تغییر در ۳۰ روز چطور داشته باشیم تا به انسانی موفق تبدیل شویم؟

نوع فایل
ویدیو زیرنویس فارسی
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
254 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

قبل از شروع ویدئو تغییر در ۳۰ روز از شما می‌خواهم به سوالات زیر فکر کنید.

قبل از شروع تغییر در ۳۰ روز کمی در مورد خودتان فکر کنید و ببینید جزو کدام یکی از دسته‌های زیر قرار می‌گیرید.

  1.  افرادی که لیست بلندبالایی از آرزوهایشان دارند و هیچ کاری برای رسیدن به آن‌ها انجام نمی‌دهند؟
  2.  افرادی که رسیدن به رویاها و آرزوهایشان را غیرممکن و محال می‌پندارند؟
  3.  افرادی که برای رسیدن به رویاهای خود تلاش کرده‌اند اما ناموفق بوده‌اند و شکست خورده‌اند؟
  4. افرادی که به رویاهای خود دست پیدا کرده‌اند و رویاهای بزرگتری را در سر می‌پرورانند؟

اگر در هریک از این دسته‌ها قرار می‌گیرید، دیدن ویدئو تغییر در ۳۰ روز را به شما پیشنهاد می‌کنم.

در این ویدئو مت کاتز، نابغه کامپیوتر با بیانی ساده و قابل درک برای شما صحبت می‌کند. او در این ویدئو به شما اطمینان می‌دهد که با تغییر در ۳۰ روز می‌توانید هر کاری را که بخواهید انجام دهید. حتی می‌توانید در این مدت نویسنده شوید.

سخنرانی مت کاتز در این ویدیو

تغییر، برای زندگی من واقعا لازم بود، چون چند سال پیش به شدت احساس کردم به پوچی رسیدم. بنابراین تصمیم گرفتم برنامه اجرایی فیلسوف بزرگ آمریکایی مورگان سپورلاک(تغییر در۳۰ روز) را اجرا کنم و برای چیز جدید ۳۰ روز تلاش کنم.

در واقع، این ایده خیلی ساده است. درباره چیزی که همیشه می‌خواستی به زندگیت اضافه کنی فکر کن و مدت ۳۰ روز آینده برای آن تلاش کن. از قرار معلوم، ۳۰ روز مدت زمان مناسبی است برای اضافه کردن یک عادت جدید یا کم کردن یک عادت از زندگی، مثل دیدن اخبار.

از این چالش‌های ۳۰ روزه من چند چیز یاد گرفتم:

اول اینکه، به جای گذر زمان و فراموشی آن، می‌تواند آن زمان بسیار به یاد ماندنی باشد. این بخشی از یک چالش بود که برای مدت یک ماه، هر روز یک عکس بگیرم و دقیقا جایی که آن روز بودم و کاری را که می‌کردم را به یاد آورم.

همچنین متوجه شدم از زمانی که من چالش‌های ۳۰ روزه بیشتر و سخت‌تر انجام دادن را شروع کردم، اعتماد به نفسم بالا رفته است. من از مرد خرخون پشت میز کامپیوتر، تبدیل شدم به مردی که با دوچرخه سر کار می‌رود و برای تفریح حتی سال گذشته، از کوه کلیمانجارو، بلندترین کوه آفریقا بالا رفتم.
جالب اینجاست که من قبل از اینکه چالش۳۰ روزه را شروع کنم، هرگز اینقدر ماجراجو نبودم.
 همچنین فهمیدم که اگر واقعا بخواهی، می‌توانی هر کاری را به مدت ۳۰ روز انجام دهی.

آیا هرگز خواستی که یک رمان بنویسی؟ هر نوامبر، ده‌ها هزار نفر از مردم تلاش می‌کنند که رمان ۵ هزار کلمه‌ای‌ خود را از ابتدا در طی ۳۰ روز بنویسند. از قرار معلوم، تنها کاری که باید انجام دهید اینه که ۱۶۶۷ کلمه در روز برای یک ماه بنویسید. خب من انجام دادم. در ضمن، رازش این است که تا کلمات آن روز را ننوشتی به خواب نری. ممکنه از خواب محروم شی اما رمانت را تمام می‌کنی.

حالا آیا کتاب من بزرگترین رمان آمریکاست؟ نه. من اون در یک ماه نوشتم. اون افتضاحه. اما برای بقیه عمرم، اگر جان هادگمن را در مهمانی تد ببینم، لازم نیست بگویم من یک دانشمند کامپیوتر هستم. نه، نه، اگر بخواهم می‌توانم بگویم، من یک رمان نویس هستم.

ادامه مطلب تغییر در ۳۰ روز، در ویدئو زیر بطور کامل توضیح داده شده است. دیدن این قسمت مناسب افرادی است که به دنبال شروع تغییری بزرگ در خود و زندگیشان هستند.

اگر تغییر دادن عادت‌های روزانه برای شما سخت و دشوار است می‌توانید از ایده مورگان اسپرلاک، فیلسوف بزرگ کمک بگیرید. موضوعی که همیشه دوست داشته‌اید به زندگی خود اضافه کنید و در مورد آن فکر کنید و سعی کنید تغییر در ۳۰ روز را انجام دهید. مت کاتز، تغییر در ۳۰ روز را در زندگی شخصی خود بکار برد و از نتایج و اثرات آن، کاملا راضی بود.

دانلود

نظر شما در این مورد چیست؟