آژانس تبلیغاتی ۱۲۸و مصاحبه با حسین طاهری مدیر این آژانس

نوع فایل
مصاحبه ویدیویی
تعداد بازدید
199 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ در شهر اصفهان است و نگرش ویژه حسین طاهری بنیانگذار و مدیرعامل آن در برندینگ و مدل های کسب و کار ، باعث گردیده تا بسیاری از برندهای مطرح از دیدگاه های وی استفاده نموده تا به عنوان موفق ترین سازمان ها، به جامعه مخاطبان هدف خود معرفی گردند.

در این ویدیو علاوه بر بررسی مقوله های مهم تبلیغات، بازاریابی و برندینگ برای استارتاپ ها و کسب و کارها، به تمام سؤالات شما در این حیطه پاسخ می دهد:

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ یک شرکت خلاق،دانش محور و متشکل از افراد تأثیرگذار است که قادر به ارائه زنجیره کامل خدمات در حوزه‌های تبلیغات ، برندینگ ، بازاریابی ، طراحی گرافیک و دیجیتال مارکتینگ برای برندها ، شرکت‌ها و سازمان‌ها مختلف است که تاکنون بیش از ۳۸۰ مشتری فعال درحوزه های تولید، صنعت، بازرگانی و خدمات از دستاوردها و خدمات این مجموعه بهره مند گردیده اند .

آژانس تبلیغاتی ۱۲۸ جوان است و پرانرژی. اگرچه ۱۴ سالی می‌شود که کارش را شروع کرده ولی ۱۲۸یی‌ها هر روز با همان انرژی و شوق روز نخستش دوباره کار می‌کنند . محصول ما خلاقیت و در نهایت دیده شدن است .

امروز با توجه به اهمیت تبلیغات و معرفی هرچه بهتر برای تمام کسب و کارهای اینترنتی یا غیر اینترنتی ، شرکتهای تبلیغاتی زیادی در این زمینه فعالیت میکنند و درآمدهای شرکتهای تبلیغاتی نیز با توجه به اهمیت این موضوع برای کسب و کارها بسیار بالاست. در این ویدیو و مصاحبه ای که انجام شده است توضیحاتی درباره انواع بازاریابی از جمله بازاریابی اینترنتی، بازاریابی محتوا، بازاریابی رویداد، بازاریابی چریکی و … را از زبان حسین طاهری ببینید و بشنوید.

این ویدیوی آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

دانلود

نظرات خود را در مورد این مصاحبه و کسب و کار، در پایین همـین صفحه با مـا در میان بگذارید: