تبلیغات اثربخش چیست و چطور تبلیغات اثربخشی داشته باشیم؟

امروز ما درایران با تبلیغات بی سرو ته و بدون اثری مواجه هستیم. مردم هر روزه با تبلیغاتی مواجه می شوند، که نه به آنها چیزی می آموزد و نه حتی آنها را ترغیب به خرید کند. این تبلیغات اثربخش که نیست، حتی برای آنها جذابیت هم ندارد و بیشتر جنبه آزاردهنده پیدا کرده.

راستی، تا چه اندازه به بیلبوردهای سطح بزرگراه ها توجه میکنید و یا آنها را بخاطر دارید؟

برای اینکه بدانیم چطور تبلیغات اثربخشی داشته باشیم؟ شما را به شنیدن فایل صوتی زیر دعوت می کنیم:

شنیدن این فایل صوتی:

اگرکمی به رفتار خودمان در برخورد با آگهی های تبلیغاتی تلوزیونی دقت کنیم، می بینیم که به محضی که آگهی های تبلغاتی تلویزیون شروع به پخش میکند، شما کانال تلوزیون را عوض می کنید.! یا پیامکهای تبلیغاتی را نخوانده پاک می کنید!

این موضوع مشخص میکند که کارشناسان و مسوولان تبلیغاتی، در خلق تبلیغات اثر بخش و خلاق، راه را اشتباه رفته اند و گویی که توجهی به اثربخشی تبلیغات انجام شده ندارند. واقعیت این هست که چه بودجه ۳ میلیاردی برای تبلیغات درنظر بگیرید و چه ۳ میلیون تومانی، درهرصورت اگر تبلیغات شما نتیجه ندهد، شما پول خودتون را دور ریخته اید.

یک تبلیغات اثربخش ، ترکیبی از خلاقیت و محتواست!

یک تبلیغات اثربخش در وهله اول می بایست توجه مخاطب را از نظر بصری و یا نوشتاری در پیام به خود جلب کند.

این که یک پیام تبلیغاتی بتواند از میان انبوهی از پیامهای تبلیغاتی منتشر شده، مخاطب خود را جلب کند و راهش را به ذهن مخاطب باز کند، کار مشکلی ست،  اما غیر ممکن نیست.

شما می توانید با گوش کردن به این فایل صوتی، به کسب و کار خود فکر کنید و ببینید که چطور میتوانید برای معرفی بهتر خدمات و محصولات خود یک تبلیغات اثربخش داشته باشید.

نظر خودرا در مورد این مطلب درپایین همین صفحه ارائه کنید، تا ماهم از نظرات و تجربیات شما مطلع شویم: