماسه به جای سنگی که قرار بوده صادر کنند و … ،
نام ایران و تاجران ایرانی را درسطح جهان خراب کردند، که امیدواریم با تلاش سایر تاجران عزیز و ارائه محصولات با کیفیت و صادقانه دوباره نام و صادرات و واردات ایران در رتبه جهانی خوبی قرار بگیرد.

نظرات خودتون را در مورد ویدیوی آموزش صادرات و واردات در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید:

 

شما هم مدرس شوید
بهراد رضاپور

بهراد رضاپور

تاجر ، کارآفرین و فعال اقتصادی هستم و سالهاست که در زمینه بازرگانی و وادرات - صادرات در موسسه صفر تا صد فعالیت میکنم. سوالاتتون در زمینه واردات و صادرات را پایین این آموزش بصورت دیدگاه بیان کنید، در اولین فرصت پاسخگو هستم. درصورت نیاز به تماس تلفنی ، تماس با شماره تلفن: 28426060-021

More Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *