آموزش اعتماد به نفس به کودکان در ۲۱ روز (پادکست – فایل صوتی)

آموزش اعتماد به نفس به کودکان به عنوان سلاح کودک در برابر چالش های دنیا بسیار پر اهمیت است‎.
کودکانی که احساس خوبی در مورد خود دارند، راحت تر می توانند با مشکلات محیط اطراف مقابله کنند.
کارشناسان معتقدند استراتژی‌های موثر و ساده‌ای وجود دارند که همه والدین می‌توانند آن‌ها را مورد استفاده قرار دهند تا فرزندشان اعتماد به نفس داشته باشند.

مطالعات اخیر در دانشگاه واشنگتن نشان می‌دهد اعتماد به نفس کودکان در سن پنج سالگی شکل می‌گیرد و یکی از بهترین راه‌ها برای پرورش این ویژگی در کودک این است که خود والدین با اعتماد به نفس رفتار کنند. کارشناسان معتقدند زمانیکه کودک مشاهده کند والدینش اعتماد به نفس دارند رفتار آنان را تقلید می‌کند.

بررسی ها نشان داده است، دانشجویانی که در دوران تحصیل افت درسی واضحی دارند یا ترک تحصیل می کنند، بیشتر از کسانی بوده اند که در کودکی به هیچ وجه به کار وادار نشده اند و مسئولیت خاصی به غیر از درس خواندن نداشته اند. همین نکته شاید برای ترغیب والدین به لوس نکردن کودکان و به کار گرفتن آنان کافی باشد.زمانیکه کودک مشاهده کند والدینش اعتماد به نفس دارند رفتار آنان را تقلید می‌کند‎

آموزش اعتماد به نفس به کودکان موضوعی است که در این مجموعه آموزشی بصورت پادکست برای شما تهیه و ارائه شده و در آن تکنیک هایی را به شما ارائه خواهم داد ، که پس از گذشت ۲۱ روز شما به نتیجه خواهید رسید.

این مجموعه فایل صوتی آموزشی برای خود شما هم می تواند مفید باشد و اگر احساس می کنید که در بعضی موارد اعتماد به نفس کافی را ندارید می توانید تمرین هایی که به فرزند شما می دهم را برای خودتان هم انجام دهید و حتی اعتماد به نفس خودتان را هم بالا ببرید . حتما نتیجه ی فوق العاده ای خواهید گرفت. 

اعتماد به نفس بطور کلی از دو بخش تشکیل می شود:

۱- اعتماد به نفس درونی

۲- اعتماد به نفس بیرونی

که توضیحات بیشتر در این دو مورد را به صورت کاربردی و مفید در پادکست ها به شما ارائه داده ام:


لطفا نظرات خود را درمورد این مجموعه آموزشی صوتی در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: