کسب درآمد دلاری از اینترنت چیست و چطور می‌توان براحتی درآمد دلاری داشت؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
350 بازدید
۵,۰۰۰ تومان ۱,۰۰۰ تومان
دانلود کنید
  خرید این محصول

کسب درآمد دلاری سالها پیش ممکن بود کاری بسیار سخت و دشوار باشد. ولی امروزه با بوجود آمدن ارزهای دیجیتال همانند اتریوم و بیت‌کوین و… کسب و کار‌های با درآمد دلاری را بسیار راحت و آسان کرده اند.
درآمد دلاری بسیار کار سودآوری است و فرد را می‌تواند از لحاظ مالی بی نیاز کند و کسب درآمد دلاری در ایران بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا با بالا رفتن ارزش دلار، کسب مقدار کمی از آن هم(به ریال) مبلغ بسیار قابل توجهی است.

در کسب و کارهایی که درآمد دلاری دارند می‌توان به:

  • کسب ارز دیجیتال با کمپین‌های Bounty
  • خرید و فروش ارز دیجیتال
  • فروش محصولات دیجیتال
  • کسب درآمد دلاری از طریق وبسایت‌های کلیکی
  • و …

اشاره کرد.
کسب درآمد دلاری از طریق وبسایت‌های کلیکی از ساده ترین راه‌های کسب و کار دلاری است.

کسب درآمد دلاری  واینکه چطور روزانه ۱۰ تا۳۰ دلار از اینترنت درآمد می توانیم داشته باشیم امروزه برای همهٔ افرادی که دارای مهارت و تخصص در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی هستند و سواد اطلاعاتی دارند و به زبانی علاوه بر زبان مادری خود مسلط‌اند، امکان پذیر و آسان است و برخلاف آن‌چه تصور می‌شود، سخت نیست.

این وبسایت‌ها بسیار زیاد هستند. وبسایت‌های کلیکی روش کارشان اینگونه است که به شما برای در ازای کلیک کردن بر روی هر تبلیغاتی که نمایش داده می‌شود، مبلغ مشخصی پرداخت می‌شود.
سایت‌هایی همانند: infolinks ،pulsepoint و PopAds

یکی از ضرورری ترین ابزارهایی که شما برای کسب درآمد دلاری و ارزی احتیاج دارید، آشنایی با روش‌­های خلاقانه فریلنسرینگ (دورکاری) است تا از این راه، دنیا با توانمندی­‌ها و ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها شما آشنا شود.

سری به چند سایت متنوع دورکاری مثل فریلنسر دات آی آر، Envato و PeoplePerHour، فریلنسر دات کام از این نوع سایت‌ها بزنید. مطمئنن باشید هستند کسانی که به کمک شما احتیاج دارند و در عوض آن دستمزد خوبی پرداخت می‌کنند و یا می‌توانید ریزه‌کاری‌های اینترنتی همانند کارهایی نظیر شرکت و رای دادن در نظر سنجی‌های مختلف سایت‌هایی که از این قبیل کارها انجام می‌دهند، نصب کردن برخی نرم‌افزارها، دیدن تبلیغات، و… است که در ازای آن مبلغ مشخصی به شما پرداخت می‌شود.

آموزش‌هایی به صورت زبان انگلیسی

شما با مهارتها و توانایی‌هایی که دارید می‌توانید آموزش‌هایی به زبان انگلیسی بدهید و فیلم‌های ویدیویی از خود گرفته و در سایتتان منتشر کنید.

این کار بسیار سودآور است و افراد زیادی در حال انجام این کار هستند.

گاهی ما برای بدست آوردن درآمدهای خوب، نیاز به امکانات زیاد یا خاص و حرفه ای داریم. اما در آموزش ویدویی زیر و همانطور که در ویدیوی معرفی بالا به آن اشاره شد، به سادگی و با داشتن فقط یک میکروفن ساده می توانید درآمدزایی در منزل داشته باشید.

برای دریافت و مشاهده کامل آموزش ویدئویی کسب درآمد دلاری از اینترنت از بخش زیر اقدام کنید:

دانلود کنید

راه‌های بسیار زیاد دیگری وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آنها درآمد دلاری داشته باشید، چند نمونه از آنها گفته شده و می‌توانید با کمی صبر، پشتکار، تلاش و خلاقیت به درآمدی باورنکردنی برسید. هیچ کاری در این دنیا وجود ندارد که بخوابید و میلیون میلیون پول بدست آورید.