آموزش صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder در قالب فلت سام وردپرس

آموزش صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder در قالب فلت سام وردپرس بصورت ویدیویی:

صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder یکی دیگر از ویژگی های قالب فلت سام می باشد، چون با آن میتوان تمامی صفحات ، برگه ها، نوشته ها، محصولات و … هر وب سایت وردپرس را به هر طرح دلخواه طراحی و اجرا کرد.

مشاهده ویدیوی آموزش صفحه ساز یو ایکس بیلدر :

پوسته فلت سام توسط تیم ThemeForest طراحی و پیاده‌سازی شده است. هر چند این پوسته یک تم همه منظوره است و شما قادر خواهید بود برای سایت‎های غیرفروشگاهی نیز از آن استفاده کنید؛ اما در واقع تمرکز اکثر قابلیت‌های آن بر فروشگاهی بودن سایت‌ها بوده و برای این منظور بهینه‌سازی شده است.

از دیگر نکات مثبت و قابلیت‌های آن می‌توان به واکنش‌گرا بودن آن (Responsive)، رابط کاربری فوق‌العاده (User Interface – User Experience)، بهینه شده برای سرعت بارگذاری بالاتر سایت، قابلیت اضافه کردن دموهای آماده و زیبا، کتابخانه‌ای فوق‌العاده از المان‌های کاربردی، بهینه شده برای دستگاه‌های موبایلی و تبلتی، ساخت آسان هدر به سادگی کشیدن و رها کردن (Drag & Drop Header Builder)، و ده‌ها قابلیت کاربردی دیگر است.

صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder نیز یکی دیگر از ویژگی های قالب فلت سام می باشد، چون با آن میتوان تمامی صفحات ، برگه ها، نوشته ها، محصولات و … را به هر طرح دلخواه طراحی و اجرا کرد.

همچنین، صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder بسیار سبک است و فشاری به سرویس میزبانی و هاست که سایت روی آن نصب است نمی آورد و همین موضوع تاثیر بسیار بالایی در سرعت سایت و کوتاه کردن زمان بالا آمدن سایت سمت کاربران می شود.

از ویژگی های دیگر صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder ابزارها و امکانات متنوع و بسیار کاربردی آن است، که قابلیتهای طراحی و ویرایش زیادی را در اختیار طراح سایت قرار می دهد. همچنین امکان دیدن پیش نمایش قالب بعد از اصلاحات انجام شده ، و مهم تر از آن دیدن در سایز های دسکتاپ و موبایل ، که با توجه به اهمیت ریسپانسیو بودن وب سایت ها در موبایل بسیار حائز اهمیت می باشد.

لازم به ذکر است که قالب فلت سام ۵۹ دلار و صفحه ساز یو ایکس بیلدر UX Builder حدود ۴۱ دلار قیمت دارند.

مشاوره رایگان توسعه کسب و کار یا صادرات : مشاوره رایگان کسب و کار برون سپاری صادرات
رایگان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.