نقل و انتقالات بازرگانی موفقیت آمیز در اروپا چطور انجام می شود؟

نوع فایل
ویدیو دوبله فارسی
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
252 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

نقل و انتقالات بازرگانی اهمیت بالایی دارد . اما هر سال در اروپا حدود هزاران شغل بدنبال مشکلات مربوط به انتقال شرکتهای تجاری کوچک و متوسط از بین می رود.

اما در بارسلون اسپانیا موسسه ای هست که به کارفرمایان و صاحبان شرکتها، برای عبور موفق از این مرحله دشوار کمک می کند. در این ویدیوی آموزشی که با دوبله فارسی تهیه شده است به راز نقل و انتقالات بازرگانی موفقیت آمیز در اروپا پرداختیم:

 

انتقال کسب و کار مرحله ای دشوار و مهم و اساسی در حیات شرکتهای تجاری کوچک و متوسط است. آلبرت کولومر مدیر موسسه موسوم به «ریمپِرِسا» در بارسلون است که کارفرمایان را در فرایند انتقال و واگذاری شرکتها همراهی و به آنها برای عبور موفق از این مرحله دشوار کمک می کند

آلبرت کولومر، مدیر موسسه موسوم به «ریمپِرِسا» می گوید: «هر سال در اروپا حدود ۱۵ هزار کسب و کار و ۶۰۰ هزار شغل بدنبال انتقال و واگذاری شرکتها و مشکلات مربوط به آن از بین می رود.»

ادواردو از فوریه سال ۲۰۱۴ میلادی صاحب شرکت مخابرات موسوم به «اکسپوکام»است. او این شرکت را با کمک موسسه نقل و انتقالات بازرگانی در کاتالانیا خریده است. رافائل، صاحب پیشین این شرکت امروز در شرکت ادواردو مشغول به کار است.

ادواردا اولترا اورتی می گوید: «رافائل مثل پدرخوانده شرکت است. او تجربیات و اطلاعاتش درباره بازار را در اختیار من قرار داد و مشتری ها و خریدارهای بالقوه را به ما معرفی کرد. من برای اداره شرکت از دانش و تجارب ۳۵ ساله رافائل بهره بردم.»

رافائل آرکیمبو، مدیر سابق «اکسپوکام» می گوید: «حضور ادواردا مثل این است که خون تازه ای در رگهای شرکت جریان پیدا کرده است. او پیش زمینه کافی برای اداره این شرکت را دارد. من هم تمام کلیدها و راه حلهایی را که به درد توسعه شرکت می خورد، در اختیار او قرار دادم.»

واگذاری شرکت به ادواردو، به کارمند شرکت کمک کرد تا شغلشان را حفظ کنند. گردش مالی شرکت هم رو به افزایش است. از سوی دیگر تعداد مشتریان شرکت هم بیشتر شده و کمپانی های بزرگ در بارسلون از جمله شرکت تراموای هوایی با شرکت ادواردو شروع به کار کرده اند.

لبرت کولومر در اینباره می گوید: «ما توانستیم بازاری برای خرید و فروش شرکتهای تجاری کوچک و متوسط ایجاد کنیم. این بازار بصورت مجازی و واقعی در کاتلان و اسپانیا کار می کند. می خواهیم فعالیتهایمان را در ۱۵ کشور دیگر اروپایی هم گسترش بدهیم.

موسسه «ریمپرسا» در واقع پلتفورمی دیجیتال با حضور کارشناسان است که دوره های آموزشی ویژه خرید و فروش شرکت برای کارفرمایان برگزار می کند.

«ریم پره سا» از زمان آغاز فعالیت خود در سال ۲۰۱۱ تاکنون بیش از ۱۲۰۰ شرکت را در فرایند انتقال و واگذاری همراهی کرده و باعث حفظ ۳۶۰۰ شغل شده است.

دانلود

به نظر شما آیا این اتفاق مثبت در کشور ما ایران هم میتواند اجرا شود؟

لطفاً نظر خود را درمورد این ویدیوی آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید: