ظهور معجزه ، روشهای موفقیت میلیونر خود ساخته – بخش اول

به ظهور معجزه و اولین قسمت از مجموعه ویدیویی روشهای موفقیت میلیونر خودساخته خوش آمدید.

من مارک لینک هستم و در این مجموعه برنامه در مورد خودم بیشتر براتون میگم و ایشون هم بروک رایان هستن که مجوز درمان با هیپنوتیزم را دارن و یکی از اعضای اصلی گروه ظهور معجزه هستن.

 بروک رتبه عالی در روانشناسی داره و مدتی هست که در گروه ظهور معجزه کار میکنه.

 من هم همونطور که گفتم مارک لینک هستم و یک میلیونر خودساخته هستم و به لحاظ مالی باید بگم که بسیار خوب کار کردم و نتیجه های خیلی خوبی هم گرفتم:

البته همونطور که میدونین، از روز اول اوضاع اینطور نبوده. منظورم اینه که به وسیله مادری بزرگ شدم که بیماری روانی داشته ، هر سال خانه اجاره ای مون رو عوض میکردیم، طوری که دوران بچگیم رو تقریباً در ۲۰ خونه مختلف گذروندم.

درجاهای زیادی زندگی کردم و بعد به خونه پدرم رفتم و اوضاعم اونجا خیلی بهتر شد.

وقتی ۱۶ سالم، بود گنجی رو پیدا کردم بنام : قانون جذب .

 یکی از دوستان پدرم دوره جان کیهو به نام قدرت ذهن رو بهم یاد داد و اون زندگی من رو شدیداً تحت تاثیر و تغییر قرار داد. هدفم رو از نو جوری برنامه ریزی کرد، که حتی به خواب هم نمی دیدم.

در این مجموعه برنامه که به ترتیب براتون آماده و ارائه میشه، میخوام که شما هم در دوره ظهور معجزه ، مشابه همین تجربه ی تغییر دهنده من رو تجربه کنید و این تغییر اساسی و مثبت نصیبتون بشه. باور کنید این هم ممکنه، هم عالی !!

در بخش کامنتهای زیر همین صفحه و پایین هر ویدیو که منتشر میشه، خیلی دوست دارم که ماجرای موفقیتهای شما رو هم بشنوم.

من و هدر باهم موسسه ظهور معجزه را بوجود آوردیم و هدر ساکن کاناداست و بروک و من در نیوزلند هستیم و برای همین هدر در ویدیوها همراه ما نیست.

هدر نه تنها یکی از بنیانگذاران ظهور معجزه ست، بلکه فناوری آهنگهای ذهنی رو هم همراه با پل هافمن به وجود آورده.

منظورم همون آهنگهای ۵ دقیقه ای هست که میتونین چشمهاتون رو ببندین و بهشون گوش بدین تا به ظهور بعضی چیزها توی زندگیتون کمک کنن.

درباره این آهنگها هم در ادامه و ویدیوهای بعدی بیشتر صحبت میکنیم و بیشتر یاد میگیرین.

اما اگر میخواهید بعد از دیدن این ویدیو سراغ یکی از اونها برید، یادتون باشه که باید روزی ۵ دقیقه و به مدت ۶۰ روز پشت سرهم گوش کنین تا به نتیجه برسید و این یعنی همان اثر مرکب .

در علم روانشناسی ، این درست مثل انداختن روزی یک قطره جوهر قرمز توی یک سطل آب هست. و سطل دیر یا زود کاملاً قرمز میشه.

البته وقت میگیره ولی به قدری قوی هست این روش، که نه فقط روی ذهن ناخودآگاه شما اثر میگذاره، بلکه روی کل زندگیتون و ارتعاشی که به کل دنیا نشون می دین هم اثر میگذاره.

به این ترتیب و سایر روشهایی که در این دوره آموزشی ویدیویی براتون معرفی میکنیم، می تونید به زندگی رویایی تون برسید.

پس بهتره که بریم و اولین قسمت از مجموعه ویدیویی ظخهور معجزه را ببینیم و توضیحات بیشتر را در این ویدیوی روانشناسی بهتون ارائه میکنم.