مارک زاکربرگ مدیر فیسبوک چطور جوان ترین میلیاردر جهان شد؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
حجم فایل
130 مگابایت
دسته بندی
۴۰,۰۰۰ تومان
دانلود و دریافت کنید
  خرید این محصول

مارک زاکربرگ کارآفرین، جوان نابغه و خلاقی که با بیش از ۶/۸ میلیارد دلار سرمایه فعلی اش (به نقل از سایت فوربس)، توانست با تلاش روی علاقه خود که شبکه های اجتماعی بود، به این ثروت دست یابد.

دراین ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است مشاهده میکنید که چطور با ساخت بزرگترین شبکه اجتماعی جهان توانست به جوان ترین مولتی میلیاردر جهان تبدیل شود.

نام ویدیو: مارک زاکربرگ مدیر فیسبوک و اینستاگرام بزرگترین شبکه اجتماعی جهان

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: کارآفرینان و علاقه مندان کسب وکارهای اینترنتی

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدیویی :

 

کامل این ویدیو را می توانید اینجا دریافت نمایید:

دانلود و دریافت کنید

مارک زاکربرگ معتقد است، همیشه دلم میخواست بزرگترین شبکه اجتماعی اینترنتی جهان را راه اندازی کنم. میخواستم کسی باشم که با گوگل و مایکروسافت رقابت میکند.

مارک معتقد است می تواند با شبکه اجتماعی فیس بوک دنیا را شفاف تر و باز تر کند. اما هدف او درآمدزایی بالایی که امروز فیس بوک برای او ایجاد کرده است هم بود.

 

شروع کار شرکت فیسبوک برای موفقیت:

در سال ۲۰۰۶ که مارک زاکربرگ پیشنهاد یک میلیارد دلاری یاهو برای خرید فیسبوک را رد کرد، میدانست شبکه او بیش از این ارزش دارد و به همین دلیل مدیر شبکه MTV پیشنهاد بهتری به او داد، اما مارک اورا به منزل خود دعوت کرد و به او گفت به این مبلغ نیازی ندارد و قصد فروش کسب وکارش را ندارد، چون میداند که بیش از این ارزش دارد. این مبلغ با پیش بینی درست مارک در ۱ سال بعد به ۱۰ برابر یعنی پیشنهاد ۱۵ میلیارد دلاری بیل گیتس و ماکروسافت برای دریافت فقط ۱/۶ سهام شرکت فیس بوک بود!!
دانلود و دریافت کنید

 

اولین گام مارک زاکربرگ برای ساخت یک امپراتوری:

همیشه اوضاع طبق نظر ما پیش نمی رود و جایی از کار ورق برگشت و درحالی که قرار نبود فکر کنیم ممکنه کار شرکت مارک متوقف بشود، این اتفاق افتاد. او معتقد است برای رسیدن به موفقیت گاهی باید صدمات احتمالی راهم تحمل کرد و این به موضوع نقض حقوق حریم خصوصی کاربران فیسبوک بر میگشت و شکایت های زیادی که از او شد. اما او دراین راه مصمم بود و با عذرخواهی که انجام داد، به کار خود ادامه داد و در مسیر موفقیت ها گام برداشت.

مارک هر روز موسس اصلی خود را ثروتمندتر می‌کرد تا بتواند به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند.

 

«من و فیسبوک برای رقابت با بزرگانی مثل گوگل و یاهو همیشه آماده هستیم!»

 

استراتژی مارک زاکربرگ :

مارک زاکربرگ معتقد و مصمم است که فقط خودش میتواند مدیرعاملی فیس بوک را داشته باشد و به همین دلیل تمام سرمایه گذاران، فقط سهامداران شرکت او هستند، وقتی که سیستم کاری او یک شبه امکان ۱۰۰ میلیون دلار درآمدزایی دارد.

 

شروع موفقیتهای مارک زاکربرگ :

مارک از کودکی عاشق پیدا کردن گنج بود و حالا در سیلیکون ولی، مارک یک صاحب سبک است و مدلهای شبکه اجتماعی زیادی بر اساس فیسبوک او ساخته شده است. چون او هرچیزی را بخواهد بدست می آورد.

مارک زاکربرگ : “من عاشق موفقیت هستم و برای اینکار حتی حاضر به خرید اینستاگرام و واتس اپ شدم.”

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است که میتوانید تیزر و بخش هایی از آنرا بالای همین صفحه مشاهده و کامل آنرا در بخش پایین دریافت کنید، به روشهای مدیریتی این نابغه کارآفرینی و ثروت آفرینی پرداخته شده است، حالا که با زوایای مختلف زندگی این کارآفرین بزرگ آشنا شدید چه نظری درباره‌اش دارید؟
مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار و مدیران بسیار پیشنهاد می گردد.

دانلود و دریافت کنید