استیو جابز چطور با شرکت اپل ، گران قیمتترین برند جهان را ساخت؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
تعداد بازدید
421 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

شرکت اپل با مدیریت استیو جابز که یک تاجر شکست‌ناپذیر و کارآفرین است، به واسطه خطرات و شیوه‌های مدیریت نوآورانه او، اپل امروزه بیش از یک تریلیون دلار ارزش دارد و همواره در میان پنج برند برتر جهان قرار دارد.

استیو جابز انقلابی در صنعت تلفن همراه با محصولاتی از کلاس جهانی iPad ،iPhone ،MacBook و… ایجاد کرد. او که یکی از مدیران خلاق و شجاع در جهان است، به نماد مدیریت و فناوری جهان تبدیل شد و این صنعت را تکان دهد.

در طول سی سال رایانه‌ها، موسیقی، فیلم‌ها و تلفن‌های همراه توسط استیو و شرکت اپل تکامل یافته است. او در پی رویایی هوشمندانه بود. در این ویدئو که بخش‌هایی از آن‌را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید، می‌بینید که چگونه استیو جابز، با اپل و فروش محصولات خود در سطح جهانی، تبدیل به یکی از برترین برندهای جهان می‌شود.

استیو جابز مدیری برای موفقیت

در برهه‌ای از زمان، به نظر می‌رسید که استیو جابز شکست خورده کاملا از راه بیرون رانده شده، دستگیر و بازجویی شده که می‌توانید در این ویدئو ببینید. اما دوباره برگشت و شروع کرد. که شروع او از باشکوه‌ترین بازگشت‌ها در تاریخ شرکت‌های آمریکایی به شمار می‌رود.

اولین گام استیو جابز برای ساخت امپراتوری

استیو فرزند منطقه معروف کسب و کارهای بزرگ جهان یعنی سیلیکون‌ولی بود و در فرهنگ آزاد، نوآوری و تجربه، رشد کرد. این مدیریت خارق‌العاده نه فقط به خاطر ایده‌پردازی‌های آینده‌نگر، بلکه به خاطر سبک مدیریت و نگرش او به شرکت داری است. یک مدیر بی‌نهایت باهوش و رهبری افسونگر، طوری که زمانی که در حال ورشکست شدن بود توانست به یک میلیاردر جهانی تبدیل شود.

استراتژی استیو جابز

وقتی استیو جابز به خانه‌اش برگشت، عاشق چیزی شد که در آن زمان مفهومی کاملا جدید بود و این یعنی کامپیوتر شخصی!! او در جلسات عمر و کامپیوتر شرکت می‌کرد و در آنجا با مردی آشنا شد که شریک او در راه‌اندازی اولیه شرکت اپل شد.

شروع موفقیت‌های استیو جابز

اگر کمی به عقب برگردیم، می‌بینیم که استیو جابز از همان نوجوانی خیلی تحت تاثیر فرهنگ آزاد اندیشی و خلاقانه فکر کردن دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی است. او عاشق موسیقی‌های این دهه است. او برای به نتیجه رساندن ایده‌های خود در دانشگاه ریدکالج در اورگون ثبت نام کرد. اما پس از گذشت فقط یک ترم، اخراج و مجبور به ترک آنجا شد. چون فکر می‌کرد این دانشگاه برای رساندن او به اهدافش کم بوده و کافی نیست.

کاملِ این ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است، به روش‌های مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت‌آفرین پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه‌مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می‌گردد را می توانید اینجا دانلود و دریافت نمایید :
دانلود کنید