روپرت مرداک چطور به غول رسانه و خبرگزاری جهان تبدیل شد؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
نویسنده
تعداد بازدید
357 بازدید
۱۰,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

روپرت مرداک نابغه نیست. بی رحم است! سرسخت است! یک غول سرمایه‌دار و با نفوذ و صاحب امپراتوری ۸۰ میلیارد دلاری در رسانه است.

در این ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است، شما خواهید دید که چگونه روپرت مرداک با شبکه فارسی ۱ و سایر رسانه‌های در اختیار خود در سطح جهان، تبدیل به یکی از برترین میلیاردرهای جهان شد.

روپرت مرداک عاشق رسانه است. خصوصا رسانه‌های اینترنتی و ماهواره‌ای چون وسعت جهانی دارند. او ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را حاضر است برای رسانه کار کند. چون معتقد است موفقیت در رسانه آسان بدست نمی‌آید.

روپرت مرداک مالک خبرگزاری Newscore و تعداد بسیار زیادی از شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای، مجلات، نشریات، وب‌سایت‌ها و شبکه‌های رادیویی، استودیوهای فیلم‌سازی، شبکه‌های کابلی و… است.

دانلود کنید

روپرت مرداک مدیری برای موفقیت رسانه‌ها

رسانه‌های تحت اختیار روپرت مرداک کاملا می‌دانند که او چه می‌خواهد. چون او بیش از ۵۰ سال طول کشید تا سلطنت خود در عرصه رسانه را بسازد. همزمان در طوفان مسائل خبری نیز قرار داشت و باعث ایجاد رقابتی تلخ بین فعالان رسانه و خبر شد.

استراتژی روپرت مرداک

بارها رقبای سرسخت رسانه‌ای او مانند BBC ،CNN و… او را تا سر حد شکست آوردند، اما او خیلی خوب جدال رسانه‌ای و نحوه پیروز شدن را می‌شناخت.
روپرت هر روز خود را قوی‌تر می‌کرد تا بتواند به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند:

این یک جنگ رسانه‌ای است و همیشه یکی هست که باید بمیرد تا شما زنده بمانی!

اولین گام روپرت مرداک برای ساخت امپراتوری

روپرت شیفته قدرت است و جنون برتری داشتن را دارد و می‌خواهد مالک همه چیز باشد. دوست دارد بی‌نهایت تاثیرگذار و در عین حال دوست داشتنی باشد. اعتقاد دارد این یعنی منحصربفرد بودن.

شروع موفقیت‌های روپرت مرداک

حضور مرداک در تلویزیون و سینما تقریبا در همه جای جهان احساس می‌شد. دیگران معتقدند مرداک برای رسانه خلق شده است و تمام ویژگی‌های لازم برای مدیریت رسانه جهانی را دارد. او بینش و بصیرت دارد، باهوش و نکته سنج است، دل و جرات دارد و اهل خطر کردن است که این‌ها همه ذات رسانه هستند.

او در ابتدا با روزنامه‌های کوچک شروع کرد، اما حالا رسانه‌ای دارد که بیش از ۱۵۰ نشریه و روزنامه معتبر در زیرمجموعه آن فعالیت می‌کنند. بهترین استودیوهای فیلم‌سازی جهان تحت نظر و مدیریت او هستند که سالانه درآمدی بالغ بر ۳۲ میلیارد دلار را رقم می‌زنند و بخشهایی از این ویدیو را می توانید اینجا مشاهده و کامل آن را دانلود نمایید:

کاملِ این ویدئو که به زبان فارسی دوبله شده است، به روش‌های مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت‌آفرین پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه‌مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می‌گردد را می توانید اینجا دانلود و دریافت نمایید :

دانلود کنید