ظهور معجزه و روش‌های موفقیت میلیونر خود ساخته – بخش اول

امتیاز 1.00 ( 1 رای )

آیا به ظهور معجزه اعتقادی دارید؟ تا چه حدی با علم روانشناسی آشنایی دارید؟ قانون جذب کائنات چیست؟
زمان‌هایی در زندگی همه ما وجود داشته که به آرزوهایمان نرسیده‌ایم و تسلیم سرنوشت شده‌ایم؛ گاهی امید خودمان را از دست داده‌ایم و آرزو هایمان به رویا تبدیل شده است. قانون طبیعی در جهان وجود دارد که می گوید هیچ غیر ممکنی در این جهان وجود ندارد، فقط کافی است افکارمان را تغییر دهیم.
با دانستن قانون جذب می توانیم تمامی رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنیم و به تمام خواسته های خود از قبیل شغل خوب، ثروت، رابطه خوب و… برسیم.

 

قانون جذب چیست؟

طبق این قانون افکار ما زندگی ما را می سازد اگر نسبت به افکار خود، احساس خوبی داشته باشید، نشانه‌ای است که به افکار و عقیده خود می‌رسید و اگر نسبت به افکار خود احساس خوبی نداشته باشید سبب می‌شود از اهداف خود فاصله بگیرید.
این قانون یک قانون ثابت است که کل جهان به آن عقیده دارند. فقط کافی است به این قانون اعتقاد داشته باشید تا ببینید چگونه به اهداف خود در زندگی می‌رسید.

 

قانون جذب و ظهور معجزه

برای اینکه به اهداف خود برسید باید کنترل ذهن خود را در اختیار بگیرید. زمانی که کنترل افکار خود را در دست گرفتید می‌توانید در جهت دستیابی به اهداف خود قدم بردارید درواقع قانون جذب ظهور معجزه است.

دلیل اصلی که سبب می‌شود بسیاری از افراد به خواسته‌های خود نرسند این است که به قانون جذب اعتمادی ندارند، برای انجام یک کار ابتدا باید نسبت به آن موضوع ایمان و اعتقاد داشته باشید.
به این قانون اعتماد کنید زیرا این قانون در هر زمان و هر جا در حال عملی شدن است اگر به اهداف خود در زندگی نمی‌رسید زمان آن رسیده است که افکار خود را تغییر دهید.

 

افکار 

ذهن انسان از سلول‌های نورونی تشکیل شده است، این سلول ها در زمان‌هایی که شما بیدارید در حال تولید انرژی هستند.

 

 افکار مثبت و افکار منفی 

افکار مثبت سبب تولید انرژی و افکار منفی سبب تولید انرژی منفی می شود. این انرژی به کائنات ارسال می شود. درواقع این انرژی‌ها هستند که مشخص می‌کند که می‌توانید به اهداف خود برسید یا خیر

فرستادن انرژی مثبت به کائنات سبب می‌شود شما در جهت رسیدن به اهداف خود گام بردارید و افکار منفی شما را از خواسته هایتان دور می‌کند. این گونه می‌توان نتیجه گرفت که افکار ما، زندگی ما را می‌سازند.

 

 افکار ما مثبت است چرا به خواسته هایمان نمی‌رسیم ؟

درجواب به این سوال باید بگویم ظهور معجزه در قانون جذب زمانی رخ می‌دهد که علاوه بر افکار مثبت، کنترل ذهن خود را نیز در اختیار داشته باشید و احساس خوب را در خود ایجاد کنید.
 افرادی می‌توانند احساس خوب را درخود به وجود بیاورند که کنترل ذهن خود را در دست دارند.
موفقیت

کنترل ذهن

زمانی که به گذشته فکر می‌کنید و خاطرات تلخ را برای خودتان تداعی می‌کنید در حال تولید انرژی منفی هستید در واقع این ذهن شما است که کنترل شما را در اختیار دارید شما باید توانایی کنترل ذهن خود را داشته باشید تا موفق شوید.

کنترل ذهن

راه های کنترل ذهن

قبل از تصمیم گرفتن کمی فکر کنید. فکر کردن سبب می شود اجازه ندهید ذهنتان شما را کنترل کند.
زمانی که افکار منفی بر شما چیره شد، متوجه شوید که ذهن شما کنترل شما را در دست گرفته است. به عنوان مثال اجازه ندهید فکر کردن به یک موضوع شما را آزار دهد.

 

 در ادامه به شما توصیه می‌کنم اولین قسمت ویدئو ظهور معجزه و روش‌های موفقیت میلیونر خودساخته را تماشا کنید.

قسمتی از ویدئو ظهور معجزه

من مارک لینک هستم و در این مجموعه برنامه در مورد خودم بیشتر براتون میگم و ایشون هم بروک رایان هستن که مجوز درمان با هیپنوتیزم را دارن و یکی از اعضای اصلی گروه ظهور معجزه هستن.
بروک رتبه عالی در روانشناسی داره و مدتی است که در گروه ظهور معجزه کار میکند.

من یک میلیونر خودساخته هستم و به لحاظ مالی باید بگم که بسیار خوب کار کردم و نتیجه‌های خیلی خوبی هم گرفتم، این اتفاقات خوب نتیجه آشنایی من با قانون جذب است.

به قانون جذب اعتماد کنید زیرا سبب ظهور معجزه در زندگی‌تان می‌شود. این قانون به زندگی شما رونق می‌بخشد. در جهت دستیابی به اهداف خود گام بردارید و رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید و فراموش نکنید که زمانی از قانون جذب نتیجه می‌گیرید، به این قانون اعتماد داشته باشید و کنترل احساسات خود را در اختیار بگیرید.
تحولی عظیم در زندگی خود ایجاد و به سمت اهداف خود حرکت کنید. انرژی منفی را از خودتان دور کنید و گذشته را به فراموشی بسپارید.