تیم کوک و ۱۰رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیرعامل شرکت اپل (پادکست)

نوع فایل
پادکست- فایل صوتی
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
228 بازدید
رایگان
  دانلود رایگان

تیم کوک مدیرعامل فعلی شرکت اپل ، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای جهان در حوزه تکنولوژی است و کمتر کسی در جهان است که این برند معتبر را نشناسد.

شنیدن ۱۰رمز موفقیت کارآفرینان از زبان مدیرعامل شرکت اپل ، که در این پادکست آماده و ارائه شده است ، برای کارآفرینان جوان و کسانی که درحال راه اندازی کسب وکار جدید می باشند بسیار مفید و آموزنده می باشد:

 

 

تیم کوک پس از اینکه در اکتبر ۲۰۱۱ ، استیو جابز مدیر عامل اجرایی ستودنی و یکی از بنیانگذاران اپل، درگذشت، مدیر عامل شرکت بزرگ اپل شد.
با درگذشت استیو جابز ، اپل شیوه جدیدی از رهبری را تجربه کرد. شـیوه ای که رنگ و بویی متفاوت داشت.
تیم کوک که مسئولیت بزرگی را پذیرفتـه بود و سکان اپل را در دست گرفته بود، سعی کرد تا با شیوه مدیریتی خود آینده پربار و درخشانی را برای این شرکت رقم بزند.

وقتی بخواهید پا جا پای بزرگان بگذارید، یعنی همان کاری که تیم کـوک کرد، مشکلاتتان بـه عنـوان یک رهبـر چندیـن برابـر میشود.

چون نه تنها به عنوان رهبر باید شرکت و سرمایه گذاران را بـه سمت موفقیـت هدایـت کنیـد، بلکـه بایـد تمـام مخالفـان و افـراد مـردد را نیز آرام نماییـد.

شرکت اپل در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، عنوان تحسین شده‌ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را به خود اختصاص داد.

تیم کوک تا حدی موفق شد که هر دوی این کارهـا را انجام دهد و طبیعتا درسهایی در این موفقیت هست که دانستن آنها خالی از لطـف نیسـت. شما را به شنیدن این پادکست دعوت میکنیم و میتوانید آن را در پایین بصورت رایگان دانلود و دریافت کنید:

 

گوینده : امیر اردلان داوودی

این پادکست آموزشی را میتوانید بصورت رایگان دانلود نمایید:

دانلود

نظرات خود را در مورد این پادکست آموزشی در پایین همین صفحه به ما ارائه نمایید: