جان استوارت چطور غول فعالیتهای رسانه ای و خبری شد؟

نوع فایل
ویدیو - با دوبله فارسی
حجم فایل
120 مگابایت
دسته بندی
۴۰,۰۰۰ تومان
دانلود و دریافت کنید
  خرید این محصول

جان استوارت از شخصیت‌های مشهور تلویزیونی آمریکا است، که بین سال‌های ۱۹۹۹ تا ۲۰۱۵ مجری شبانگاهی برنامه تلویزیونی دیلی شو از شبکه سرتاسری تلوزیون آمریکا بود و در هر انتخابات و در موضوعات سیاسی، با طنزی که هدفش انتقاد از جمهوری خواهان، محافظه‌کاران و دموکرات‌ها بود، یکی از پربیننده‌ترین برنامه‌های نیم ساعته شب آمریکا شد.

نام ویدیو: جان استوارت مجری جنجالی رسانه و خبر

زبان: فارسی (دوبله شده)

زمان: ۴۰ دقیقه

پیشنهاد به: کارآفرینان و علاقه مندان رسانه

مشاهده بخشهایی از این آموزش ویدیویی :

 

کامل این ویدیو را می توانید اینجا دریافت نمایید:

دانلود و دریافت کنید

جان استوارت یکی از بهترین و باهوش ترین میزبان های تلویزیونی حال حاضر جهان است، که روشهای کسب خبر مارا به چلش میکشد. کمدین جان استوارت، فضای رسانه ای را با خلاقیتش متحول کرده است. او به ایجاد و اجرای نوعی طنز سیاسی پرداخته که چند نسل هست که ادامه دارد.

 

نظرات برخی کارشناسان رسانه و خبر جهان درباره جان استوارت:

  • طنزش غیر قابل کنترل هست. یک طنز فی البداهه و ناب !
  • هوش خوبی برای مصاحبه با سیاست مداران و رهبران جهان دارد.
  • او با حمله به انجمن های خبرنگاریِ مورد توجه رسانه های آمریکایی ، توجه عمومی را به خودش تصرف کرده و …
دانلود و دریافت کنید

 

برخی علل پیشرفت جان استوارت :

یکی از دلایل پیشرفت جان در مسائل کاری، این بود که کلاً فرهنگ رسانه را معکوس کرد. برخی کارشناسان او را شاخه ای از حکومت می دانند، چون تاثیر بسیار زیادی در اذهان عمومی جامعه آمریکا دارد. او به یکی از نقاط پشتیبان تبدیل شده و یکی از کسانی هست که باعث میشود سیاستمداران صادق باشند!. زیرکی او نابرابری ها را خراب می کند و به همین دلیل او را یکی از معتبر ترین صداهای رسانه جهان می شناسند و برنامه های تلوزیونی او را به یکی از پر بیننده ترین برنامه های جهان تبدیل کرده است.
جان استورات : “ترسی از روشن کردن و بازگویی حقیقت نداشته باشید، چون این وظیفه اصلی شماست!”

در این ویدیو که به زبان فارسی دوبله شده است میتوانید تیزر و بخش هایی از آنرا بالای همین صفحه مشاهده و کامل آنرا در بخش پایین دریافت کنید، به روشهای اجرایی این نابغه خبر و رسانه پرداخته شده است و مشاهده آن برای علاقه مندان ایجاد کسب و کار خبری و علاقه مندان به خبر و رسانه بسیار پیشنهاد می گردد.

دانلود و دریافت کنید