ویدیوی معرفی جذاب چطور ساخته میشود که بیشتر دیده شود؟

نوع فایل
PDF
نویسنده
تعداد دانلود :
452 بازدید
رایگان
دانلود کنید
  دانلود رایگان

ویدیوی معرفی ، فیلم‌های بازاریابی قابل پخش در فضای اینترنتی و آنلاین هستند که معمولا حدود یک تا ۲۲ دقیقه‌اند و برای معرفی یک کسب‌وکار، استارت‌آپ و یا خدمات و محصولات جدید کسب‌وکارها استفاده می‌شوند.
امروزه بازاریابی ویدئویی با استقبال زیاد بازاریاب‌ها در سراسر دنیا روبه‌رو شده است.

به طوری که ۶۸درصد آنها کاملا‌ موافقند که ویدئوهای معرفی، به یک ضرورت برای شغل آنها تبدیل شده است و بیش از نیمی از آنها (۵۳درصد) می‌گویند که «ویدئو» همان چیزی ا‌ست که مشتریان از آنها انتظار دارند.

ویدئوهای معرفی مزایای بسیاری برای کسب‌و‌کار شما دارند.
این ویدئو می‌تواند با جلب اعتماد مخاطبان به برند شما و ایجاد ادراک شفاف‌تری از محصولات و خدمات شما، آنها را تشویق به خرید محصولات و خدمات‌تان کند.

در بررسی‌های انجام‌شده توسط شرکت‌های تولیدکننده محتوای ویدیوی معرفی ، ۷۳درصد از مردم اظهار داشتند که بعد از تماشای ویدیوی معرفی ، از آن شرکت خرید کرده‌اند و شاید بدون دیدن آن ویدئوی معرفی تاثیرگذار، تبدیل به مشتری و یا خریدار واقعی محصول نمی‌شدند.

این نرخ با توجه به در نظر گرفتن این نکته که ۷۰درصد بازدیدکنندگان ویدئوهای معرفی مخاطبان جدید کسب‌وکار شما هستند و فقط ۳۰درصد آنها مشتریان موجود شما هستند، می‌تواند اثربخشی جذب مخاطب را توسط ویدئوی معرفی برای شما نمایان کند. علاوه بر افزایش درک مخاطبان از شما، محتوای ویدئوی معرفی در راستای بهبود تعامل وب‌سایت، افزایش نرخ بازدید واقعی و حتی کاهش تعداد تماس‌های پشتیبانی تلفنی نتایج بسیار مثبتی داشته است.

برای اینکه بدانید چطور می توانید یک ویدیوی معرفی جذاب بسازید؟ ، می توانید این فایل آموزشی را دانلود و مطالعه نمایید. در این آموزش بصورت خلاصه و کاربردی به مواردی که در تهیه یک ویدیوی معرفی جذاب لازم است مدنظر قرار گیرد توضیح داده شده است:

دانلود کنید

 


پیشنهاد ویژه :  😉 

برای یادگیری هرچه بهتر ساخت ویدیوهای معرفی ، ویدیوهای آموزشی و … پیشنهاد میکنیم این آموزش را حتما مشاهده کنید:

چطور ویدیو بسازیم و درآمد زایی کنیم:

لطفا نظرات خود را در مورد این فایل آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه کنید: