ظهور معجزه میلیونر خود ساخته – بخش هشتم – زندگی شما

ظهور معجزه میلیونر خود ساخته – بخش هشتم که اسمش زندگی شما هست و درمورد دست برداشتن از هرچیزی هست که الان مانع شما می شود. در روانشناسی ، همه ما تابحال در مسیر زندگی به چیزهایی برخورد کردیم که فقط بخاطر راحتی نگهش داشتیم ، ولی در واقع اون مانع ما شده باشه.

زندگی شما

به یاد داشته باشید که وضع درآمد و سلامتی و روابط اکثر مردم مردم،  متوسطی از وضعیت ۵ نفر اطرافشون یا دوستان نزدیکشون هست. لزومی هم نداره که حتماً ۵ دوست نزدیکشون نباشه. میتونه ۵ نفری باشه که بیشترین تاثیر را بروی شما دارن و معمولا وضعیت شما متوسطی از وضعیت اونهاست و در این ویدیو به این موضوع که چطور میتونید تغییری ایجاد کنید که زندگی شما متفاوت و بهتر از بقیه باشد صحبت میکنیم :

همانطور که در ویدیوی زندگی شما مشاهده کردید، گاهی مساله فقط برطرف کردن تاثیری که اطرافیان روی شما دارند و جایگزین کردن اون با دیگر تاثیرهاست. درست مثل نویسنده های کتابهای پرفروش یا دوستانی که باعث میشن احساس قدرت کنید و همون جایی قرار بگیرید که قرار بوده و دوست داشتین قرار بگیرید.

گاهی وقتها باید همچین کارهایی کرد و باور کردنی نیست ولی ظرف شش ماه همه چیز کاملاً برامون عوض میشه و راه های جدید و موفقیت هایی برامون پیش میاد، طوری که انگار واقعا کسی قبل از این جلوی آمدن اونهارو گرفته بوده.

وقتی کارهایی که در این ویدیو به شما آموزش داده شد را انجام میدهید، انرژی اون چیزهارو که جایی در مغز یا ناخودآگاه شما گرفتند و انرژی ذهنتون را مصرف میکنند را آزاد می کنید و حالا مغز شما می تونه به موارد دیگه و مهم تری که در زندگی شما تاثیر بیشتری دارند برسد.

نظرتون را درمورد این ویدیوی آموزشی پایین همین صفحه ارائه کنید و اگر دوست داشتید این آموزش را از طریق دکمه های اشتراک گذاری پایین، برای دوستانتون در تلگرام یا … ارسال کنید